2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

kızlar benim bilgisayarımda problem var eğer gireezsem listeyi güncelleyin ha.ilk sayfadakini sadece ben yapabiliyorum da. ordan kopyalayıp yani sayfalara ekleyin ben geldiğimde ordakini de düzeltirim. görüşemezsek beni özleyin güzeller.

kız jinekolog gibisin valllaaaa :KK70: ohaoldumsmiledelikafadulden

sorma valla sinem DÜMEN oldum delikafadulden ya okadar çok araştırıyorumki googla bi hamilelik yazıyorum belki eksikler vardır diye sonra gebelik yazıyorum sonra bebek sahibi olmak vs....... bütün çeşitlerini yazıyorum bi kelimenin,bu kadar ders çalışsam 100 alırdım vizelerden.pazartesi sınav var daha çalışmadım hiç,yarın inşallah eyvahedigeldismile

Merhaba kızlar; bende 2 yıldır evliyim. Bu ay ilk defa deniyoruz. Adet tarihim 28 Nisan . Dayanamadım dün test yaptırdım . Betahcg :KK43: kötü iken maşşallah benim prolaktin 32 olmuş. Salı günü doktora gideceğim bu şekilde hamiş kalamam sanırım. Ağladım dün ağladım hatta iş yerinde koptum olaydan. Şimdi iyi, olmaya çalışıyorum . Şu prolaktin yüzünden ben hipofiz adenomu bile aldırmıştım bekarken . Yine yükseliyor yine yükseliyor işte :KK43: Sevgiler

kızlar merhaba dun aksam hafıf bı kanamam geldı moralım cok bozuk bu sabah doktora gıttım doktor kan tahlılı falan yaptı deyerım 2819 olmus deger ıyı ama bol bol yat dınlen dedı ara kanama yapmısım suan kanamam cok az kahve rengımsı gıbı ama cok korkuyorum yıne dusuk olacak dıye ne olur bana dua edın carsamba gunu gıdıp bebegımı gorebılecekmısım tabı o zamana kadar bırsey olmassa mafoldumben

kızlar merhaba dun aksam hafıf bı kanamam geldı moralım cok bozuk bu sabah doktora gıttım doktor kan tahlılı falan yaptı deyerım 2819 olmus deger ıyı ama bol bol yat dınlen dedı ara kanama yapmısım suan kanamam cok az kahve rengımsı gıbı ama cok korkuyorum yıne dusuk olacak dıye ne olur bana dua edın carsamba gunu gıdıp bebegımı gorebılecekmısım tabı o zamana kadar bırsey olmassa mafoldumben

canımm inşallah olumsuz bir şey olmaz çok:Saruboceq: dikkat et kendine, yorma sakın uzan bence fazla oturma da

canımm sakın hiçbirşey yapma uzat ayaklarını yat çarşambaya kadar aman boşver evin işini falanda yapma:eek:lmaz:dikkat et kendiine canımm inşşşş hiç bişey olmıcakk :Saruboceq::Saruboceq:

Benim arkadaşım 5 aylık hamile yatıyor valaha.Onun da ilki düşük olmuştu.Sende dikkat et.Yat uzan ağır iş yapma.Hatta iş yapma.Değerlerinde güzelmiş.Kendini yormıcan artık.

Antalya da hava çok güzel yarın pikniğe gideceğiz biraz stres atalım işlerin yoğunluğu bitirdi beniz zaten kaydirigubbakcemile2

Antalya da hava çok güzel yarın pikniğe gideceğiz biraz stres atalım işlerin yoğunluğu bitirdi beniz zaten kaydirigubbakcemile2

oohh ohhh gidinn anamm stres atınn vallaa..izmirdede öylee çok güzel hava ama biz biyere çıkamıoruz bu hafta kociş gceci olduğu için artık hafta içi inşşşhihoyyyt

oohh ohhh gidinn anamm stres atınn vallaa..izmirdede öylee çok güzel hava ama biz biyere çıkamıoruz bu hafta kociş gceci olduğu için artık hafta içi inşşşhihoyyyt

İzmirle Antalya nın havası hemen hemen aynı zaten ama Antalya nın havasına güven olmuyor bir dakika sonra yağmur yağsa şaşmayız

suur.................................18 nisan...............1.deneme
eda80..............................18 nisan................????????
toprakceylin.....................19 nisan................2.deneme
vesade.............................21 nisan...............2.deneme
hilal24.............................21 nisan................3.deneme
d_kupcu..........................21 nisan................1.deneme
andac.............................21 nisan.................3.deneme
nurmeh...........................23 nisan.................3.deneme
gelincikd.........................23 nisan.................2.deneme
denizim16.......................24 nisan........... .....1.deneme
pelin67...........................24 nisan..................5.deneme
gülpembe80....................24 nisan..................4.deneme
gözdeati.........................24 nisan..................6.deneme
bahar07..........................26 nisan..................4.deneme
estamp..........................26 nisan...................1.aşılama
deniz1958......................27 nisan...................2.deneme
gisli...............................28 nisan...................1.deneme
azize1...........................29 nisan...... ............1.deneme
carna81.........................30 nisan....................2.deneme
chocolate........ .............30 nisan........ ...........3. deneme
candygirl85....................30 nisan....................8.deneme

2010 NİSAN AYININ GÜZEL HAMİŞLERİ

bebişkom88........1 nisan........6.deneme (BİZE UĞUR GETİRİRSİN İNŞALLAH)
panddamm..........4 nisan....... 2.deneme( MAŞALLAH DİYELİM)
panki..................7 nisan........11.deneme ( BİR GÜNDE 2. SÜPER HABER )
cotanak28..........10 nisan....... 2.deneme ( BİR BOMBA HABER DAHA- DEVAMINI BEKLİYORUZZZZ)
sporstar..............9 nisan ........1. deneme ( İŞTE İLK DENEMEDE TUTTURAN BİR SÜPER ŞANSLI HAMİŞŞŞ)
ilfa.....................16 nisan........3.deneme( TEBRİK EDİYORUZ -NAZAR DEĞMESİN.)

2010 MAYIS AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

sellvi...............................1 mayıs...... ..........1.deneme
mse121822.....................3 mayıs.................4.deneme
welcome.........................7 mayıs.................13.deneme
sevdalinka06....................9 mayıs.................8.deneme
hazel82...........................9 mayıs.................2.deneme
karakaya.........................11 mayıs................4.deneme
sinannuray.......................13 mayıs................2.deneme
bsbirkin...........................14 mayıs.................4.deneme
sherin..............................15 mayıs................5.deneme
buurcuum.........................17 mayıs...............2.deneme
lulu55..............................22 mayıs................3 .deneme

canım değerin baya yükselmiş . canını sakın sıkma. yat dinlen sakın kendini yorma. bunu yaşayan çok. doktor progestan ilaç faaln verdimi düşük önleyici.inşalalh bişey olm .sen içini ferah tut ve dua et canım. bizim de dualarımız seni nle.

İzmirle Antalya nın havası hemen hemen aynı zaten ama Antalya nın havasına güven olmuyor bir dakika sonra yağmur yağsa şaşmayız

ohhh ne guzel:).bız de ıstanbulda yagmurlu ve serın havanın etkısı altındayız.bu havada cam sıldım ve perdelerı yıkadım zemuszemus.napım bu hafta bıryere cıkmadık bahar temızlıgı yapim dedım.

naber kızlar . iyi haftsonları. nasılsınız. ben yoğunum baya bi. yarın misfirlerim gelicek hazırlık yapıyoruz. pastalar yapıyoruuuummm.benim pc arasıra kafayı yiyo. giremezsem listeme bakın ha.

ohhh ne guzel:).bız de ıstanbulda yagmurlu ve serın havanın etkısı altındayız.bu havada cam sıldım ve perdelerı yıkadım zemuszemus.napım bu hafta bıryere cıkmadık bahar temızlıgı yapim dedım.

gel kız benimkileri de yap. offff en sevmediğim şey ütü ve cam silmedir. ama bende sildim biakç gün önce yalnız 2 odanın camı kaldı. hemde saat kaçta sildim biliyomusunuz gece 11 buçukta. kafayı yedim galiba dimi.

naber kızlar . iyi haftsonları. nasılsınız. ben yoğunum baya bi. yarın misfirlerim gelicek hazırlık yapıyoruz. pastalar yapıyoruuuummm.benim pc arasıra kafayı yiyo. giremezsem listeme bakın ha.

iiiyizz denizz senden nbrrr.yardıma ihtitiyacın varsa geleyim bitiririz hemenkaydirigubbakcemile3

X