2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

benim adetim de bu gün itibariyle bitti arkadaşlar...bakalım bu ay ki çalışmalar başlayacak..ateş yöntemini denemeyi düşünüyodum ama denemeyeceğim galiba hiç içimden gelmiyooo

ilfa öncelikle hoş geldin arkadaşım..3 ay az bir zaman dilimi..daha erken bir de stres yapma hep hamileliği düşünürsen kadın hormonları bozuluyomuş ve hamileliği engelliyomuş..umarım kısa zamanda sevinçli haberi alırsın

teşekkür ederim arkadaşım.valla yapmamaya çalışsamda stres yapıorum.inş..hepimiz o sevinçli hbri alırız.

burcu benim ilk hamileliğimde öyle oldu..ben öğretmenim yazın doğunca bebek doğum izni yaza rastlıyodu o yüzden istemiyodum..aman dedim bu kadar kalamadım bari temmuz ve ağustos doğumlu da olmasın..eylül ekim falan olsun dedim..ama olmuyo ne de olsa diye korunmadımda...ama oldu ve kızım temmuzda doğdu..Allah ın takdiri

benim adetim de bu gün itibariyle bitti arkadaşlar...bakalım bu ay ki çalışmalar başlayacak..ateş yöntemini denemeyi düşünüyodum ama denemeyeceğim galiba hiç içimden gelmiyooo

Hadi hayılısı bakalım : ) bende ovülasyon testi yapacağım.Nisan ayında kalamazsam.

evet bnmde ateş ölçme yntemi içimden gelmio hiç. sanki daha çok geriliyor insann

bişe daha srcam bnde aklıma ne glirsee soruorum.ilişkiden sonraa belinizin altına yastık koyup ayaklatrınızı diktinizmi hiç(((((ksraa bakmayın buu duydumda daha çok arttırıyomuş)))):kedi:

hayırlısı ossun arkadaşım allah gönlüne göre verir inş..

bişe daha srcam bnde aklıma ne glirsee soruorum.ilişkiden sonraa belinizin altına yastık koyup ayaklatrınızı diktinizmi hiç(((((ksraa bakmayın buu duydumda daha çok arttırıyomuş)))):kedi:

ben yaptımm...bnde aynen öle duydum..15-20 dak.öle yatçan hiç kalkmadan..

bnde durdumda 20 dk falan deil 5 dk ama ayaklarımı dikmedim bu ay öyle yapcamm.amannnnnnnnn bnde ne duyduysam yapcam diom inşşş bi iişe yarardaa

Evet canım aynen uyguluyoruz.Ama kalan bunlara gerek olmadan da kalıyor işteboshayallersmile

hııııııı bide nette okumuştum bunu ilişkiden önce kocacığınıza sert bi kahve içircekmişsiniz buda spermleri daha gçlendiyomuş.hareketlendiriomuş...

günaydın arkadaşlar dün misafirler vardı giremedim,ama okudum şimdi,bende tecrübelerimi yazayım belki işinize yarar,bende her ilişkiden sonra yastık koydum altıma ve 1 saat yataktan kalkmadım hatta daha güzel bi öneri ilişki sırasında da yastık altınızda kalsın yokuş görevi sağlıyo,ben onu sonlara doğru öğrenmiştim 2-3 kerede onu uyguladık,ayak dikmeyi 1 kere sadece adetten sonraki ilk ilişkide denedim sonra yapmadım onu,ama en önemli diceğim şey sadece yumurtlama günlerinde yapıp bırakmayın ben yumurtlama günlerinin dışındaki günlerdede yumurtlama belirtileri hissettiğim zamanlar olmuştu o yüzden içim rahat etmedi hep gün aşırı yaptık ozamanlardada,hatta benim adet tarihim 9nisandı biz 5ine kadar yaptık ne olur ne olmaz diye :))

X