2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Hamilede olabilirsin ama düşükten sonra regl gününde geçmiş olabilir.Düzensizlikler oluyor bir çok kişide.

ewet işte onu anlayamıyorum ne zaman yaptırayım sizce testi yani ne zaman çıkar onu bile bilemiyorum ki çünkü günümü bilmiyorum tam olarak:))))
oooofff ya ne kötü durum kızlar allah çok isteyen herkese nasip etsin gerçekten çok zor dönem ve beklemek çok zormuş
:uhm:

Evet canım.Zaten regl bitiminde doktora gideceğim tekrar,olursam tabi.Sonrada yumurta takibi ve ovulasyon testi kullacağım.Bu şekilde çok geriliyorum.Nefret ettim ilişkiden, nitekim bugün denedik olmadı.

canımm inşş olmazsın sendee artık duyalım hamişleri de moralimiz düzelsin.

ewet işte onu anlayamıyorum ne zaman yaptırayım sizce testi yani ne zaman çıkar onu bile bilemiyorum ki çünkü günümü bilmiyorum tam olarak:))))
oooofff ya ne kötü durum kızlar allah çok isteyen herkese nasip etsin gerçekten çok zor dönem ve beklemek çok zormuş
:uhm:

Biraz daha bekle, bekleyebilirsen 1 hafta : ) düşükten hemen sonra hamilelik olmayadabilir.Hemen kendini kaptırma, bekle biraz.

evet zaten bu beklemesi çok kötü.bndee inşşş adet olmam diodum şimdi olsun die yolunu gzlüorumm biran önce olayımda başlayım gene çalışmalarımaa

yaa bazen dier topiklere bakıorum aldıkları bebek odalrını kıyafetlerini falan gsteriolar resimlerini ayyy nasıl hevesleniorum carnacım inşşş bizdee öyle yaparız aldığımız cicileri odalarını falan gsteririz birbrimizee

yaa bazen dier topiklere bakıorum aldıkları bebek odalrını kıyafetlerini falan gsteriolar resimlerini ayyy nasıl hevesleniorum carnacım inşşş bizdee öyle yaparız aldığımız cicileri odalarını falan gsteririz birbrimizee

bende çok heveslenmiştim daha 5 haftalıktı birsürü kıyafet aldım yelek bile ördüm ama sonuç hüsran oldu olmaması olupta düşmesinden daha ii kızlar bunuda unutmayın

nee kötüdürrr demii bnm eşimde vardiyalı çalışıo mesela bgn geceye başladı bi türlü sabahı edemiorum ama bidee 2 ay ayrı kalmak nasıldır kimbilir

nee kötüdürrr demii bnm eşimde vardiyalı çalışıo mesela bgn geceye başladı bi türlü sabahı edemiorum ama bidee 2 ay ayrı kalmak nasıldır kimbilir

canım 2 ay ayrı kalmadımki 2 ay beraber kaldım sonra atandım 7 aydır ayrıyız 15 tatilde bide 2-3 aya bir anca görüşüyoruz:KK43::-)gitme:

Selam diğer topicte senin mesajlarını okudum.Sanırım bu ay reglin gecikmişti.Regl oldun mu : )

hayır canım olmadım,işin garibi ben bu ay progestan da kullandım,ve biteli 9 gün oldu ve hala adet olmadım,nette baktım progestan bittikten 3-4 gün sonra adet olunuyor,ama bende tık yok

slm arkadaşlar bende aranıza yeni katılanlardanım..bende bu ay çift çizgi görmeyi umut ediyorum..allah herkezin gönlüne göre versin..

X