2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

hayır canım olmadım,işin garibi ben bu ay progestan da kullandım,ve biteli 9 gün oldu ve hala adet olmadım,nette baktım progestan bittikten 3-4 gün sonra adet olunuyor,ama bende tık yok

Progestanın ne olduğunu bilmiyorum valaha ne işe yaradığınıda.Daha oralara gelemedik : ) 2. deneme daha tık yok bakalım ay sonu belli olucak.

Ovulasyon testinde o zaman bir gariplik vardı öyle bir şey yanlış anladım herhalde.Hamilelik ile ilgili her topiğe atladığım için : )

Progestanın ne olduğunu bilmiyorum valaha ne işe yaradığınıda.Daha oralara gelemedik : ) 2. deneme daha tık yok bakalım ay sonu belli olucak.

Ovulasyon testinde o zaman bir gariplik vardı öyle bir şey yanlış anladım herhalde.Hamilelik ile ilgili her topiğe atladığım için : )

sen da yollun başındasın cnm,ben 6 senedır uğraşıyorum,2 düşük yaşadım mafoldumben.

cnm ben ggdan ovulasyon testi aldım ama bozuk çiktı,hatalı pozitif gösterıyor,sonradan gittim eczaneden ovulasyon mikroskobu aldım,tükürükle yapılıyor ve memnun kaldım,onunla yumurtlama günlerimi yakaladım.yumurtlamadan sonra test yavaş yavaş negatif oldu,4 gün once falan uyandım bi yapayım dedim yaptım ve tekrar pozitif çiktı,yumurtluyormuyum,hamileyım bilemıyorum.duydum kadarıyla ovulasyon mikroskobu östrojen hormonu algılıyor,ve hamilelikte zaten östrojen ve progesteron hormonu yuksek oluyor.hayırlısı artık

sen da yollun başındasın cnm,ben 6 senedır uğraşıyorum,2 düşük yaşadım mafoldumben.

cnm ben ggdan ovulasyon testi aldım ama bozuk çiktı,hatalı pozitif gösterıyor,sonradan gittim eczaneden ovulasyon mikroskobu aldım,tükürükle yapılıyor ve memnun kaldım,onunla yumurtlama günlerimi yakaladım.yumurtlamadan sonra test yavaş yavaş negatif oldu,4 gün once falan uyandım bi yapayım dedim yaptım ve tekrar pozitif çiktı,yumurtluyormuyum,hamileyım bilemıyorum.duydum kadarıyla ovulasyon mikroskobu östrojen hormonu algılıyor,ve hamilelikte zaten östrojen ve progesteron hormonu yuksek oluyor.hayırlısı artık

Haa evet,inş.hamilesindir canım ya.Umarım yaşadığın bu kadar sıkıntıdan sonra beklediğin güzel haberi alırısın.

Ben daha çok başındayım, 7 senelik evliyim ve yeni başladım bilseydim hemen hamile kalıcamayacağını bu kadar beklemezdim.Umarım çok beklemem, çok stress oldum şimdiden.

Senin sorunun neydi?

denizciğim dün girmedin demişsin benim girmediğim gün yok ama belki okudum da yazılanları bişey yazmamışımdır..okuldayken bile siteyi düşünüyorum kızlar ne yazdı hamiş haberi var mı diye...kaç gündür yok...adet olanlar artıkça mayıs listesi de uzamaya başlamış..ben de liste 3. olmuşum..

Haa evet,inş.hamilesindir canım ya.Umarım yaşadığın bu kadar sıkıntıdan sonra beklediğin güzel haberi alırısın.

Ben daha çok başındayım, 7 senelik evliyim ve yeni başladım bilseydim hemen hamile kalıcamayacağını bu kadar beklemezdim.Umarım çok beklemem, çok stress oldum şimdiden.

Senin sorunun neydi?

inşallah en yakın zamanda hamile kalırsın cnm,benim sorum sağ tüpüm kapalı bide geç yumurtluyorum,başka bir sıkıntımız yok

3 aydır deniyorm ve beklyrm..yeni belki daha ama çok istiorum..

ilfa öncelikle hoş geldin arkadaşım..3 ay az bir zaman dilimi..daha erken bir de stres yapma hep hamileliği düşünürsen kadın hormonları bozuluyomuş ve hamileliği engelliyomuş..umarım kısa zamanda sevinçli haberi alırsın

evet cnm daha olmadımmm yaa sinir oluorumm nolcaksa olsun biran önce.hamile dielsem bile olayım biran önce btsin ama çok taktım kafaya bu ay ilk ayım die.:umursamaz:

ilk aylarda hevesle bekliyosun ..sonra bakıyosun olmuyo düşünmekten vazgeçiyosun işte o zaman oluyo..çok nazlı bu bebişle çoooookkkk

X