2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

kızlar naber. kız sherin ve burcu hala adet olmadınızmı. bence yarında olmzsanız gidin bi kanda baktırın . belki geç döllenmedir.

hazel sen de mi hala olmadın

ben 8 gun gecıkmelı oldum dün .sız de olursunuz kızlar.ben 5. gun kan testıde yaptırdım ondan once ıkı defada ıdrar yaptım evde negatıftı zaten.ama ben hep 25. gun olurdum hıc şaşmazdı.ılk defa 33. gunde adet oldum ve bu da korunmadıgım ay oldu.testlerım negatıf oldugu ıcın umutlanmamıstım zaten ama neden gecktı dıye uzulmustum.stresten dedı dr.sız de stres yapmayın.hamıle degılsenız regl olursunuz .ama inş. hamilesınızdır

kızlar slm ya adetime 6 gün var kan testi yaptırsam çıkar mı

canim cikadabilir cikmayadabilir en iyisi adetinin gecmesini bekle simdiden kendini yeme canim az kalmis zaten biraz daha sabret derim ben.

Simdi yaparsan ve negativ cikarsa buseferde acaba erken yapdigim icin mi negativ cikti deyip yine meraklanacaksin eyvahedigeldismile Simdi yaparsan bosuna yaparsin yani bekle biraz

canim cikadabilir cikmayadabilir en iyisi adetinin gecmesini bekle simdiden kendini yeme canim az kalmis zaten biraz daha sabret derim ben.

Simdi yaparsan ve negativ cikarsa buseferde acaba erken yapdigim icin mi negativ cikti deyip yine meraklanacaksin eyvahedigeldismile Simdi yaparsan bosuna yaparsin yani bekle biraz

tamam canım çok sağol ama işte insan sabredemiyor geçmek bilmedi günler

ben 8 gun gecıkmelı oldum dün .sız de olursunuz kızlar.ben 5. gun kan testıde yaptırdım ondan once ıkı defada ıdrar yaptım evde negatıftı zaten.ama ben hep 25. gun olurdum hıc şaşmazdı.ılk defa 33. gunde adet oldum ve bu da korunmadıgım ay oldu.testlerım negatıf oldugu ıcın umutlanmamıstım zaten ama neden gecktı dıye uzulmustum.stresten dedı dr.sız de stres yapmayın.hamıle degılsenız regl olursunuz .ama inş. hamilesınızdır

hazelcim bnde senin gibiyim ilk korunmadığım ay çünkü bnmdee kesin psikolojikmandır ozaman.bnde stres yaptım çünkü ilk ay die acaba olcakmı olmucakmı die ama akıllandım artık.beklee beniii mayıs ayıııı bombaaaaaaaa giricem valaaaaaaaaaaahihoyyyt

tamam canım çok sağol ama işte insan sabredemiyor geçmek bilmedi günler

Bilmez miyim canim. Hepimiz ayni durumdayiz. Daha benim yumurta bile catlamadi ama ben simdiden sabirsizlanmaya basladim kimbilir adetim yaklasinca naparim. Ancak biraz duygularimizi bastirmak zorundayiz yoksa stresten ne adetimiz gelir ne yumurta catlar.

denizcimm sağol düşündüğün için...ben buraya takılmadan duramam ama....ben öğlenciyim..akşam 6 da geliyorum yemekti v.s kızla uğraşıyorum geç giriyorum..ama okumadığım sayfa yokkk..lulu taklır merak etme..adet olduğundan canını sıkkın heralde.duramaz gelir heralde...
Yok ben çok takılamıyorum çünkü kayınvalidemler geldi ondan canım
iyi akşamlar kızlar,ikinizden biriniz patlacanız bombayı ama hadi bakalım,dispanserler, semt poliklinikleri,büyük sağlık ocakları ücretsiz yapıyo kan testlerini,gerçi özellerde de 20 lira sanırım idrar testi parası kadar,idrar testi yapmayın artık kan verin bikere kurtulun ya,bizde çatladık burda :))))
Öylemi bende ilk seferde hamile kaldığımda özele gitmiştim 85 liraydı baya kazıklanmıştım hemde 6 kere verdim düştümü çıktımı diye bakıp duruyorduk

Cabuk bu firsati degerlendir kacirma sakin canim! Benimde yumurtalarim birkac güne catlayacak galiba cünki bugün beyaz krem gibi akinti geldi. Ben en iyisi esimi idare edeyim birkac gün beklesin ve biriktirsin :lepi:
Öylemi oluyomuş benim son iki ay çok akıntım yoktu demekki ondan hamiş olamadım bakalım inşallah reglim bitince öyle olur

kızlar slm ya adetime 6 gün var kan testi yaptırsam çıkar mı
çıkmaz daha erken adet günde veya geçince yap daha garanti olur

kız burcu sen hala bekliyonmu stres yapma ondan olmuyorsuna det ben negatif görünce olmadı dedim böyle bir rahatlama oldu ondan mı reglim hemen oldu acaba

evet cnmm bekliorum hala 1 hafta öncesine kadar gelmez inşallah diodum şimdide biran önce olayım die yolunu gzlüorumkaydirigubbakcemile3

Kızlar ya ben tam yumurtlama günü zamanları mı ilişkiye girsem kocamla onun spermeleri de birikse dahamı iyi sağlıklı olur acaba ,birde benim bu ayki reglim afedersiniz:kedi: çok sulu oluyor :-)kedi:iğrenç olcak ama)önceden böyle uzuyarak hafif pıhtı gibi oluyodu acaba yumurtlamadımmı ben bu ay ondan mı tutmadı diyorum sizde de öyle mi oluyor

hazelcim bnde senin gibiyim ilk korunmadığım ay çünkü bnmdee kesin psikolojikmandır ozaman.bnde stres yaptım çünkü ilk ay die acaba olcakmı olmucakmı die ama akıllandım artık.beklee beniii mayıs ayıııı bombaaaaaaaa giricem valaaaaaaaaaaahihoyyyt

inşallah canım yaaa.mayıs ugurlu olur bızım ıcın.ben hep ılk denemede kalırım sanıyordum.bayagı ıyı korunuyorduk hemde.sankı hemen kalınıyormus gıbı:eek:klava:
ben bısı sorcam.ovulasyon yumurtanın olusması degıl.catlaması anlamına gelıyor degıl mı.yani daha once olusuyor.ve bızım ıcın catladıgı gunu tutturmak onemlı?

benimde kasığımda batmaalr oluyo . beni de uydurdunuz kendinize kendimi dinlemeyemi başaldım acaba.ben önceki hamileliğimden hiçbi belirti hatırlamıyorum sadecec göğüslerim çok şişmişti galaiba. öle bişeyde yok daha.

2010 NİSAN AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENELER

bsbirkin...........................15 nisan................3.deneme
suur.................................18 nisan...............1.deneme
eda80..............................18 nisan................????????
toprakceylin.....................19 nisan................2.deneme
vesade.............................21 nisan................2.deneme
hilal24.............................21 nisan................3.deneme
d_kupcu..........................21 nisan................1.deneme
andac.............................21 nisan.................3.deneme
nurmeh...........................23 nisan..................3.deneme
gelincikd.........................23 nisan..................2.deneme
denizim16.......................24 nisan........... .....1.deneme
pelin67...........................24 nisan.................5.deneme
gülpembe80....................24 nisan.................4.deneme
gözdeati.........................24 nisan..................6.deneme
bahar07..........................26 nisan.................4.deneme
estamp..........................26 nisan..................???????
deniz1958......................27 nisan..................2.deneme
azize1.............................29 nisan...... .........1.deneme
carna81..........................30 nisan................2.deneme
chocolate........ ...............30 nisan........ .......3. deneme
luckysenem.....................??????............. ....??????
ifsumnadial.......................??????.......... .......???????
elifecevural........................??????........ ........????????
integral0027.....................???????.......... .....?????
esindirim..........................??????......... ........2.deneme
angel409..........................??????.......... .........????????

2010 NİSAN AYININ GÜZEL HAMİŞLERİ

bebişkom88........1 nisan........6.deneme (BİZE UĞUR GETİRİRSİN İNŞALLAH)
panddamm..........4 nisan....... 2.deneme( MAŞALLAH DİYELİM)
panki..................7 nisan........11.deneme ( BİR GÜNDE 2. SÜPER HABER )
cotanak28..........10 nisan....... 2.deneme ( BİR BOMBA HABER DAHA- DEVAMINI BEKLİYORUZZZZ)
sporstar..............9 nisan ........1. deneme ( İŞTE İLK DENEMEDE TUTTURAN BİR SÜPER ŞANSLI HAMİŞŞŞ)

2010 MAYIS AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

sellvi...............................1 mayıs...... ..........1.deneme
mse121822.....................3 mayıs.................4.deneme
welcome.........................7 mayıs.................13.deneme
sevdalinka06....................9 mayıs.................8.deneme
karakaya.........................11 mayıs................4.deneme
lulu55..............................22 mayıs................3 .deneme
ronya..............................????????.................???????
sinannuray.......................???????................2.deneme

BEKLEMEDEKİLER ( SONUÇLARI BİLDİRİN LÜTFEN)

oozggee.........................6 nisan.......... .......3. deneme
sherin.............................9 nisan..................4.deneme
buurcuum.......................10 nisan.................1.deneme
horuda............................12 nisan.................5. deneme

X