2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

iyiakşamalr canımmmm nasılsın. canım seninle aynı günü bekliyoruz. ama sen jkaçıncı denemn olduğunu sölememişsin. sölesene ekliyim

burcummm göremedim seni ya resimle uğraşmaktan
neyse bidahakine bende avatar yapabildim anca:)

Simdilik dedim cünkü benim 3,5 yasinda bi kizim var,bu aralar cok tartisir olduk,herseye bi cevabi var,sözümü dinletemiyorum,cok sükür suan cok iyiyiz :)
Bende resim eklemeyi deneyim bakalim...
Sanada iyi aksamlar Gülpembe.

ben avatara yapıyorum valla şimdi bakalım

ahhhhhhhhhh sinemcim sen aklınla bin yaşa. akıllılık yaptın avatarına koyuverdin valla. valla sen d esarışın çok hoş bir hatunsun. bayılıyorum böle sarı saç yakıanlara.ç normaldede açk renkmi saçların.

ya biara pıanar altuğun sarı haline benzetiyolardı ama o zayıfken yani şimdi benzemiyoz :)

sağol tatlım valla dün gece canım nasıl tatlı istiyo nasıl kalkıp kek yapıyım dedim ama baktım saat 11 olmuş ne ara yiyecem hem e kilo yapar dedim yapmadım. ama bugün eşimden gelirken brownie intense var ya yeni çıkmış onlardan istedim. Allahım bi yiyorum. nasıl güzel. acayip tatlı manyağı oldum ya.

Off aynen çok süper yaa.Bu aralar bende ona dadandım.2 gündür yemiyorum ama canım istiyor : )

iyidir kızlar ya resimlerinizi kaçırdım bu arada ben hasta oldum yeni tarihim 11 mayıs 4. deneme artık mayıstan umut bekliyorum

evet cnm annem tarafında göçmenli var babam esmer ama anneme çekmişim güneşte falanda çok açılıyo zaten,sizde çok güzelsiniz canım valla burcumda mutlaka güzeldir,aman geçici bunlar işte yaşlanınca güzellikmi kalcak :))

benim 4.deneme bu
senin daha ilk öylemi ?

evet canım ben 5 ay önce erken doğumla bebeğimi kaybettim. bekleme süresi aslında daha bitmedi ama ben denemeya balşladım. fazl beklemek sitemiyorum. senin d ebu denemen hayırlı olur inşalalh bebiş gelir.benim öncekind 10. ayda olmuştu. hemn karamsar olmayın. napalım nasipse gelicekelr.

Simdilik dedim cünkü benim 3,5 yasinda bi kizim var,bu aralar cok tartisir olduk,herseye bi cevabi var,sözümü dinletemiyorum,cok sükür suan cok iyiyiz :)
Bende resim eklemeyi deneyim bakalim...
Sanada iyi aksamlar Gülpembe.

aaaaaaaaaaa ne güzel maşallah. şimdi kızına kardeş istiyosun demek. inşallah fazl bekeltmeden gelir. sen bize göre daha rahatsındır nezmanolsa pronblem değil nasılolsa aklıı meşgul edicek bi prenses var.

evet cnm annem tarafında göçmenli var babam esmer ama anneme çekmişim güneşte falanda çok açılıyo zaten,sizde çok güzelsiniz canım valla burcumda mutlaka güzeldir,aman geçici bunlar işte yaşlanınca güzellikmi kalcak :))

Botoks var.Gerdinme var,Şahsen benim ideolüm ajda pekkan : )

X