2010 Kasım Bebeklerinin Cicileri

bugün arkadaşım geldi gelirkende kızıma bunları getirmiş opuyorumnanaktan
bende resim çektim ekliyim dedim :))

elbgf.jpg
[/URL][/IMG]
booog.jpg
[/URL][/IMG]

sağolun kıslar . bnmde çok hoşuma gitti.
kızımı yıkayıp bornozunla çeker resminide koyarım inşallahh :)))

ayy bornozo bayıldım bende alcam kızıma aynısındannnn .umarım bulabilirim pembiş pembiş yerim doğsalarda sevsek ne zor geçiyo zaman.gerçi herkes karnında emin ol daha iyi doğunca görürsün diyolar.olsun ben kızımın herşeyine razıyımmmmmmm yeterki sağlıklı olsun eli ayağı düzgün olsun hepimizin için dileğim.hayırlısıyla bebişlerimizi kucağımıza alırız.yarın ultrasonum var kızımı görcem nasıl heyecanlıyım çok özledimmmmm çokkkk yerim onun minik ayaklarını kızımı çok seviyorummmmm çokkkkkk:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

al canım sen de kızına giysinler kokoş kokoş .
aminn cnm güsel dileklerin için. ne güsel kızını görcen benım görmeme daha 2 hafta var bende çok özledim minnoşumu :)

ooyoyyy peek şirin parkyatağı ve uyku seti , hele helee bayıldım kanatlarına .

Bende dün beşik beğendim beşiğimiz 1-2 haftaya gelecekmiş teyzeleri.

Teşekkür ederiz fınfıkcım:) bakalım ilk 15 gün en fazla bir ay yatcak bu park yatakta snra hanımefendiyi odasını postalıcam :KK70: odasının kokusu iyice çıksın yatağını hazırlıcam .

Asoş güle güle uyusun kızın içinde pembe pembe çok uyumlu olmuş hepsi, kanatlarada ayrıca bayıldım cnm...:KK66:)

asocumm çook güzelmişş yatağıda uyku setide güzel günlerde kullansın isimsiz kızımız kanatlara yorum bile yapamıyorum tek kelime şahaneezemuszemus

asocumm çook güzelmişş yatağıda uyku setide güzel günlerde kullansın isimsiz kızımız kanatlara yorum bile yapamıyorum tek kelime şahaneezemuszemus
Caaaanımm teşekkür ederiiimmm :) benim melek kızım o melek kızım:)))) melek mi koysam adını napsam kaydirigubbakcemile3

Odasındaki yatağı için nevresim

845.jpg

Park yatak için nevresim, resim biraz küçük galiba alıntı yaptım çünki...

852.jpg

Park yatağın uyku seti

855.jpg

Kelebek stickerlarımız, yatağın baş ucuna gelecek...

858.jpg

Medela göğüs pompası

859.jpg

Caaaanımm teşekkür ederiiimmm :) benim melek kızım o melek kızım:)))) melek mi koysam adını napsam kaydirigubbakcemile3

olabilirir melek kızımız diye diye adı melek olucakk anne babası o kadar kararsızkii kaydirigubbakcemile

X