2010 Kasım Bebeklerinin Cicileri

proppp duymak istediklerini söyleyecem merak etme : ))))

çoookk cici çoookk güzel hepsi güzel günlerde giysin hepsini..

Propocum hepsi çok güzel güle güle giysin demir:) Bence hepsini giyemeden kocaman olcak giyemedikleri de olcak çok çabuk büyüyolarmış çünkü :S

Propocum hepsi çok güzel güle güle giysin demir:) Bence hepsini giyemeden kocaman olcak giyemedikleri de olcak çok çabuk büyüyolarmış çünkü :S

bebeişim onların ıcınde 9-12 aylık olanlar bıle var gıyer hepsını farklı buyukluklerde hepsı :))
teşekkür ederim gelınımın anası :)

bebeişim onların ıcınde 9-12 aylık olanlar bıle var gıyer hepsını farklı buyukluklerde hepsı :))
teşekkür ederim gelınımın anası :)
Heh şimdi oldu o zman dedim hepsi 0-3 aylık fln mı :) alıp alıp da elimde patlamasını istemem içimde kalır valla :KK70: buluşmada göbekleri tokuşturalım bakalım ne yapcak bizimkiler:KK70:

Heh şimdi oldu o zman dedim hepsi 0-3 aylık fln mı :) alıp alıp da elimde patlamasını istemem içimde kalır valla :KK70: buluşmada göbekleri tokuşturalım bakalım ne yapcak bizimkiler:KK70:

heee şu cıkmaz ayın son carsambasındakı anadolu yakası bulusmasında dımı canım, tabı olur tokuşturalım :))kaydirigubbakcemile

asocum nalancim propcum hepinizin cicileri cok güzel saglikli günlerde kullansinlar bebisleriniz

güle güle kullansın oğluşun propcum ben de kazaklı pantalonlu takıma ve kravatlı önlüğe bayıldım . yeni mi aldın o önlüğü ben görememiştim mathercare de?

aso senin kızın da uyku setide yatağıda süpermiş . park yatak bende alıcam markaları ne bunların canım?

saol akça.. yok 1.5 ay fln oldu alalı kı ben onun oncesınde de 1 ay kadar o parayı verıp vermemek konusunda kararsız gıttım geldım sonunda aldım.. yanı benım bıldıgım 2.5 aydır en az orda..

Prop hepsi çok şık,çok şirin allahım hele o ayı tulumu çok şiriiiinn,güle güle giysin. baya çok almışsın body,şimdi anlıyorumda benim çook eksiğim varmış daha

Prop hepsi çok şık,çok şirin allahım hele o ayı tulumu çok şiriiiinn,güle güle giysin. baya çok almışsın body,şimdi anlıyorumda benim çook eksiğim varmış daha

teşekkur ederım cnm..
body gunde 3-4 tane degıstırılıo dedıler zaten 0-3 ay 3-5 parca seyım var hep 3-6dan aldım cnm yaa senın de 0-3 vardır benımkınden cok bıle vardır..

Kızlar hepinizin cicişleri çok güzel Allah hepimize güle güle giydirip kullanmayı nasip etsin inşallah. Ben de kalite denetimlerinden fırsat bulabilirsem aldıklarımı sizlerle paylaşmak isterim ama daha çok eksiğim var tabi :KK43:(
Bu arada kravatlı önlük mc'de 30 tl idi sanırım, yanlış hatırlamıyorsam. forumda vardı

prop hepsi çok ciciiiiiiiiiiiiiii çok güselleerrrrrrr :) güle güle kullansın bebişinn :)

X