2010 Kasım Bebeklerinin Cicileri

nalancım çook güzel ve cici şeyler almışsın zevkli anne adayım benimm inş. misafirin olur canlı canlı görürüm hepsini duru bebeği ziyarete geliriz oğlumla

sezencim süsler cok guzel ne guzel halletmıssın ben hala beceremedım bu cmts ınsallah halledıcem

Aso ve Nalan gule gule kullansın kızlarınız..
Asocum kanatlar cok şekerrrr, gelınımın kanatları :))

Aso ve Nalan gule gule kullansın kızlarınız..
Asocum kanatlar cok şekerrrr, gelınımın kanatları :))
Melek kızım beniiiiiiim =))))) Meleki puzzle da yaptım bide melekli abajur beğenmiştimnetten onu da yakından görüp alcam odası hep melek olcak :KK70: demire de şu şeytan boynuzlarından alalım ikisini yanyana çekelim ay ne hoş olur haa:KK70::KK70:D::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

Melek kızım beniiiiiiim =))))) Meleki puzzle da yaptım bide melekli abajur beğenmiştimnetten onu da yakından görüp alcam odası hep melek olcak :KK70: demire de şu şeytan boynuzlarından alalım ikisini yanyana çekelim ay ne hoş olur haa:KK70::KK70:D::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

aşkolsun benım oglumu şeytan mı yaptın :)))

aşkolsun benım oglumu şeytan mı yaptın :)))
S ana aşkolsun yanlış anladın:))) Erkekten melek mi olurmuş şöyle bi düşün ikimizin veletleri biri kanatlı biri kafada kırmızı boynuzlu harika bi resim olcak yapcam bunu ilerde oturur gülerler :KK70:kötükedihüso

yıkamak ıcın cıkardım dolaptan kıyafetlerı nıhayet, eskıden eklerımı tekrar eklemıım :) hastane cıkıslarımız da cnatasından oldugu ııcn onları da çekemedım, battanıyeler de hastane cantasında onları da cekemedım sımdılık :)

üstler..
2049.jpg

pijamalar...
2054.jpg

kotu ve bodyler..
2056.jpg

astronotu...
2059.jpg

yıne dısarı cıkarken gıydırmek ıcın tulumu...
2064.jpg

bodyler...
2068.jpg

bodyler...
2071.jpg

tulumlar...
2073.jpg

tulumlar..
2105.jpg

pantolon+kazak takım
2116.jpg

tulumlar...
2119.jpg

bodyler..
2130.jpg

bodyler ve üstler..
2134.jpg

ıvır zıvırlar :)
2138.jpg

tulum ve önlükler..
2139.jpg

bunlar da sıddetle karsı cıkmama ragmen anamın dayanamayıp aldıgı yazlıklar :)
2146.jpg

Asocum şaka yaptım mınıcık bebenın ne şeytanlıgı olcak zaten :) bence de oyle bı foto hoş olur yavrım :))

beğendimm valla propp çok hoşlar iyi günlerde kullanın cnmm özellikle pantolpn kazak takımına bayıldımm bu sıradakineee

X