2010 Kasım Anneleri Hediye Çekilişi Yapıyoruz

beğendin mi canım güle güle kullan :) iç çamaşırı takımı olucak mı bedeni zayıflayınca giyersin artık

beğendim canım sağol
ama 9 kilo almış bu şişko halimle bile çok büyük kaydirigubbakcemile3

kızlar hediyeleriniz çok gzel iyi günlerde kullansın bebişler inşallah..

bu da benmasala yolladığım hediye, okuduğum kadarıyla teslim olmuş ama resmini henüz yükleyememiş..

hazal biz mahrum kaldik :umursamaz: nie biz de avrupa yapmadik ki sanki benneyaptımki cok kisdkandimm

e cnm biz nasil katilcaktikkki sen ben ve zeyn var 4 kisi olsak kura ile belli olurdu e tek sen ben katilsakda tadi cikmaz be biliyoz kimden gelip kime gittiini yurtdisinda herseyden mahrum kalioz zatiii :umursamaz:

bu da benmasala yolladığım hediye, okuduğum kadarıyla teslim olmuş ama resmini henüz yükleyememiş..

oyy ne tatlilar ole bu kizlarin cicielri bambaska yaa iyi gunlerde kullansin benmasiln cimcimesi

hazal dogru diyosun
bi de celisuenus diye biri var. strazburgda fransada yani.. o da katilirdi belki..
valla pisman oldum ben yaa keske ayarlasaydik biz de...

bu kirmizi elbise sahane bisey cok tatli.. sirine tam sirine olucak giydiginde

alahıım ne şirin bi tulumdur buu,çok sevdim ben bunuŞeniz gülegüle giysin bebişin

çok şık bi elbisymiş bu,tam cici hanımlara göre,güle güle kullansın kızın benmasalcım

Son düzenleme:

canım cok tsk ederım fotograf makınam annemdeydı bugun gelıcektı ve yuklıcektım ama sen benden once davrandın

esra teyzesı cok tsk ederız ok begendık

hepımız saglıklı gunlerde kullanalım hedıyelerımızı kızlar

Son düzenleme:
benmasal kırmızı elbise şahane i
ilona sarıtulum da çok tatlı ama siyah çamaşırlara bittim:)

selam anneler,

lady34 annemizin kızım sudeye gönderdiği herdiyeler.

çoook teşşekkür ederiz hihoyyytteyzesi..

Eklentiler

• $2010-10-03 16.58.35.jpg
    36,5 KB · Görüntüleme: 54
  • $2010-10-03 16.59.03.jpg
    27 KB · Görüntüleme: 81
  • $2010-10-03 16.59.38.jpg
    32 KB · Görüntüleme: 57
Son düzenleme:
Hediyeleriniz çok tatlı kızlar hepiniz güle güle kullanın inşallah, bebişlerinizin üstünde paralansın...

resimlerini kolymayan arkadaşlar size hediye gönderen kişiye ne kadar saygısızlık yapıyosunuz farkındamısınız zeynep bi dahaki çekilişi bizbize yapalım cnmm tek tek uyarmak zorunda değiliz insanları kurallara uymayanlar girmesinler lütfenlmaz:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…