2010 Kasım Anneleri Hediye Çekilişi Yapıyoruz

hepinizin hediyesi cok güzel güle güle kullansin bebisleriniz

Teşekkürler kızlar hediyem de geldi hediyem de gitti iyi oldu valla ya ne güzel oldu beklemek güzeldi bana büyük bir süpriz oldu. bir dahaki çekilişte de bari sezen bana çıksın hep sezen bana alıyo yahu :)

Teşekkürler kızlar hediyem de geldi hediyem de gitti iyi oldu valla ya ne güzel oldu beklemek güzeldi bana büyük bir süpriz oldu. bir dahaki çekilişte de bari sezen bana çıksın hep sezen bana alıyo yahu :)

bende görünce şok yaşadımm sana başkasından hediye alma zevkini yaşatmıycamm asooo yaşasın kötülükksempatiksalakcinni

http://i1009.hizliresim.com/2010/9/29/974.jpg

cok teşekkür ederim asocum. gercekten hayatım boyunca unutmayacağım bir anı olacak bugun...

teşekkür ederiz :1hug:
çok güzelmiş canım ben de yeğenim için almıştık çok basit yapması, yeğenimin ayak izi hala duruyor vitrinde çok değerli bir hediye olmul.

yok canım çekmedim ben

[/B]
tamam canım opuyorumnanaktan

Sezencim canım arkadaşım benim bayıldım bayıldım yapıştım sarılıyorum bu battaniye tuluma.İkisi de çok güzel

canım çok güzeller güzel günlerde kullansın meleğin

ben de yolladım hediyemi yurtiçi kargoyla şansıma burdaki ptt kargo yollamıyormuş

Kaptanınkarısı arkadaşımız gönderdi hediyemi çok beğendim bide fındık koymuş süt yapsın diye:))) çok mutlu oldum teşekkür ederim..opuyorumnanaktan.
Eki Görüntüle 55255

http://i1009.hizliresim.com/2010/9/29/974.jpg

cok teşekkür ederim asocum. gercekten hayatım boyunca unutmayacağım bir anı olacak bugun...

teşekkür ederiz :1hug:

Sezencim canım arkadaşım benim bayıldım bayıldım yapıştım sarılıyorum bu battaniye tuluma.İkisi de çok güzel

kizlar cok guzel hedieler gule gule kullansin bebekleriniz

asocum ve bafocum hediyeleriniz çokkkk güzelll güle güle kullanırsınız inşallah bebişlerinizleopuyorumnanaktan

barayscım, canım benim çok beğendim hediyelerini inan.. hele ki yazdığın şeyleri o kadar duygulu okudum ki gözlerim yaşardı valla. çok tatlısın çok incesin. toprak severek giyicek bunları emin ol..

ayy kırmızı kırmızı pek ciciler
güle güle giysin tosuncuk toprak opuyorumnanaktan

akca, bafo, asoş ve biju hepinizin hediyeleri çok tatlı gerçekten, asoş süper akıl etmişsin ayak izini hediye olarak, sezenin yolladığı battaniyeye de bayıldım valla çok yumuşak görünüyo, hepinizin cicileri hayırlı olsun tekrardan kızlar, güle güle kullansın bebişleriniz...

Hepsi birbirinden güzel gerçekten...))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…