2010 Kasım Anneleri Hediye Çekilişi Yapıyoruz

akça çok güzelmiş canım güzel günlerde giysin yavrun..

ilona canım resim çektiysen sen ekleyebilir misin ? benimki akşamı bulur tabi eşim halledebilirse..

ben de çıkıyım da yollıyım hediyemi :)) yarın teslim edilir büyük ihtimalle..

güle güle kullanın Bafo, yorumlarına aldanma yorum yazanlar kendısı becerememiş yoksa basit iş yani :)

güle güle kullanın Bafo, yorumlarına aldanma yorum yazanlar kendısı becerememiş yoksa basit iş yani :)

ayakizini alma konusumu. Yok kuzenimin bebeğine almıştık çok zevkliydi. Hala baktıkça o minnacık ayakları geliyor aklıma. bende kendim için alıcaktım ama asocum benden önce düşünmüş sağolsun:dance:

yes bebek. bence de becerırız ne var yanı..

bı de demın pişti olur muyuz diodum, bız de kendımıze almıştık bundan, gecen gun nalan da aldıgını soyleyınce hatta kocama demıstım kı tüh mevzusu geçmeseydi guzel hedıye olurdu bundan demıstım, yanı cıdden pişti olabilermişiz asocumla kaydirigubbakcemile3

herkesin hediyeleri çok güzel maşallah. aso da çok iyi düşünmüş. çok orjinal..

Sezencim canım arkadaşım benim bayıldım bayıldım yapıştım sarılıyorum bu battaniye tuluma.İkisi de çok güzel

güle güle kullansın meleğin asocumm iyi günlerde inş.. bana gene sen çıkınca çok şaşırdım sende görünce şaşırmışsındırr kesiin olumunekankayizsmile

Sezencim canım arkadaşım benim bayıldım bayıldım yapıştım sarılıyorum bu battaniye tuluma.İkisi de çok güzel

yumusacık deılmı ay tulum battanıye cok guzel. guzel gunlerde kullansın kuzu. bende alıcam o battaneıyedensempatiksalakcinni

Evet bafocum yumuşacık bi d eo kadar güzel ki bayıldımmmmmmm:) Sezencim tekrardan teşekkür ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…