2010 Kasım Anneleri Hediye Çekilişi Yapıyoruz

hediyeler çookk güzel kızlar hepsine bayıldım ne güzel iyiki yapmışız bu hediyeleşmeyi eylülde tekrar yapalımm

bencede yapalım çok güzel bişey bebişimin kızımın ilk hediyesini aldım çok güzeldiii

kizlar hediyeleriniz cok guzel iyi gunlerde kullansin bebisleriniz
benim hediyem daha arkadasima ulasmadi sanirim yurtdisinda oldugum icin bu kadar uzadi bilmiyorumkismile

hanımlar merhaba
dün hediyem gelmiş ama
tatilde olduğum için ben alamadım kargoda beni bekliyor
anca cumartesi alabilirim
kimin gönderdiinide bilmiyorum çünki gönderen ismini yazmamış
cumartesi günü haber veririm sizlere grşrz hoşcakalın ark lar

esraa arkadaşım ;
çok teşekkür ederim hediyeler çok şekerler
bebişimin hediyesine bayıldım tatlım
şu an işyerindeyim akşam evden resimleri yüklerim
çok teşekkür arkadaşım

esraa arkadaşım ;
çok teşekkür ederim hediyeler çok şekerler
bebişimin hediyesine bayıldım tatlım
şu an işyerindeyim akşam evden resimleri yüklerim
çok teşekkür arkadaşım

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

kıslarr hepsi cok güsellerrr güzel günlerinizde kullanınnn harikalarrr yaaa

keske ben hediyemi daha once verseydim kargoya yurt disinda oldugum icin bu kadar uzadi sanirim mafoldumben
arkadasimdan ozur diliyorum aslinda tam zamaninda vermistim ama mesafe uzak oldugu icin boyle oldu galiba mafoldumben

helin hivda canım sana hediye alan arkadaşın hediyesi 30 mayısta bismildeymiş. takipten baktık ama nedense hala şubede görünüyordu. biz de telefonunu bulduk konuştuk falan. oturduğun yere haftada 1 kargo geliyormuş ve bugün veya yarın hediye elinde olurmuş..

sana hediye alan arkadaş zamanında yollamış ve hediyesi zamanında ilçedeymiş yani hayatım. bir ihmal yapılmamış bilgin olsun diye yazayım dedim :)

anladım canım.arkadaşımın ihmali olduğunu düşünmedim.buralarda çok farklı şeylerle karşılaştık.mesela bi arkadaşım kargoyla anneler gününde annesine altın kolye gönderdi ve bi kaç tekstil eşyası gönderdi.sonrasında annesinin eline sadece tekstil eşyaları ulaşmış.kolye yok.kolye de var diye diretmesine rağmen kabul ettiremedi.burda işler farklı işlediği içigelmediğini yazayım dedim.
gönderen arkadaşımı asla üzmek istemem.kendimi kötü hissettim.:kedi:kusura bakma canım arkadaşım.sadece elime ulaşmadığını bildirmek istedim.a.s.

Son düzenleme:
nalancim canim arkadasim cok tesekkur ederim opuyorumnanaktan
kayinvalidem bebisimin hediyelerini almis hepsine bayilmis cok guzeller dedi
aksam internetten gostericek bende gorucem
resimlerinide yarin eklerim zemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…