Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

çok sağol şebnemcim, sana bir şey soracağım ya dünden beri düşünüyoruzkaydirigubbakcemile3
şimdi düğünde nişanlım bana set alacaktı ama babam illa ben alacağım diyor, bu durumda nişanlımın set almasını istemem 2 set gereksiz olur, bilezik taksa basit kalır. yani ne takacağına karar vermedik, üçlü mini setlerden alsa günlük de kullansam uygun olur muCADIARZU

cnm olur neden olmasın bana nişanda ailem takmıştı üçlü set çok kibar duruyorlar . belki şöylede yapabilirsiniz baban üçlü takım alsın nişanlın normal set alsın sonuçta yüzgörümlüğü gibi takıcak takı törenine kadar o kalıcak üstünde yine siz karar verin cnm bak birde benim üçlü setimin fotografını çekip ekleyeyim çok hoş

cnm olur neden olmasın bana nişanda ailem takmıştı üçlü set çok kibar duruyorlar . belki şöylede yapabilirsiniz baban üçlü takım alsın nişanlın normal set alsın sonuçta yüzgörümlüğü gibi takıcak takı törenine kadar o kalıcak üstünde yine siz karar verin cnm bak birde benim üçlü setimin fotografını çekip ekleyeyim çok hoş

resmini görsem çok iyi olur canım, nerden aldığını ve fiyatını yazarsan çok sevinirimkaydirigubbakcemile3
üçlü set az olur diye babam takmaz canım normal set alacakmış

resmini görsem çok iyi olur canım, nerden aldığını ve fiyatını yazarsan çok sevinirimkaydirigubbakcemile3
üçlü set az olur diye babam takmaz canım normal set alacakmış

valla o işler karışıkkaydirigubbakcemile3 ben daha konuşmadım bizimkilerle ne takıcaklar :) ekliyorum cnm 5 dk ya kadar :)

valla o işler karışıkkaydirigubbakcemile3 ben daha konuşmadım bizimkilerle ne takıcaklar :) ekliyorum cnm 5 dk ya kadar :)

tamam canım bekliyorumopuyorumnanaktan nişanlım da diyor madem baban alacak bana alacak bir şey kalmıyor en iyisi takmamakkaydirigubbakcemile3

tamam canım bekliyorumopuyorumnanaktan nişanlım da diyor madem baban alacak bana alacak bir şey kalmıyor en iyisi takmamakkaydirigubbakcemile3

nişanlında haklı ama napsın :roflol:

4681.jpg

cnm bak bu ailemin taktığı fiyat olarak 1200 civarıydı

nişanlında haklı ama napsın :roflol:

4681.jpg

cnm bak bu ailemin taktığı fiyat olarak 1200 civarıydı

şebnemcim gerçekten çok beğendim çok güzel güle güle kullanopuyorumnanaktan ben de böyle kibar bir set almayı düşünüyorum, fiyatı da gayet uygun. hangi firmadan aldın canım

yarenkacım hayırlı olsun halıların cok begendım ozellikle hol ve salonubayanssulusmile

canım seti baban alsın nısanlında set alacagı parayla bılezik ya da bıleklik alabılır sana gunlukte kullanabılırsın

şebnemcim gerçekten çok beğendim çok güzel güle güle kullanopuyorumnanaktan ben de böyle kibar bir set almayı düşünüyorum, fiyatı da gayet uygun. hangi firmadan aldın canım

sağol cnm benim a.s.

valla okumaya çalıştım ama okunmuyor belli bir markayı satan yerden almadık büyüteçle falan bakarım cnm en kısa zamanda inşallah okurum kaydirigubbakcemile3

yarenkacım hayırlı olsun halıların cok begendım ozellikle hol ve salonubayanssulusmile

canım seti baban alsın nısanlında set alacagı parayla bılezik ya da bıleklik alabılır sana gunlukte kullanabılırsın

çok teşekkür ederim canımkaydirigubbakcemile5 nişanlım da bilezik takmak istemiyor basit olur diye, babam küçük set takmak istemiyor az olur diye, anlayacağın bana kimse takı takmak istemiyor:roflol:

sağol cnm benim a.s.

valla okumaya çalıştım ama okunmuyor belli bir markayı satan yerden almadık büyüteçle falan bakarım cnm en kısa zamanda inşallah okurum kaydirigubbakcemile3

tamam canım 13 hazirana kadar okuma süresi veriyorum sanakaydirigubbakcemile3

tmm cnm en kısa zamanda bakıcam valla nasıl yazmışlar anlamadım ki :) gerçi kimse sana takı takmıycak bakmasam mı ki acaba :):)

günaydınnn kızlarr yine bir pazrtesi sabhıjnda mutlu irgün geçirmenizi diliyorum şu pazartesi sendormunu devre dışı bırakırsak nasılsınzzz :KK70: kızlarrr mobilyalr tamam sadece küçük odaya bi kanepe kaldı :KK70: yemk odası tv ünitesi koltuk takımı hallılar tamam :KK66: netden resmini bulabilirsem eklicem ayy çarşamba gunude gelinlik işini halledersek birsey kalmıcak :dance:

günaydın haziran gelinleri...

dün mobilyalarımızı aldık.avizeleri aldık.sadece halı ve perdeeler,gelinlik damatlık işlerimiz kaldı.

heraaa sen de baya halletmişsin işleri .çarşamda biz de gelinlik bakacağız o da çıksın aradan.

u217.jpg

oturma odam bu....

günaydın kızlar yine pazartesi sendromu var üzerimde.dün aşkitomla duşakabin ve parke baktık ama bütçemzi zorlıcak gibi duruo parkeler.çok üzgünüm :çok üzgünüm: herşey okadar pahalı ki.moblyalar alındı gelnk salı teslm ediolar geriye bitek perdeler halılar avizeler ve duşakabinle parkeler kaldı.he bide damatlık.offf

aybuer senle programımızı aynı yapmısızzz :KK70: cok ttalıymıssss mobillyaların kırmızııı kırmızıııı süperrr güzel günlerde otr cnm :)bnmkilerde kollar beyaz deri otrma ve sırt kısmı kahve hosuma gittiii :) nçakirrr evet zor gercekdn bi ev düzmk inşallh bütçenize uygun beğendiğin seyler olur canım :)

canım benmde oturma grubum kollar beyaz deri oturma yerleri kahverengi belkide aynısı ama resm bulupta koyamıorum malesef.saol canım insan herşeyi olsun istio.güzel olsun istio ama işte bazen imkanlar el vermio napalım.

aybuer senle programımızı aynı yapmısızzz :KK70: cok ttalıymıssss mobillyaların kırmızııı kırmızıııı süperrr güzel günlerde otr cnm :)bnmkilerde kollar beyaz deri otrma ve sırt kısmı kahve hosuma gittiii :) nçakirrr evet zor gercekdn bi ev düzmk inşallh bütçenize uygun beğendiğin seyler olur canım :)

teşekkür ederim canım benim hep mo vardı oturma odası için aklımda ama bu modelin kartelasında mor çok koyuydu istemedik kırmızı oldu. tv ünitemiz de zaten siyah beyaz.oturma odam siyah beyaz kırmızı olacak.senin de hayırlı olsun mobilyaların güzel günlerde kulalnın inşallah.programımımız aynı evet.amasenin 13 haziran dimi düğünün?

çakır cnm sizin de hayırlı olsun esyalarınız ev kurmak zor gerçekten.allah yuva kuranların yardımcısı olsun.eksikleriniz tamamlanır gittikçe..

şaka maka düğüne 6 hafta kaldı...

offf bugün gün saydam 42 güncük kalmış son bir haftayı saymıorum saten.iştende ayrılıorum o ysden düşündürüo canım biras beni borçlar o yüsden böle sıkıntılıyım.

günaydın kızlar aybuer ve heracım eşyalarınızın hepsi hayırlı olsun :icecream:

ben mutfak eksiklerimi tamamlıyorum bir yandan kızlar günlük ÇKB seti aldım sapları porselen kendi sepeti var çok hoşuma gitti :teytey:
evimizin tadilatı bitmek üzere duşakabin fayanslar bitti salonumuza parke kaldı sadece

benim daha davetiye ve nikah şekerim hazır değil sipariş veremedim henüz sizler ne yaptınız hazırmı ?

X