Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

haklısınız kızlarr..ama son 3 4 aydır sürekli bebek bebek diyorum ama hazır değilmişim gibi de geliyo..kimisi de hiçbi zaman hazır olmuyorsunn diyo çocuğu olanlar.bilmiyorum insan hazır olduğunu nasıl anlar onu da bilmiyorum...biz de eylül diye konuştuk..bizim seneye hazirana kadar kız ihtimali çok düşük takvime göre sadece temmuz ve eylül görünüyo bu ene sonra seneye haziran çünkü :KK70:

ablamda bana demişti hazır olmuyorsun olana kadar diye ama ben kendimi hazır hissediyorum mini mini mis gibi kokusu ağlasın durmasın napayım sonuçta anne olcaz katlanmak lazım :emir_bebek

çok hevesli görünüyorsun kız acaba ben de böyle olur muyum:KK9:

olursun kız zaten ilk öğrendiğinde hemen giriyorsun o psikolojiye kendinden önce onu düşünüyorsun hep oğlum oğlum:)

vala kıslar damla ve bade bize söylicek duygularnı :KK34:
doğum yapayım herşeyi anlatırım artık size:KK69:

ablamda bana demişti hazır olmuyorsun olana kadar diye ama ben kendimi hazır hissediyorum mini mini mis gibi kokusu ağlasın durmasın napayım sonuçta anne olcaz katlanmak lazım :emir_bebek

olursun kız zaten ilk öğrendiğinde hemen giriyorsun o psikolojiye kendinden önce onu düşünüyorsun hep oğlum oğlum:)

peki peki peki hamile kalmadan önce nasıl hisediyorsun hazır olduğunu :KK70: :KK70: eminim hamile olduğumu öğrenir öğrenmez ben de hazır olurum da öncesi :KK70: :KK70: rabbim sağlıkla kucağına almanı nasip etsin cnmm

bence de :KK70: hatta bi de insan hazır olduğunu nasıl anlıyor onu da söyleseler :KK70:

bence luckycim damla söledi işte bu cümle olursun kız zaten ilk öğrendiğinde hemen giriyorsun o psikolojiye kendinden önce onu düşünüyorsun hep oğlum oğlum:)
iştee bu herseyi acıklıyorrrrrr

bence de :KK70: hatta bi de insan hazır olduğunu nasıl anlıyor onu da söyleseler :KK70:

eşim bana balayındayken söylemişti bebek diye yok dedim çok erken:)ama ben çok seviyorum çocukları bayılıyorum hatta:)1 kaç ay sonra hemen kabul ettim hepte genç anne olmak istiyordum 1 2 sene zorluk çekerim belki ama büyüyünce de rahatlıcam 23 24 yaşındayken rahat olurum:)

bence luckycim damla söledi işte bu cümle olursun kız zaten ilk öğrendiğinde hemen giriyorsun o psikolojiye kendinden önce onu düşünüyorsun hep oğlum oğlum:)
iştee bu herseyi acıklıyorrrrrr

o da doğru demi :KK70: :KK70: bazen diyorum ki kazayla fln oluverse :KK70: ama hap kullanırken biraz zor :KK70:

eşim bana balayındayken söylemişti bebek diye yok dedim çok erken:)ama ben çok seviyorum çocukları bayılıyorum hatta:)1 kaç ay sonra hemen kabul ettim hepte genç anne olmak istiyordum 1 2 sene zorluk çekerim belki ama büyüyünce de rahatlıcam 23 24 yaşındayken rahat olurum:)

:) hayırlısı olsun canım..benim eşimden de böyle bi öneri gelmediği için ve annem de sürekli erken dediği için hazır olamıyorum sanırım..Annemin arkadaşları dışında soran da yok zaten :KK70:

Son düzenleme:
kızlarr siz hapı bırakın hamile kaldığınızı öğrenin o zaman hazırsınız iştee:))

artık hazirandan sonra bekliyorum sizden bebek haberlerini haberinizz olsunnn:KK55:

amiiinn cnm amiiinnn..aslında eşim hadi dese olcak galiba ama :KK70: o da mı hazır değil ne

ben şimdilik üstüme alınmıyorum canım korkuyorum bebekten:KK9:

artık hazirandan sonra bekliyorum sizden bebek haberlerini haberinizz olsunnn:KK55:

evet eşde cok önemli benmkide düşünmüyor yarenka korkma kıs küçücük o :KK34: ins canım damlacım ama bizden bekleme biz cok tembeliz :KK52:

evet eşde cok önemli benmkide düşünmüyor yarenka korkma kıs küçücük o :KK34: ins canım damlacım ama bizden bekleme biz cok tembeliz :KK52:

inşallah cnm :KK70: dediğim gibi eşim bebek dese olacak ama henüz düşünmüyor :KK70: sanırım kazaya ihtiyacımız var :KK70: ayyy biz kadar değilsinizdir tembell

siziii tembellerrr:KK33: bebek olsun da yaa keşke daha önce olsaydıı diceksinizz burda:))

X