Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

mutfak dolapları fazla ama konsola karar veremedik neyse canım galiba almayacağız sağolopuyorumnanaktan

hayırlısı olsun cnm burda da bazen anlatmak istediklerini anlatamıyor insan :) gerçi ben yazarak anlatamadığım için olmuyor :sinifsinif:

yinede son kez bu konuda bir cümle kurayım :) a.s
eğer salonda da yeriniz varsa şurayı doldurayım derseniz çok şık konsollar var ama çok gerek duymuyorsanız gerek yok fiyatlarıda masa sandaliye kadar var çünkü

hayırlısı olsun cnm burda da bazen anlatmak istediklerini anlatamıyor insan :) gerçi ben yazarak anlatamadığım için olmuyor :sinifsinif:

yinede son kez bu konuda bir cümle kurayım :) a.s
eğer salonda da yeriniz varsa şurayı doldurayım derseniz çok şık konsollar var ama çok gerek duymuyorsanız gerek yok fiyatlarıda masa sandaliye kadar var çünkü

olur mu öyle şey canım söylemek istediğini gayet iyi anladım, salonda konsola yer var ama tv ünitesi ve konsol yanyana oluyor tren gibi olacakkaydirigubbakcemile3 birkaç sene içinde kendi evimiz olunca oraya alırız artık

olur mu öyle şey canım söylemek istediğini gayet iyi anladım, salonda konsola yer var ama tv ünitesi ve konsol yanyana oluyor tren gibi olacakkaydirigubbakcemile3 birkaç sene içinde kendi evimiz olunca oraya alırız artık

yok cnm ben yazarak birşey anlatmayı hiç sevmem mesaj çekenleri direk ararım burda baya zorlanıyorum bazen kaydirigubbakcemile3 inşallah cnm en kısa zamanda kendi eviniz olur :Saruboceq:.o zaman kendi zevkinize göre daha rahat döşersiniz

günaydınnnn bi cumrtesi calısan olrk kendıme acıdım yaa :KK70: yarenkaa şimdi aksma kaynattıklarını okdum okadr mutlu oldum ki Allah arkadsına birdaha o günleri göstermesinn :Saruboceq: ayy kılzar hazrlıklarnz süper gidiyooo bndeee kendime hz katayım birazzzzz bugun gelinlik bakmaya gidicez bakalım :KK70:

selam kızlar nasılsınızopuyorumnanaktan bugün benim doğum günüm diyebilirim çok mutluyum:lepi: arkadaşım lenf kanseriydi 9 aydır kemoterapi görüyordu bugün sonuçlarını aldı ve her şey temizlenmiş kanseri yendik yani kızlardelikafadulden o kadar heyecanlıyım ki yerimde duramıyorum valla. aylardır ilk defa telefonda konuştuk yasaktı çünkü, zavallım iki saat beni sakinleştirmeye çalıştıkaydirigubbakcemile3 sesi o kadar güzeldi ki hep gülüyordu
geçen sene mayısta evlendi temmuzda kanser olduğunu öğrendik ve bütün dünyamız yıkıldı ama bugün bütün acılar bitti artık:Saruboceq:

Merhaba,
Ben aranıza yeni katıldım. :eek:
Gerçekten çok sevindim. Allah sağlıklı sihhatli bir ömür nasip etsin inşallah.. :Saruboceq:
ayrıca geçmiş doğum günün kutlu olsuuunnnnn a.s.

günaydınnnn bi cumrtesi calısan olrk kendıme acıdım yaa :KK70: yarenkaa şimdi aksma kaynattıklarını okdum okadr mutlu oldum ki Allah arkadsına birdaha o günleri göstermesinn :Saruboceq: ayy kılzar hazrlıklarnz süper gidiyooo bndeee kendime hz katayım birazzzzz bugun gelinlik bakmaya gidicez bakalım :KK70:

vay vay vayyyy heraaaa gelinlik bakıcakk hadi bakalım haber bekliyoruz hihoyyyt

cnm çarşıdamı sordun yok tanıdık bir markadamı ?

Canım marka olarak bakmadım girdiğim tüm ayakkabıcılara sordum.Orda ayakkabı dünyası var mı bilmiyorum ama ayakkabı dünyasında bol çeşit var.Ben izmirde kemeraltına girdim orda bir sürü dükkan var.:1rolleyes:

Canım marka olarak bakmadım girdiğim tüm ayakkabıcılara sordum.Orda ayakkabı dünyası var mı bilmiyorum ama ayakkabı dünyasında bol çeşit var.Ben izmirde kemeraltına girdim orda bir sürü dükkan var.:1rolleyes:

hatırladığım kadarıyla var cnm ayakkabı dünyası bakakrım teşekkür ederim opuyorumnanaktan

teşekkür ederim canımopuyorumnanaktan allahım kimseye göstermesin o hastalığı çok kötü gerçektenmafoldumben

kıslar merhaba nasılsınız nasıl gidiyor hazırlıklar buaralar biraz yogunumda giremiyorum devamlı güzel günler diliyorum bol alısverişli düğünkardeşlerim :)

kıslar merhaba nasılsınız nasıl gidiyor hazırlıklar buaralar biraz yogunumda giremiyorum devamlı güzel günler diliyorum bol alısverişli düğünkardeşlerim :)

iyiyiz canım sen nasılsınopuyorumnanaktan niye yoğunsun anlat bakalım neler aldın evine:)

iyiyim canm hafta içi calısıyorum hafta sonuda kursa gidiyorum

ev içinmi hiç bişey almıyom ben rahatım delikafadulden

:) en iyisi valla bende geçen bardak takımı aldım uzun süre bişi almam kaydirigubbakcemile3

nasıl olsa alınacak dimi amannn rahat olmak en iyisi sositososito

bu arada kolay gelsin cnm baya yoğunsun

:) en iyisi valla bende geçen bardak takımı aldım uzun süre bişi almam kaydirigubbakcemile3

nasıl olsa alınacak dimi amannn rahat olmak en iyisi sositososito

bu arada kolay gelsin cnm baya yoğunsun

benm evim olmıcak :1no2: canım

oyuzden bukadar rahatım ve çeyiz denen hiç birşeyim yok

saol canımmm :)

Son düzenleyen: Moderatör:
nasıl cnm evin olmayacak :sinifsinif:

yurt dısına gelin giyiroum canım :gitme:

nisanlım suanda tek orda 2o haziranda kısmetse evlenip ondan sonra işlemlrime baslatcaz benm hikayem biraz garip sizlere göre sırnaşık şey
eger nisanlım suan burda olsaydı ben haziranda evlenemezdim maddi imkansızlıklardan dolayı cok şükür oraya gitti bişeyler yapıyoruz yapıcaz da :asigim:

X