Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

ben geldim kızlaar. saçım için gittim tam 4 tüp kan verdim:KK53: bakalım ne çıkacak sonuçları

merhaba kızlar..Yarenkacım inş bir şey çıkmaz cnm..Ben de programa uyuyorum dün 2 saat mat çalıştım 1 saat de test çözüdm akşam.Bugün de 1.5 saat tarih 1.5 saat türkçe :) Şimdi yemek yiyeyim sonra devam mat ile :)

merhaba kızlar..Yarenkacım inş bir şey çıkmaz cnm..Ben de programa uyuyorum dün 2 saat mat çalıştım 1 saat de test çözüdm akşam.Bugün de 1.5 saat tarih 1.5 saat türkçe :) Şimdi yemek yiyeyim sonra devam mat ile :)

sağol canım. aferin kız sana:KK9: ben de gittim geldim yoruldum, ıspanağı suya koydum yemek yedik derken yarım saat aksattım dersi şimdi başlayacağım:)

sağol cnmmm :KK70: :KK70: sana da kolay gelsin ben de mat başlayım da bitsin evle ilgileneyim biraz :)

işte ders çalışmanın en kötü yönü de evle ilgilenememek, biraz boş zamanımız oluyor onda da evle uğraşmak yerine dinlenmek istiyor insan:KK9: bu arada sınavım açıklanmış eğitimden 66 almışım genel kültür kısmından 72 almışım, şimdilik çok düşük ama inşallah yükselecek:KK19:

birşey çıkmaz yarenkacım merak etme bence biraz dinlen 4 tüp kan vermişsin

zor valla sizin için ders çalışmak allah yardımcınız olsun

merhabah kıslar nasılsınız ben geldim kursum bitti artık 1 hafta evdeyim dier hafta için bişey diyemiyorum yarenkacım sen dinlen 4 tüp vermissi umarım bişey cıkmaz gerçekten işiniz zor hem çalısıp hemde evi yapmak :nazar:

merhabah kıslar nasılsınız ben geldim kursum bitti artık 1 hafta evdeyim dier hafta için bişey diyemiyorum yarenkacım sen dinlen 4 tüp vermissi umarım bişey cıkmaz gerçekten işiniz zor hem çalısıp hemde evi yapmak :nazar:
ohh sen de rahatladın canım dinlen bakalım valla hiç dinlenmedim aklıma bile gelmedi:)
birşey çıkmaz yarenkacım merak etme bence biraz dinlen 4 tüp kan vermişsin

zor valla sizin için ders çalışmak allah yardımcınız olsun

sağol canım valla bir yaştan sonra ders çalışmak çok zor geliyor ama mecbur çalışmak zorundayız

ohh sen de rahatladın canım dinlen bakalım valla hiç dinlenmedim aklıma bile gelmedi:)

sağol canım valla bir yaştan sonra ders çalışmak çok zor geliyor ama mecbur çalışmak zorundayız

dinlenmen gerek 4 tüp denemek

sebnem kıs aynı bengüye benziyorsun fotolarında:KK9:

yok be gülpembecim daha öncede benzetmişlerdi bengüye ama :) pek benzemiyorum sanki

yan profilden benziyorsun sanki hatta dedim ilk acaba bengüyü cok seviyorda resmini mi koydu diye :KK9:

bosver yarenka yat dinlen eşin gelsin yapsın yemegi :KK9:

aa sağol cnm belki elmacık kemiklerimizden benziyoruzdur :)) bengü hoş hatun teşekkürler :)

yat yat yarenkacım dinlen domates ye :KK56:

yan profilden benziyorsun sanki hatta dedim ilk acaba bengüyü cok seviyorda resmini mi koydu diye :KK9:

bosver yarenka yat dinlen eşin gelsin yapsın yemegi :KK9:

yok kız o gelmeden yemeği koydum bile:KK9: hem de en zor şeyi yapıyorum ıspanak:) gerçekten yani yemesi güzel ama yıkaması insanı öldürüyor

aa sağol cnm belki elmacık kemiklerimizden benziyoruzdur :)) bengü hoş hatun teşekkürler :)

yat yat yarenkacım dinlen domates ye :KK56:

yok kız o gelmeden yemeği koydum bile:KK9: hem de en zor şeyi yapıyorum ıspanak:) gerçekten yani yemesi güzel ama yıkaması insanı öldürüyor

evet sende cok bi hatunsun :nazar:

ah ah ben de ıspanak bulsamda yıkasam yarenkaaa :KK53:

X