Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

evde tek kalmakda kötü aksama kadar senin için değişiklik oluyordur
evet cnm değişiklik oldu benim içinde
sağol canım benimopuyorumnanaktan
alıştım sayılır canım geçen hafta sesim çok kısılmıştı ama bu hafta iyiyim onlar da bana alıştı, yarın yarım gün çünkü toplantı olacak çok mutluyumkaydirigubbakcemile3 haftaya çarşamba da istanbulun kurtuluşu olduğu için tüm gün tatil:)

iyi alışmana sevindim okuldayken nete girebiliyomusun ?

eşim genelde 8den sonra geliyo yemek yiyoruz sonra tvye bakıyoruz maç olduğu zamanlar eşim maça bakıyo bende mecburiyetten izliyorum bazen pc başına geçiyorum belli olmuyo

sende mi mac işkencesine katlanıyon canım ohaoldumsmile

evet cnm eşim fanatik beşiktaşlı ama her maçı izliyo bu akşam beşiktaşın maçı var geç gelmezse kesin izlicek düriyenin güğümleri var bu akşam izleyemicez dedi bende ben netten izlerim dedim:KK70:
siz napıyosunuz akşamları

evet cnm eşim fanatik beşiktaşlı ama her maçı izliyo bu akşam beşiktaşın maçı var geç gelmezse kesin izlicek düriyenin güğümleri var bu akşam izleyemicez dedi bende ben netten izlerim dedim:KK70:
siz napıyosunuz akşamları

benmkide galatasaraylı ama nerde 22 adam bi top peşinde kosuyo hep onu acıyor film izliyoruz mac olmazsa ben bi fatmagülü izliyorum eşim 7de geliyo yemek yiyoz sonra mac dizi film izliyoruz aksam geciyo yanına cay

benmkide galatasaraylı ama nerde 22 adam bi top peşinde kosuyo hep onu acıyor film izliyoruz mac olmazsa ben bi fatmagülü izliyorum eşim 7de geliyo yemek yiyoz sonra mac dizi film izliyoruz aksam geciyo yanına cay

bizim çayla aramız yok geçenlerde eşim rahatsızdı biraz boğazına iyi gelsin diye limonlu çay içtik yoksa içmez bende bu akşam fatmagülle düriyey bakarım karışık netten izlemek güzel olmuyo ama napalım bjk maçı olunca başka bişey açtıramam başka maç olunca değiştirebiliyorum arada eşimin geldiği saat belli olmuyo bu hafta hep 9 da geldi bazen daha geç çok nadir 7de geliyo genel olarak 8 gibi

bizim çayla aramız yok geçenlerde eşim rahatsızdı biraz boğazına iyi gelsin diye limonlu çay içtik yoksa içmez bende bu akşam fatmagülle düriyey bakarım karışık netten izlemek güzel olmuyo ama napalım bjk maçı olunca başka bişey açtıramam başka maç olunca değiştirebiliyorum arada eşimin geldiği saat belli olmuyo bu hafta hep 9 da geldi bazen daha geç çok nadir 7de geliyo genel olarak 8 gibi

anlaadım canım netten evet izlemek güzel olmuyooo bende değiştiriyorum macları oda dizi sevmiyor benm eşim 6 yada 6.30 değişiyo cıkıs saatleri evle iş arası zaten 15-20 dkka gerçekten uyuz bi durum mac işi

anlaadım canım netten evet izlemek güzel olmuyooo bende değiştiriyorum macları oda dizi sevmiyor benm eşim 6 yada 6.30 değişiyo cıkıs saatleri evle iş arası zaten 15-20 dkka gerçekten uyuz bi durum mac işi

aynen cnm katılıyorum
eşim eniştemin yanında çalışıyo evlere işyerlerine kamera alarm montajı yaptıkları için gittikleri yerler belli olmuyo gittikleri yer uzaksa ist trfiğinide göz önüne alınca geç geliyo

aynen cnm katılıyorum
eşim eniştemin yanında çalışıyo evlere işyerlerine kamera alarm montajı yaptıkları için gittikleri yerler belli olmuyo gittikleri yer uzaksa ist trfiğinide göz önüne alınca geç geliyo

anladım canım tekse futbolu kaldırsalar sırnaşık şey

tek tuttukları takımın maçını izleseler veya sadece türklerle olan maçları neysede hepsini izliyolar keşke kaldırsalar ama nerdeeee

ay hiç sorma tuttugu takıma razıyım hadi derbilerede dün bi mac vardı rus takımı bide ispanyolların neymiş macı türk hakem yonetiyormus izleyelim sempatiksalakcinni
kkada tartısılcak bi konu aslında eşiniz mac izlerken siz ne yapıyorsunuz

ay hiç sorma tuttugu takıma razıyım hadi derbilerede dün bi mac vardı rus takımı bide ispanyolların neymiş macı türk hakem yonetiyormus izleyelim sempatiksalakcinni
kkada tartısılcak bi konu aslında eşiniz mac izlerken siz ne yapıyorsunuz

aynı maçı bizde izledik cnm biz açabiliriz öyle bi konu aslında bakalım nasıl yorumlar gelicek bide maçı izledikten sonra yorumların izliyolar o ayrı bi konu 12den aşağı yatmıyo eşim sabah işe gidicek olan o çocuk gibi zorla yatırıyorum nerdeyse

Son düzenleme:
aynı maçı bizde izledik cnm biz açabiliriz öyle bi konu aslında bakalım nasıl yorumlar gelicek

konuyu nereye acabiliriz mac izlerken eşleri bayanlar ne yapıyor çozum bulan varmı yada bole bi konu acıldımı

mesela ben gecen fatmagülü izlerken filmi burnumdan getirdi hep elestirdi delirdim

bende gsnin macında elli tane soru sordum oh sefam olsun

mrb kızlar nasılsnız bakalımmmm...yaaa ben ewlendimm hemde üzerinden 2 hafta geçti inanamıyorum halaa ve yarın da düzceye ailemin yanına gidiyorum kendimi çok garip hissediyorum utanıyorum çekiniyorum pöfffffffffffffffff nasıl atlatcazz bakalımm

slm arkadaşlar. hatırladınızmı beni bilmem bende bi zamanlar çok girerdim bu topiğe. şimdi kaldığım yerden devam edicem. burda sohbeti çok özledim:) öpüyorum hepiniziii

evet cnm değişiklik oldu benim içinde
sağol canım benimopuyorumnanaktan

iyi alışmana sevindim okuldayken nete girebiliyomusun ?
yok canım okulda nete giremiyorum sadece derse gir çık
mrb kızlar nasılsnız bakalımmmm...yaaa ben ewlendimm hemde üzerinden 2 hafta geçti inanamıyorum halaa ve yarın da düzceye ailemin yanına gidiyorum kendimi çok garip hissediyorum utanıyorum çekiniyorum pöfffffffffffffffff nasıl atlatcazz bakalımm
hoşgeldin duygucum hiç utanma hepimiz geçtik o yollardan hiçbir şey olmamış gibi aynı hayatına devam ediyorsun:) hatta ben yine kendi yatağımda yatmıştım
slm arkadaşlar. hatırladınızmı beni bilmem bende bi zamanlar çok girerdim bu topiğe. şimdi kaldığım yerden devam edicem. burda sohbeti çok özledim:) öpüyorum hepiniziii

hoşgeldin vildan hatırladım tabi hatırlamaz mıyım bekleriz bundan sonra

slm kıslar vildan,dyyser osgeldiniz evlilik nasıl gidiyor

yarenkacım nasılsın günün nasıl geçti

slm kıslar vildan,dyyser osgeldiniz evlilik nasıl gidiyor

yarenkacım nasılsın günün nasıl geçti

iyiyim canım günüm çok iyi geçti zamanın nasıl geçtiğini okulda anlamıyorum, çocukları gaza getiriyorum sussunlar diye ödül veririm falan diyorumkaydirigubbakcemile3 habire soruyorlar ne zaman vereceksiniz diye

iyiyim canım günüm çok iyi geçti zamanın nasıl geçtiğini okulda anlamıyorum, çocukları gaza getiriyorum sussunlar diye ödül veririm falan diyorumkaydirigubbakcemile3 habire soruyorlar ne zaman vereceksiniz diye

sırnaşık şeysırnaşık şey calısınca zaten cabuk geçiyor zaman verirsen susarlar belki ne ödülü vericen peki:1ninca:

X