Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

evet ya şimdi balayında ama biz burda temizlik yapıyoruz olmaz ki böylekaydirigubbakcemile3
ben de bütün evi baştan sona temizledim canım ders çalışıyorum diye pek ellemiyordum şimdi her yer pırıl pırıl oldu:) yarına arkadaşımı çağıracağım oturur dedikodu yaparız evimin tadını çıkartırım:KK1:

dimi bize haksızlık bu gelsin hesabını sorcam :jeyyar:
evet ev temiz olunca oh diyorum ben benm evim yeşilliklerin içinde olunca hergün temizliyorum otur güzelce bende bi hintli buldum onunla oturuyom kalkıyom kaydirigubbakcemile3

günaydın kıslarrr güzel birgün diliyorum hepinize hepiniz evlendiniz gittiniz sebnemde daha gelmiyor

slm kızlarrr sonunda geldim :KK70: valla eşim işe başladı pc de hep onun yanında oluyo giremiom bi türlü.akşamları da yemek ye topla bulaşık yıka biraz gez yat.Sabah da kalk evi toparla fln akşam oluyo zaten ama evde oturmak hiç bana göre değilmiş işe geri dönmeliyim sanırım :KK70: Fırsat bulamıom hiç.Nasılsınız sizin evlilikleriniz nasıl giidiyo?

slm kızlarrr sonunda geldim :KK70: valla eşim işe başladı pc de hep onun yanında oluyo giremiom bi türlü.akşamları da yemek ye topla bulaşık yıka biraz gez yat.Sabah da kalk evi toparla fln akşam oluyo zaten ama evde oturmak hiç bana göre değilmiş işe geri dönmeliyim sanırım :KK70: Fırsat bulamıom hiç.Nasılsınız sizin evlilikleriniz nasıl giidiyo?

hosgeldin canım cok haklısın evde temizlk bulasık yemek camasır ütü sayarken bile yoruldum kafamçokkarıştı evlilik güzel gidiyor sennde güzel geçtigine sevindim iş en mantıklısı işe girme imkann varsa gir

hoşgeldin tatlım valla haklısın ev işleri zormuş ama artık yapmak zorundayız. bizim de evliliğimiz çok şükür iyi gidiyor şimdilik sorun yok:)

selam kızlar bugün de kimse olmayacak galiba...

X