Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

yarenkacımmm üzülmek yok hepimiz inşallah çooooook ama çok mutlu olucaz olumunekankayizsmileŞeniz

büzgüyü topuzun takılacağı yere yapıyorlar canım benimki hazırdı gördüm taktı çok güzel durdu, bir de büzgüsüz taktı sanki emanet gibi durdu

evet yaa maalesef ağlarız canım:sinifsinif:

evet tatlım takvimdeki gelinin damada kavuşmasına az kaldı:) bazen diyorum ağlamamak için onu özlediğim günleri düşünsem artık kavuşuyoruz falan desem ama kar etmiyor:gitme:

hım ben onu teslim alırken bakarım duvaga...sevdiğine kavusuyon ama ailenden ayrılıyon :gitme:

yarenkacımmm üzülmek yok hepimiz inşallah çooooook ama çok mutlu olucaz olumunekankayizsmileŞeniz

evet tatlım inşallah çok mutlu oluruz:Saruboceq: zaten bir an önce evimde yaşamak istiyorum, nişanlım şimdi kalıyor ya aklım hep orda:) ben gidene kadar evin her şeyine alışacakkaydirigubbakcemile3

ay deli bu kız ya :)))) şimdide evimde yaşamak istiyorum diyor kaydirigubbakcemile3

dengesiz sanal arkadaşım benim :içelim:

vala onu bunu anlamam aglıcaz ama sonra hep mutlu olucaz evleriniz yerleşiyor ne güzel içine girceksiniz zman azaldı bi bakmıssınız 2-3 ay geçmiş

ay deli bu kız ya :)))) şimdide evimde yaşamak istiyorum diyor kaydirigubbakcemile3

dengesiz sanal arkadaşım benim :içelim:
evet ya bu aralar öyle oldum, eee ne demişler hem ağlarım hem giderimkaydirigubbakcemile3
vala onu bunu anlamam aglıcaz ama sonra hep mutlu olucaz evleriniz yerleşiyor ne güzel içine girceksiniz zman azaldı bi bakmıssınız 2-3 ay geçmiş

evet canım şimdiye kadar milyonlarca insan evlenmiş hepsi de ağlamış artık mutlu olmak da bizim elimizde

ooo sebnemcim bakmıssın 1 sene evli olmus olcaz seneye inş kıslar ben kacıyorum sizi yine basbasa bırakıyorum kendinize iyi bakın mutlu kalın mutlu yasayın hep

inşallah cnm benim iyi geceler iyi uykular sende kendine çoook iyi bak opuyorumnanaktanboshayallersmile

evet ya kaç aydır hergün burdayız nasıl geçti zaman ..:sinifsinif:
evet canım yaa buraya yazmaya başladığımdan beri 73 gün geçmiş özellikle bu hafta da çok çabuk geçti benim için
ooo sebnemcim bakmıssın 1 sene evli olmus olcaz seneye inş kıslar ben kacıyorum sizi yine basbasa bırakıyorum kendinize iyi bakın mutlu kalın mutlu yasayın hep

tamam tatlım iyi geceler şebnemcim ben de çıkıyorum canım sana da iyi geceler, kendine iyi bak görüşürüzopuyorumnanaktan

evet tatlım inşallah çok mutlu oluruz:Saruboceq: zaten bir an önce evimde yaşamak istiyorum, nişanlım şimdi kalıyor ya aklım hep orda:) ben gidene kadar evin her şeyine alışacakkaydirigubbakcemile3

yarenkacığım aynı moddayız:) benımkı de evımızde yaşıyor ben de aynı şeyi düşünüyorum ama beraberken tadı farklı olur herhalde

evett kızlarr beklenen gün geldi dün nikahımız kıyıldı bugün kınam var ve yarın düğünümüüz....

benimle aynıgün evlenen arkadaslara da sonsuz mutluluklar ddiliyorum.inşallah her şeyimiz çok güzel sorunsuz geçer...

X