Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

yok cnaım ne yazıkkı mobilyacıya özel istek yaptık ama bitince hemncık ekleirm :KK70: beyaz lake ortasında 25 - 30 cm faln ayna gecıcek aynın üstünde ve altında 10cm lik bambu kaplama gecıcek şekilde düşünüyoruz iç dizaynındada asansörlü gömlek askısı raylı raf ve ütü masası için yerde düğşünüyorum nasıl olur sence :KK70:

bence çok güzel olur canım zaten açık renk mobilyaya bayılıyorum.
ama ütü masası için yer nasıl olacak onu anlamadım dolabın içine mi yaptıracaksın

evet canım dolabın içinde yaptrmayı düşünüyorum bnde acık renklerri sviyorum bole içim acılıyo görünce :KK70:

güle güle kullan canım gerçekten insanın içi açılıyor koyu renkleri hiç sevmiyorum
halı işini ne yaptın canım nerden alacaksın... ne çok alacağımız şey var yaz yaz bitmiyor kaydirigubbakcemile3

alacaklar bitmiyo kızlar yaa bende arkadaşımla liste hazırlıyorum sonra bilgisayara kaydedip ona yollayacağım :d

ohhhh yemeğe gidip geldim hemen muhabbeti koyulaştırmışsınız yarenkacım ve heracım hihoyyyt

mobilyalarınız hayırlı olsun şimdiden kızlar
benim salon takımım yapılıyo şuan yatak odasını da belirledim alması kaldı sadece
evimin tadilatı bitseydi hızlandırıcaktım ama mayıs gibi inşallah yerleştiricem bende eşyalarımı
buarada şebnemmm nerde kızlar yaa bugün yok ortalardaaa:uhm:

alacaklar bitmiyo kızlar yaa bende arkadaşımla liste hazırlıyorum sonra bilgisayara kaydedip ona yollayacağım :d

evet canım liste kabarık
benim de not defterim var herşeyi ayrıntılı yazıyorum çok zevk alıyorum not almaktan ileride bakar dururum artık deftere ne günler geçmiş diye inşallah:Saruboceq:kaydirigubbakcemile2

ohh bnde yemeğimi yedim geldimm afyet olsun bana :) halılar için daha bakmadım bişeye perdelerde aynı sekılde otrma grubumu ve kucuk bı odam var orayada acılır kanepe dusunuyorum onlara karar verince halılar ve perdelere bakıcam inşallh :) kızlar siz ne yapmayı nerden alamyı düşünüyonuz bakem :KK70:

ohhhh yemeğe gidip geldim hemen muhabbeti koyulaştırmışsınız yarenkacım ve heracım hihoyyyt

mobilyalarınız hayırlı olsun şimdiden kızlar
benim salon takımım yapılıyo şuan yatak odasını da belirledim alması kaldı sadece
evimin tadilatı bitseydi hızlandırıcaktım ama mayıs gibi inşallah yerleştiricem bende eşyalarımı
buarada şebnemmm nerde kızlar yaa bugün yok ortalardaaa:uhm:

afiyet olsun canım sen de katıl muhabbetimize kaydirigubbakcemile2
senin mobilyalarının resmi var mı canım sen ekle bari resim görmek istiyorum kaydirigubbakcemile3

ayy bnde pc de yaptım bi güzel evim diye eksik listesi tüm odaları ayırdım nereye ne eksik yazdımmm tedarik ettiklerimee kocamannnnnnn bi carpı koyuyorum :KK70::KK70:

mucizem afiyet bal seker olsun bu arada unutmusm yazmayı :eek: ayy bole ceyız hakında muhabbet etmeyı cok seviyorum kaydirigubbakcemile2

dekoratif seylerr hım mumlarrrrr ilk sırayı cekıyo bi vazo alırım bide bi kaç aksesuar ole evi cok dooldurmayı sevmıyorm bole renk katmöası için bi kaç bisey siz kızlar :d

bende abajur istiyorum cnm birde bi sitede güzel aksesuarlar var onlardan almayı düşünüyorum düzcedeki mağazasından..

kızlar biev'in sitesinde de çok güzel dekoratif eşyalar var bakabilirsiniz

saolun kızlar size de afiyet olsun

yarenka cım foto pc de yok şuan önümüzdeki günlerde eklerim canım
heraacım ben de halıları en sona düşünüyorum ama saray halının kampanyası dikkatimi çekti tv de de dönüyo buara belki görmüşündür

dyyser cim dekoratif olarak ben çok fazla bişey almıcam heraaacımın dediği gibi mum ve vazo tarzı olabilir bir de kızlar salonumun duvarına gelinlikli resmimi koymayı düşünüyorum şöyle dış mekanda da çektirebilirsem muhteşem olacak :lepi:

hımm yazılıp yazılmadığını tam olrk bilmiyorum ama yazmısdım bn :KK70: bieve hmn bakorumm

X