Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

haziran gelinleri günaydın....

cumartesi ilk defa gelinlik baaktım 2 ay kaldı artık almam lazım...evimin tadilatı da bitiyor...nasıl gidiyor hazırlıklar?

günaydınn kızlr yeni gelenler hos geldinizzz ay bugun içimde bi mutluluk var nedense zemuszemus hepinize çok güzel bigün diliyorum :KK70: sebnemcim duvarlaraa bayıldımmm ayılt beni lıutfen özellikle yatak odasına duvar kağıdımı o :KK70::KK70:

günaydın kızlar nabersiniz bugün çok güzel bir gün olsun hepimiz için inşallah:Saruboceq::lepi:

saol canım iyymm çok şükür ama günler geçtikçe heyecan artıyo ben de kaydirigubbakcemile3
Heraaa cım ya şimdi netten bir siteye bakıyodum da ne kadar seksi iç çamaşırları var ya alsammı onlardan aklıma düştü şimdi sabah sabah bilmiyorumkismilekaydirigubbakcemile2

mucizee al bnceee dursun lazım olurrr aklinialirimsmile dyyserr gecıo hemncik günler canımmm ::) Sonucda mutlu olmak varsa zamn önmli değil ohhh hazrlıklarını yaprsınn güzel güzel :KK70:

mucizee al bnceee dursun lazım olurrr aklinialirimsmile dyyserr gecıo hemncik günler canımmm ::) Sonucda mutlu olmak varsa zamn önmli değil ohhh hazrlıklarını yaprsınn güzel güzel :KK70:

canım ya gerçekten geçiyo sizede oluyo mu bilmiyorum ama bazen hemen geçsin günler diyorum bazende içime bi sızı düşüyo üzülüyorum..

tabiki dünn yatıyorum aklıma geldi 60 gün sonra burda bulunmayacağım yıllara evim diye bnmsedğim yer bana artık yabancı gelmeye baslıcak diye Allah mutlu mesut etsin evlerimizdede ailelerimiznde görmk istedği yüzlerimizde ki mutluk soınucdaaa Allah hayrlı yazılr yazsınn hepimize :)

canım ya gerçekten geçiyo sizede oluyo mu bilmiyorum ama bazen hemen geçsin günler diyorum bazende içime bi sızı düşüyo üzülüyorum..

bende de oluyo o canım bazen daha çok var keşke hemen yarın olsa bitse evime yerleşsem diyorum bazen de daha zaman var deyip kendi kendimi teselli ediyorum Allahtan aileme çok uzak değilim

tabiki dünn yatıyorum aklıma geldi 60 gün sonra burda bulunmayacağım yıllara evim diye bnmsedğim yer bana artık yabancı gelmeye baslıcak diye Allah mutlu mesut etsin evlerimizdede ailelerimiznde görmk istedği yüzlerimizde ki mutluk soınucdaaa Allah hayrlı yazılr yazsınn hepimize :)

bende senin gibi düşünüyorum hatta bazen abartıyorumda.şehir dışında bi yerde yaşayacağım artık Allahım kolaylık versin hayırlısını versin canım

bende de oluyo o canım bazen daha çok var keşke hemen yarın olsa bitse evime yerleşsem diyorum bazen de daha zaman var deyip kendi kendimi teselli ediyorum Allahtan aileme çok uzak değilim

ne güzel cnm ya ailene yakın olacaksın ben manisaya gideceğim otobüsle 8 saat burası çok zor olacak :çok üzgünüm:

ne güzel cnm ya ailene yakın olacaksın ben manisaya gideceğim otobüsle 8 saat burası çok zor olacak :çok üzgünüm:

canım yaaa evet uzakmış senin olsun canımız saolsun gelip gidersin ailene yeterki huzurumuz olsun yuvamızda benim şuan yakın aileme ama nişanlımın şark olayı var ben de elbet bir gün ayrılıcam onlardan o yüzden çok yakından tuttum evimizi şimdilik

kızlar düzen oturdukdan sonra yakında olsa uzakda olsa hayt telasesine girdiğin için cok fazla görüsemiyorsun gönülleer bir olsun siz onların onlar sizn mutlu olduğunuzu bilsin yeter :) Allah sağlık afiyet versin :)

canım yaaa evet uzakmış senin olsun canımız saolsun gelip gidersin ailene yeterki huzurumuz olsun yuvamızda benim şuan yakın aileme ama nişanlımın şark olayı var ben de elbet bir gün ayrılıcam onlardan o yüzden çok yakından tuttum evimizi şimdilik

Allah kolaylık versin cnm iyi yapmışsın yakından tutup ilk dönei kolay atlatırsın sonrasındada eşine evine alışmış olursun belki daha kolay olur..

X