Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

iyim cnm benim sen nasılsın ??

bugün perdelerimi halettik gibi biraz çarşıyı dolşatık davetiye baktık nikah şekeri falan baya yoğundum sen neler yapıyorsun??

iyim cnm benim sen nasılsın ??

bugün perdelerimi halettik gibi biraz çarşıyı dolşatık davetiye baktık nikah şekeri falan baya yoğundum sen neler yapıyorsun??

şebnemcim siz sadece nıkah mı yapacaksınız yoksa dugunde mı şeker dagıtacaksınız?düğün salonu falan ne kadara mal oldu :1ninca:

şebnemcim siz sadece nıkah mı yapacaksınız yoksa dugunde mı şeker dagıtacaksınız?düğün salonu falan ne kadara mal oldu :1ninca:

cnm benim düğünde kıyılacak nikah ama çok özeniyorum nikah şekerine dağıtmak gibi değilde masalara koydurucam nikha şekerlerini az sayıda yapıcam o yüzden

cnm benim düğünüm bursada bir otelin havuzbaşında yemekli olucak valla baya tuttu :):)

selam kslar uzun zmandr giremiorum yaaa özlüorum valla sizi

offffff 4 gün kaldı sadece 4 güüüüünnn delikafadulden
kafayı yicem bu hafta ful doluyum yarın işten ayrılcam sonra kuaför ağda bakım fotoğrafcı of saymak istemiorum artıkıınnn

kızlarr bugun fotografçıya gittim,diş teli takıyorum :KK43: kabus gıbı telliduvaklı olacagım,fotografcım gozlere agırlık ver dedı takma kirpik aldım bende bugun baakalım umarım güzel olur

X