Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

yani bunlar hiç aklıma gelmemişti canım ama sen yap istersenkaydirigubbakcemile3 o zaman şimdi tekrar alyans modellerine bakmaya başla:)
neyse canım ben çıkıyorum artık sana iyi geceler görüşürüzopuyorumnanaktan

tamam cnm iyi geceler görüşürüz

bakarım ya çarşıda beğenir alırız internet insanın kafasını karıştırıyor

opuyorumnanaktanboshayallersmile iyi uykular

canım perdelerimi aldım bitti perde işi bi teslm edicekler sadece sonnraaaa geln ayakkabımı çantamı terliğimi nikah elbisemi falan aldım hııımm sonraaa bindallımı kiraladık avizeler alındı evn badanası da yapıldı okadar rahatladımkiii

şimdi bitek bilezkler kaldı geriye

sen nasılsın canım

canım perdelerimi aldım bitti perde işi bi teslm edicekler sadece sonnraaaa geln ayakkabımı çantamı terliğimi nikah elbisemi falan aldım hııımm sonraaa bindallımı kiraladık avizeler alındı evn badanası da yapıldı okadar rahatladımkiii

şimdi bitek bilezkler kaldı geriye

sen nasılsın canım

maşallah tatlım baya kolaylamışsın herşeyii..nikah elbiseni nasıl aldın resmi varmı canım.
ben napayım ya benim daha var ondan pek bişey yapmıyorum geziyorum bu ara bol bol opuyorumnanaktan

günaydınn kızlarrrrr :) anneler gununde neler yaptınz bakımm :) nçakırr ohh halletmnişsin işlerinii :KK70:
Bizimdee beyaz esya işi hallolduuu Alalha şükürrr :)

anneler gününden önce verdik annemin hediyesini dayanamadık =) sonraaa nişanlımın hediysini verdikk güzeldiii

saolun kıslar walla eksk kalmadı gibi bişi avizelrm de takılıo bugün yerlerde olucak yarın yada bugün bitti sayılır ya

elbsem yarın yüklerm canım resmini çekmedk çekerm

kıslar bitek moralimi bosan şey mutfakta musluk fayanslarım eskisinn ilavesini yaptrmıştık daha yeni yapılmış eskiside aynısını bulduk yaptırıcaz falan demişlerdi pazar baktım renkleri farklı olmuş apaçık belli yani renklleri uymamıs desen olarak aynı :sinifsinif:

maşallah tatlım baya kolaylamışsın herşeyii..nikah elbiseni nasıl aldın resmi varmı canım.
ben napayım ya benim daha var ondan pek bişey yapmıyorum geziyorum bu ara bol bol opuyorumnanaktan

ahhhh ahh canım dün nişanlımla aramızda lafı geçti dio bndan 6 ay önce ne kadar rahattık aynen dedm bende istediğimiz yere gidioduk eğlenioduk gezioduk dert tasa yoktu şimdi bi kafede 1 saat bile otturamıorus yemek yiyp çıkıorus hemen senağlama

geçmiş olsun tatlım herkes hasta ya bitek ben değilim herhalde

bende iim işte napm pazartesi sendromu var işte üzrmde bugün ayrılacağımı sölicemde nasıl sölesen die düşünüorum işyerine kara kara bilmiyorumkismile

geçmiş olsun tatlım herkes hasta ya bitek ben değilim herhalde

bende iim işte napm pazartesi sendromu var işte üzrmde bugün ayrılacağımı sölicemde nasıl sölesen die düşünüorum işyerine kara kara bilmiyorumkismile

sağol canım, dikkat et kendine ya düğün üstü zor oluyor.
çıkmak için nasıl bir karara vardın canım tazminat falan ne olacak

sağol canım, dikkat et kendine ya düğün üstü zor oluyor.
çıkmak için nasıl bir karara vardın canım tazminat falan ne olacak

walla canım tzminat işini hiç bilmiorum 1 senem dolmadığı için alamıcam sanırım aslında bir senem doldu ama sigortamı hemen yapmadılar ısrarlarıma rağmen olmadı işte :eek:klava:
ama işsizlik alabiliomusum sanırım konuscam patronla kendi çıkarmış gibi gösterebilrse işsizlik alayım bari diorum düğün üstü borcada grdk ama işten çıkmamda gerekio artı burda çokta huzursuzum

ahhhh ahh canım dün nişanlımla aramızda lafı geçti dio bndan 6 ay önce ne kadar rahattık aynen dedm bende istediğimiz yere gidioduk eğlenioduk gezioduk dert tasa yoktu şimdi bi kafede 1 saat bile otturamıorus yemek yiyp çıkıorus hemen senağlama

canım öyle oluyo gerçektende yaa önceyi düşünüyorsun ne kadar rahatmışız diyoruz.şmdi öyle olmuyo birde gizli kaçamak daha bi güzel oluyordu sanki :KK70:

canım öyle oluyo gerçektende yaa önceyi düşünüyorsun ne kadar rahatmışız diyoruz.şmdi öyle olmuyo birde gizli kaçamak daha bi güzel oluyordu sanki :KK70:

ewet canım ya şimdi evlenicez ne annen arıcak nerde kaldın die nede buluşmak için bahaneler üreticez ailelerimize ama ynede herşeyin tadı farklı

zaten bi sözüm var tatilde gece 12de annemi arıcam anne bz gezioruz die :lepi:

hos geldin yarenkaaa :) n çakırcımmm moralniz bozma sticker faln yaprsın belkii yada farklı bisyle kapatrsınnn çok dikkat cekmezz inşallh :) bizmde daha evde otramdan balkonun camı catlamıs neyse nazar cıkmıs olduu :KK70: bnde elbiseni merk ediyorumm nçakırcımm :KK70:

X