Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

bitti sayılır canım ev kaldı birtek badana yapılıp temzlenicek sonra çeyz meselesi işte alıncak bişim kalmadı fazla öle ufak tefek şeyler dışında davetiyeler var sadece onuda bu hafta içi halledicez

allah yardımcın olsun canım herşey gönlünce ve içine sinerek olur inşallh :Saruboceq:

ayy kıyamam anlayabiliorum seni ama fazla heyecan yapma
benm nişnda başıma gelmeyen kalmadı delikafadulden

valla canım benimde şimdiden aksilikler eksik olmuyor inşallh ogün kazasız belasız atlatırız. sacım isteğim renk olmadı, kıyafetimin askısını çok kısaltmışlar,gidecegimiz kuaförün saç yapmasını hiç begenmiyorum dua ediyorum inşallh bukez güzel yapar, alyansımızda öyle tam c.tesi alınacak yaa firma göndermezse diye çıldırıyorum bide ogün regli olcam bukadar seyi düşünnce korku ve heyecan hepsi biarada oluyor..

valla canım benimde şimdiden aksilikler eksik olmuyor inşallh ogün kazasız belasız atlatırız. sacım isteğim renk olmadı, kıyafetimin askısını çok kısaltmışlar,gidecegimiz kuaförün saç yapmasını hiç begenmiyorum dua ediyorum inşallh bukez güzel yapar, alyansımızda öyle tam c.tesi alınacak yaa firma göndermezse diye çıldırıyorum bide ogün regli olcam bukadar seyi düşünnce korku ve heyecan hepsi biarada oluyor..

her şey aksi gitmiş canım yaa, alyansınızı niye bu kadar geç aldınız

rica ederim kızlaropuyorumnanaktan

gerçekten çok az kalmış canım ya evde mi olacak yoksa salonda falan mı

evde olucak canım düğün çok yakın tarihte oldugu için çok masrafa gerek duymadık kına geceside yapıcaz çünkü nişanı salon tutmadık. gerçi evimin önü geniş yinede çalıp oynucaz cd yapıyorum ses sistemlerini ayarlıcaz birgün önceden pastamın ve m.suyunn siparişleride verdim inşallh aksilik çıkmadan güzel geçer :Saruboceq::Saruboceq:

evde olucak canım düğün çok yakın tarihte oldugu için çok masrafa gerek duymadık kına geceside yapıcaz çünkü nişanı salon tutmadık. gerçi evimin önü geniş yinede çalıp oynucaz cd yapıyorum ses sistemlerini ayarlıcaz birgün önceden pastamın ve m.suyunn siparişleride verdim inşallh aksilik çıkmadan güzel geçer :Saruboceq::Saruboceq:

hayırlı olsun tatlım inşallah gönlüne göre geçen nişanın kıyafet ne ayarladın ?:icecream:

her şey aksi gitmiş canım yaa, alyansınızı niye bu kadar geç aldınız

canım 1mayısta ikimizin izn günüydü onn için ozamn aldık atasayın özel serilerindenmiş sarrfta begendik ama 1büyügü ve içine yazılacak isim falan firmadan yapılıp gelcekmiş diğer takılarımız aldık sadece alyans gelcek inşallh aksilik olmazda ortada kalmayız yaa:Saruboceq:

canım bütün akslkler seni bulmuş hakketen sennkileri okyunca benmkiler hiçmiş anladım :dance:

ayy kıyamam anlayabiliorum seni ama fazla heyecan yapma
benm nişnda başıma gelmeyen kalmadı delikafadulden

ne olduki canım ne geldi başına?? bakalım düğünlerimzde neler neler olacak:sm_cool:
bizim aileler pek anlaşamıyo kızlar bişey çıkmaz inşallah:Saruboceq:

aksilikler hep üst üste gelir zaten böyle zamanlarda yaa Allah yardımcınız olsun kızlar ekledim resimleri bakınca silerim.

kızlar size nişandan bi fotomu ekleyeyim mi saçımı beğenecekmisiniz bakalım

gördüm canım çok güzel olmuşsunopuyorumnanaktan ben de düğünümde yandan toplamak istiyordum ama sonradan vazgeçtim. sana çok yakışmış gerçektenyerimseniben

gördüm canım çok güzel olmuşsunopuyorumnanaktan ben de düğünümde yandan toplamak istiyordum ama sonradan vazgeçtim. sana çok yakışmış gerçektenyerimseniben

saol tatlım inş.sende gönlüne göre bir model yaptırırsın bu arada gelinliğini bekliyorum merakla unutma beni kaydirigubbakcemile5

X