Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

mucizee aldıkların hayrlı olsun caımm :)( sebnmecim iyi dilkleirn için sağol canımm :) ayy bugun mutluyummm :KK70: o beyaz esyalrda hala evde bugun alıncak inşallh o zamn daha bi mutlu olcamm ayy kızlarr birsürü eksik var bnm yineee kostr durr bugun gelinlik porovasına gidebilirim belkimmm :KK70:

olsun cnm bursada heryer yine çok yakın birbirine şehiriçinde

mucizen oh ne güzel sende bayonu tamamlamışsın güle güle kullan cnm aldıklarını opuyorumnanaktan

saol tatlım evimin en güzel köşesi banyom oldu hiç tahmin etmezdim kaydirigubbakcemile3
kızlar yaa dans ve giriş müziği bulmam gerekiyo aklınızda varmı hiç???

mucizee aldıkların hayrlı olsun caımm :)( sebnmecim iyi dilkleirn için sağol canımm :) ayy bugun mutluyummm :KK70: o beyaz esyalrda hala evde bugun alıncak inşallh o zamn daha bi mutlu olcamm ayy kızlarr birsürü eksik var bnm yineee kostr durr bugun gelinlik porovasına gidebilirim belkimmm :KK70:

saol canım benim de eksiklerim çok daha ama yetiştiricez allahın izniyle koşturmaya devammm:eek:
gelinliğin ne zaman bitiyo tatlım???

ben ilk dansımı nilüfern ta uzak yollardan şarkısını seçtim bizm için çok özel bi parça ama giriş müzüğinde bende kararsızım canım ya

valla mucizem bende müzikler hakkında hiç düşünmedim

heraaacım bak uyuşuğuz dedik baştan ama ne güzel herşey oldu bitiyor gelinlkte biter yakında

eksikler hiç bitmeyecek ki ama bitmesind zaten :))

17 mayıs da teslim tarihi canımmm :) nişan da bnm giriş parcam sendne başka dans müziğimde özer atik yok boyle birsey pastda da nişanlımın doğum günüydü tugba özerk doğum günün kutlu olsun daha önce yazmıs olabilirm kızlarr tektrladıysam soryyy :KK70: düğünde dans my all düşünüyoruzz cıkıs ve pastaya karar vermedik :)

saol tatlım evimin en güzel köşesi banyom oldu hiç tahmin etmezdim kaydirigubbakcemile3
kızlar yaa dans ve giriş müziği bulmam gerekiyo aklınızda varmı hiç???

mucizemm sana özelden msj attım ama mesaj kutun doluymuş iletilmedi okudum yazdıklarını canım alttan alma anlasınlar onlarda herşeyi..

günaydın kızlar hayırlı haftalar olsun hepinize

herkes aldığı cicileri güle güle kullansın

bizde dün tülleri hallettik neyse o da kafamızdan çıktı sadece ödemesi kaldı çok zormuş yahu seçmekde neyseki içime sindi

ben bu ara ferhat göçerin üzüm şarkısına taktım onu düşünüyorum ilk dansda ya da gene ferhat göçerden dünyaya bir daha gelsem çok seviyoruz bu adamın şarkılarını

mucizemm sana özelden msj attım ama mesaj kutun doluymuş iletilmedi okudum yazdıklarını canım alttan alma anlasınlar onlarda herşeyi..

evet tatlım ya boşaltıcaktım kutumu unuttum ksr bakma canım çok üzüldüm yıprandım ama niyetlerini de anlamış oldum allah herkesin gönlüne göre versin onun da kızı var bitane daha gelin alıcak o zaman daha iyi anlıcaklar beni ,ama dediğin gibi tatlım alttan almadım :kahve:
sen nasılsın bakalım ???

organiksheker evet canım biz de seviyoruz ferhat göçer ii ama aklıma gelmemişti iyi oldu hatırlattığın kaydirigubbakcemile3 tüllerini nasıl aldın canım dökümlü filan diyolar onlardan mı ???
heracımm dans için my all şarkısını mutlaka dinlicem belki dinlemişimdir ama hatırlayamadım şimdi tşk ederim tatlım opuyorumnanaktan
dyyser cim çok çok geçmiş olsun canım ben de yeni atlattım koşturmaktan kendimizi unutuyoruz vallahi canım yaa ben de rahat bir 2-3 kilo vermişimdir bu sıkıntılardan zaten 55 kiloydum düşün yanii gelinliğim düşücek artık kaydirigubbakcemile3

evet tatlım ya boşaltıcaktım kutumu unuttum ksr bakma canım çok üzüldüm yıprandım ama niyetlerini de anlamış oldum allah herkesin gönlüne göre versin onun da kızı var bitane daha gelin alıcak o zaman daha iyi anlıcaklar beni ,ama dediğin gibi tatlım alttan almadım :kahve:
sen nasılsın bakalım ???

iyi yapmışsın cnm yüz vermeye gelmiyo.napayım ya işteyim hastayım işlerimde duruyo,,,

organiksheker evet canım biz de seviyoruz ferhat göçer ii ama aklıma gelmemişti iyi oldu hatırlattığın kaydirigubbakcemile3 tüllerini nasıl aldın canım dökümlü filan diyolar onlardan mı ???
heracımm dans için my all şarkısını mutlaka dinlicem belki dinlemişimdir ama hatırlayamadım şimdi tşk ederim tatlım opuyorumnanaktan
dyyser cim çok çok geçmiş olsun canım ben de yeni atlattım koşturmaktan kendimizi unutuyoruz vallahi canım yaa ben de rahat bir 2-3 kilo vermişimdir bu sıkıntılardan zaten 55 kiloydum düşün yanii gelinliğim düşücek artık kaydirigubbakcemile3

cnm dikkat et kendine unutma kendini bu telaşelerde..bende nişan zamanı koşturmaktan baya kilo vermiştim tabi sonra geri aldım eheheh..

ben ilk dansımı nilüfern ta uzak yollardan şarkısını seçtim bizm için çok özel bi parça ama giriş müzüğinde bende kararsızım canım ya

evet o parça da çok güzel ve anlamlıdır bunu da seçeneklerime alıyorum canım tşk ederim şimdi aklıma geldi kutsi ilanı aşk ediyorum şarkısı olabilir mi acaba giriş için canım dinledin mi hiç??

iyi yapmışsın cnm yüz vermeye gelmiyo.napayım ya işteyim hastayım işlerimde duruyo,,,

hastakeyken çalışası gelmiyo insanın gerçekten ilaç kullanıyomusun canım ben nurofen kullandım ve bol bol bitki çayı içtim canım tavsiye ederim sana da olumunekankayizsmile

hastakeyken çalışası gelmiyo insanın gerçekten ilaç kullanıyomusun canım ben nurofen kullandım ve bol bol bitki çayı içtim canım tavsiye ederim sana da olumunekankayizsmile

saol cnm içtim az önce şimdide çay alayım yeşilçay vardı buralarda bilmiyorumkismile

sağol canımm

salonuma fransız tül yaptırıyorum ekru renkde perde stor birde yan perde koyu kahve mobilyama uygun çift taraflı perde bi tarafı parlak bi tarafı mat

yatak odama içinde gül kurusu minik çiçekli bi tül seçtim yatak örtüme uygun buna normal güneşlik ve gene yan perde aynı tonlarda

balkonum çok büyük kapattık zaten yatak odası camı dışardan gözükmicek balkona da hem tül hem perd gibi kullanabileceğim tarzda krem yaptırdık

mutfağada gene balkon için kullandığımızdan tercih ettim zaten mutfağım ufak 2 tane tül yaptırıyorum mutfağa bi beyaz bi krem iki mutfak takımım var uysun diye metresi 5 liraydı ama görgüzsümlük gibi oldu ama

evet o parça da çok güzel ve anlamlıdır bunu da seçeneklerime alıyorum canım tşk ederim şimdi aklıma geldi kutsi ilanı aşk ediyorum şarkısı olabilir mi acaba giriş için canım dinledin mi hiç??

aaa canım oda çok güsel hiç aklıma gelmemişti giriş müziği çok güzel o parçanında kaydirigubbakcemile2 aklımda bulunsun

X