Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

iyim kızlar nasılsınız yarenkancım gülpembecim :):) yarenkacım sen burdasın biliyorumm :))

iyim kızlar nasılsınız yarenkancım gülpembecim :):) yarenkacım sen burdasın biliyorumm :))

ben çok iyiyim canım dersi çok rahat anlattım kurtuldumkaydirigubbakcemile3
balayı için otel bakıyoruz da bu cumartesi karar vereceğiz artık canım, şu otele bir baksana nasıl görünüyor. denize pek girmeyeceğiz tüm amacımız gezmekkaydirigubbakcemile3
http://www.etstur.com/Hotel-Goldenday

balayı için otel bakıyoruz da bu cumartesi karar vereceğiz artık canım, şu otele bir baksana nasıl görünüyor. denize pek girmeyeceğiz tüm amacımız gezmekkaydirigubbakcemile3

bende onu soracaktım cnm çok sevidim hadi gözün aydın :):)

bende bugün yatak odamı ve gelin ayakkabımı aldım ohhhh üstümden kocaman bir yük daha kalktı :Saruboceq:

bakıyorum cnm otele hemen

bende iyiyim canım
hayırlı olsun yarenka otel güzelmiş ki zaten siz gezmek istiyorsunuz bence uygun opuyorumnanaktan

Son düzenleyen: Moderatör:
yarenka cnm çok güzel bir otel bence güzel gözüküyor hem herşey dahil ben çok beğendim

bende bugün yatak odamı ve gelin ayakkabımı aldım ohhhh üstümden kocaman bir yük daha kalktı :Saruboceq:

sağol canımopuyorumnanaktan hayırlı olsun canım aldıkların, resim var mı peki ekle görelim
bende iyiyim canım
yarenka otel güzelmiş ki zaten siz gezmek istiyorsunuz bence uygun opuyorumnanaktan

güzel mi gerçekten ya, merkeze yakın diye tercih ettik ulaşım problemi olmasın. inşallah göründüğünden farklı değildir canım

sebnemcim odanla ayakkabım hayırlı olsun mutlulukla kullan boshayallersmile

sağol canımopuyorumnanaktan hayırlı olsun canım aldıkların, resim var mı peki ekle görelim

güzel mi gerçekten ya, merkeze yakın diye tercih ettik ulaşım problemi olmasın. inşallah göründüğünden farklı değildir canım

vala otel güzzelll ama ulasımını bilmiyorum ama sen ordaki görevliye sor düşüncelerini anlat yardımcı oluyorlaryerimseniben

tamam o zaman bu cumartesi hemen kayıt yaptırıyoruzkaydirigubbakcemile3
erken rezervasyon 3 mayısa kadarmış da kaçırmayalım diyoruz

bence yaptır cnm fiyatıda uygun hem herşey dahil hemde marinaya falan yakın bir resim var manzaraya bayıldım çok güzel gözüküyor opuyorumnanaktan

vala otel güzzelll ama ulasımını bilmiyorum ama sen ordaki görevliye sor düşüncelerini anlat yardımcı oluyorlaryerimseniben

evet canım geçen hafta jolly turla görüştük bayağı yardımcı oldular, bu hafta sonu da buna gidip bakalım. geçen sene babamların kuşadasında gittiği otel çok güzel ama merkeze bayağı uzak

cnm 1 km çok yakın diğeri uzakmış baya bence bu güzel tabi diğerinede bakın içinize hangisi sinerse

evet canım bu yakın olduğu için kazanacak galibakaydirigubbakcemile3
çıkış müziğinizi ne yapacaksınız canım ayarladınız mı? biz galiba erol evginin bir tanem şarkısını yapacağız

evet canım bu yakın olduğu için kazanacak galibakaydirigubbakcemile3
çıkış müziğinizi ne yapacaksınız canım ayarladınız mı? biz galiba erol evginin bir tanem şarkısını yapacağız

:):):):)) birinci belii :)

yok cnm şarkımız hiç belli değil ya bak sana gelinlik ayakkabımın resmini koyayım :)

X