2010 Ağustos Annelerinin Göbişleri

Canım ilk baş pc de boyutunu küçült istersen 640x640 sonra at

Hehe çok tatlı ben pc ye atıp baktım çok tatlı maaşallah allah kucaımıza almayı nasip etsin sağlıcakla

pelıncım masallah gobusune kocman olmus tam erkek bebiş gobegı masallah canım size Allah nazarlardan saklasın:)

tamam o zamn sildim burdan

Son düzenleme:
sağol cnm lcwden aldım cnm t-shirtü
Ayıp olmasın da canım ne kadara aldın merak ettim ben sadece beli lastikli pantolon gördüm lcw da hamile t-shirt ü de mi satıolar.Ebru ve gebe de vardı 50 tl çok geldi walla bida giyemicem die almadım ben de...

Ayıp olmasın da canım ne kadara aldın merak ettim ben sadece beli lastikli pantolon gördüm lcw da hamile t-shirt ü de mi satıolar.Ebru ve gebe de vardı 50 tl çok geldi walla bida giyemicem die almadım ben de...

bende dün aldım bu tşörtten 9,90 tl idi lcw de

evet cnm dışarlarda bunlar pahalı ama lcw de ucuzdular bende 10 küsüre falan aldım
2 ay önce daha almıştım ben kusura bakma tam hatırlayamıyorum fiyatını ama
ucuzdu yani bunlar çabuk satılıyo bende geçen gittiğimde yoktu

lcw de kalite kalite üretmiş sanırım bi mağazasında 17 ,90a görmüştüm beyazı üzerinde yazı vardı.benim aldığım mor ve sadece bebek bakıyor 9,90 ikiside uygun ama dışarıya göre. sende güle güle giy meralciğim.ben daha giymedim bakalım en kısa zamanda giyip eklerim bende:):asigim:

kıyafetlerımı kaldırıyodum... elbısemı gorunce olcakmı dıye denıyım dedım... sonra dayanamadım resım koyayım dedım:):)

zeynep 26 haftalık:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…