2010 Ağustos Annelerinin Göbişleri

hallisna

Guru
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2008
2.456
8
Yeni konumuz hayırlı olsun inş....
göbeklerimiz büyüyor artık.. her haftamızın resmini çekip saklayalım.. ilerisi için güzel anılar olacak..
resimlerimizi eklerken kaç haftalık olduğumuzu yazmayı da unutmayalım..
veeee resimlere bakarken, kocaman bir MAŞALLAH demeyi..

Resim yüklemek için;

http://www.ressim.net/
1.siteye giriş yapın..
2.karşınıza çıkan sayfada gözat bölümünden sırayla her satıra resimleri yükleyin..
3.hemen altında -hemen yükle-ye tıklayın..
4.yükleme için kısa süre bekleyin..
6.yüklenmiş resminizi görmek için sayfanın altı kısmına ilerleyin..
7.resmin hemen altında ' Direct Linking Code satırında 'http:// ile başlayıp....jpg' ile biten
bir link olacak....

8.bu linki kopyalayın ve konuda msj yazacağınız pencerenin üst kısmında bulunan dağ resmi gibi sarılı bir buton var ona tıklayın..
9.kopyaladığınız linki bu satırı boş hale getirip yapıştırın..
yüklediğiniz resmin boyutu çok büyük ise yükleme esnasında hemen yükle butonuna tıklamadan üst kısımda bulunan
yeniden boyutlandır kısmından
640x480 yada 320x240 boyutunu seçin sonrasında yükleme işleminize devam edin..
AYRICA YÜKLEDıĞıNıZ RESıMLERıN ARASINA BOŞLUK BIRAKARAK TEK MSJINIZDA BıRDEN FAZLA RESıM PAYLAŞIRSAK
DAHA AZ YER KAPLAMIŞ OLACAĞIZ..

Son düzenleme:
canım yeni topiğin hayırlı olsun artık göbüşlerimizin resimlerini çeker çeker koyarız

ilk koca göbüş bendennn olsunnn:)))))
14+2 yim lakin 4 gün önden gidiyomuşuz:)))

canım göbeğin uzaktan pek belli olmuyor yinede maşallah göbüşünede bebişinede :)

canım göbeğin uzaktan pek belli olmuyor yinede maşallah göbüşünede bebişinede :)

teşkür ederim canımcım seninde göbüş pek belli olmuyor maşallah sizedeeee kaydirigubbakcemile2
benim aslında çıktı önceden zayıf olduğum için kendimi dana gibi hissediyorum açıkçası bel karın bölgem genişledi yani kılık kıyafette acuk göbüşlü gibi dursada ben biliyom yaa durumu çok fenaa kaydirigubbakcemile3

yok canım dur daha şimdiden bunalıma girme annesi daha çokkk güyüyecek bebeişin hayırlısıyla agustos bir gelsin her şeye değerboshayallersmile

yok canım dur daha şimdiden bunalıma girme annesi daha çokkk güyüyecek bebeişin hayırlısıyla agustos bir gelsin her şeye değerboshayallersmile

doğru söylüyorsun canım napcez analık işte şişsende pişsende patlasanda değer demi kaydirigubbakcemile5

ilk koca göbüş bendennn olsunnn:)))))
14+2 yim lakin 4 gün önden gidiyomuşuz:)))

canım ya ellerinde oje var sanırım.

en ojesiz gezmezdim ama hamileliktek dolayı zararı olur diye süremiyorum.

zararı yokmu ? doktorum kullanabilrisin deöişti ama eşm hayır dedi.

buda benim:) 15+6..

Son düzenleme:
oo kızlar göbüşleri eklemişler bile maşallah hepinize
nem de en kısa zmanda hemen çekip ekliyim bari göbeğimi

erkek dedi canım doktor öyle annelik ap ayrı bir konu

ay maşallah canım bende yeni öğrendim benimkide erkekmişş :lepi:

canım ya ellerinde oje var sanırım.

en ojesiz gezmezdim ama hamileliktek dolayı zararı olur diye süremiyorum.

zararı yokmu ? doktorum kullanabilrisin deöişti ama eşm hayır dedi.
tatlım inan oje zararlı diye bişey duymadım ben ilk senden duyuyorum hatta saç boyamak bile zararlı değilken, boyamadım ama yani o kadar sakınmaya gerek yok sanırım yine tabi sen bilirsin ama

maşallah maşallahhh artık yavaş yavaş karınlarımız belli olmaya başlamışşş bayanssulusmile çok heyecanlııı yaaa :sm_cool:

Toxicdaisy cimmm maşşşşaalllahhhhhhh göbişine tu tu tuuu...bende çekip koymak istiyorum ama evdeki laptop bozuldu yaaa ( düzelsin hemen bende koycam fotomu nasipse )

AAAAAAAAAAAAAA!

Herkes eklemiş göbek resmini. Hemen ekliyorum bende

kıslar bu da benim göbüşüm. üzerimde pijama var. yarın daha farklı bi resim koycam. bi de karnımız aç daha..... muckkk

Son düzenleyen: Moderatör:
maşallah hayatım göbeğinede bebişinede allahım tamamına erdirsin inşallah cümlemize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…