2009 yaza izine gidecek gurbetçilerimizin paylaşım alanı

kiz sürmelim
siz cuma gece cikiyosaniz
bizde cumartesi sabah cikioz
4-5 gibi
ee pek fark yokmus haha

kiz bisi sorcam
sen hangi sehirde oturuyon, yani nerden yola cikcaniz ?

kiz sürmelim
siz cuma gece cikiyosaniz
bizde cumartesi sabah cikioz
4-5 gibi
ee pek fark yokmus haha

kiz bisi sorcam
sen hangi sehirde oturuyon, yani nerden yola cikcaniz ?

ay denk gelriz insallah delikafadulden
ben Hollanda/Arnhemden cikacagim bebisim.. almanyayi cikana kadar gobegimiz catliyo wallahiii :lepi:

ay denk gelriz insallah delikafadulden
ben Hollanda/Arnhemden cikacagim bebisim.. almanyayi cikana kadar gobegimiz catliyo wallahiii :lepi:

mauahah kiz
taaa ordan geliyosan
valla denk gelebilirz haaaa
düsünsene yolda karsilasiyomusuz hahah
valla süper olurrrrr
delikafadulden delikafadulden delikafadulden

mauahah kiz
taaa ordan geliyosan
valla denk gelebilirz haaaa
düsünsene yolda karsilasiyomusuz hahah
valla süper olurrrrr
delikafadulden delikafadulden delikafadulden

hemde ne super olurrrrrr walla hazir gormusken tanisirikk sırnaşık şeysırnaşık şey
kiizz bizim araba bu önündeki koca vito sport yazisindan anlarsinnnn camdan cektim rengi daha koyu hee ona gore delikafadulden
91.jpg

hemde ne super olurrrrrr walla hazir gormusken tanisirikk sırnaşık şeysırnaşık şey
kiizz bizim araba bu önündeki koca vito sport yazisindan anlarsinnnn camdan cektim rengi daha koyu hee ona gore delikafadulden
91.jpg

cok yakinimizdan gecmesende balim burdan el sallarim artikin:a015:

cok yakinimizdan gecmesende balim burdan el sallarim artikin:a015:

oyh canim benim.. ayyy kizlar ben askimi çok özledim yaaaaaaaaaaaaaaaaaaa offfffffffff çabuk geçsin zaman dayanamiyorum artikkkkkkkkkkk:gitme:senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

oyh canim benim.. ayyy kizlar ben askimi çok özledim yaaaaaaaaaaaaaaaaaaa offfffffffff çabuk geçsin zaman dayanamiyorum artikkkkkkkkkkk:gitme:senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

guzum ne zaman bekledin azcuk daha bekle ondan sonra artikhep yaninda Allah ömür verdikce sonrada bu bekar günlerini ararsin :jeyyar:

X