2009 yaz tatilini nerede geireceksiniz?

ebixsxim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2008
1.555
0
37
[ı][sıze="3"]slm bayanlar 2009 yaz tatılınızı nerede gecıreceksınız paylasalım mı ne dersınız herkes tatıl yapacagı yerı yazssın[/sıze][/ı]
[ı][sıze="3"]avsa adasında gecırecek olanlar varmı ıcınızde?[/sıze][/ı]

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayyyyyyy bende 18 ınde ordayım cnm :) karsılarız belkı :) sacına kırmızı gul tak tnaıyım kız :)

canım yüksek ihtimal gidicem ama gidemeyebilirizde siz agustosun 18 ındemı gıtceksınız?
ağustosun 21 ındede ramazan 1 hafta kalabılıcez heralde hersene 10 gün kalırdık..

Ayy yok cnm yaa temmuzun 18 ınde gıdıcem benn yanlıs anlmaısın sen agostosda gıtcekmısısn karsıladmamıs ımkansız sekerım 18 temmuzda yolcuyum ben

ben temmuzun 25-26 sıda ordayım annemlerın yanına gıdıcem haftasonu için 2 gün.allah kısmet ederse..

ınanmıyorummmm bızde bu 3 senrm olacak yıgıtler koyunde kalıyoruzzz tanırmısn koy halkını sen solım sana kaldıgım ız kısının evınıı

Avşa 93-96 yılları arasında çook güzeldi şimdilerde iğne atsan yere düşmüyor o derece kalabalık ve geceleri gürültülü o yüzden yıllardır gitmiyoruz Çanakkale Saroz Körfezi veya Batı Karadeniz'i tercih ediyoruz:) Bu arada 90'dan beri Çeşme Marmaris Didim Altınoluk ve Ayvalığı tek geçerdim ama onlarda artık inanılmaz derecede kalabalıklaşmış bundan sonra pek gidesim gelmez herhalde...

Son düzenleme:

canım avsanın merkezı evet oyle ama bız kafa dınlemk amaclı tatıl ıstıyoruz o yuzden avsanın koyunde yıgıtler koyunde kalıyoruz cok sakın sessız eglenmek ıcın gıt merkese yanı ama koyu guzel

bodrum bodrum...gittim geldim bile :icecream:
çoook güzel bi 1 haftaydı, ben turistlerin çok olduğu eğlencesi bol yerleri sevmem, bodrumun sakin ve çok güzel olan yerlerindeydim, bitez ve turgutreis..:dance:

arkadaşlar bizde tatile gitmek istiyoruz nereyi önerirsiniz. izmirden gitcem çok uzakda olmasın yani hem bütçeme uysun hem güzel bir tatil geçireyim çok ihtiyacım var dinlenmeye.4kişilik bir aileyiz biz eşim,oglum 16 kızım 9 yaşında eşim ve ben nereyi tavsiye edersiniz.

Son düzenleme:
Merhaba nil35,

Sizdem ricam bütçeniz hakkında bize bilgi verebilirmisiniz? ısteklerinize ve bütçenize uygun tatil yerleri önermeye çalışacağım.
Her bütçeye uygun tatil seçeneklerimiz mevcuttur, amacımız sizin istediğiniz kriterlerdeki tatili bütçenize uydurarak güzel bir tatil yaşamanızı sağlamaktır.

NOT: KK Üyesi olduğunuz için bütün tesislerde ekstra %5 indirim veya KK Pro (Kart Sahibi) Üyesi iseniz yine bütün tesislerde ekstra %10 indirim hakkınız vardır.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

bodrum bodrum...gittim geldim bile :icecream:
çoook güzel bi 1 haftaydı, ben turistlerin çok olduğu eğlencesi bol yerleri sevmem, bodrumun sakin ve çok güzel olan yerlerindeydim, bitez ve turgutreis..:dance:

Turgutreiiissss aşkımm orası ya benimm o rüzgarına kurban olduğummmopuyorumnanaktan ben bu sene Ören'e gidicem değişiklik olsun..farklı yerlerini görmek istiyorum güzel ülkeminturkbayragi :)

Turgutreiiissss aşkımm orası ya benimm o rüzgarına kurban olduğummmopuyorumnanaktan ben bu sene Ören'e gidicem değişiklik olsun..farklı yerlerini görmek istiyorum güzel ülkeminturkbayragi :)

canım nerde kaldın ve fiyat olarak ne kadardı kızımı zor tutuyoruz çünkü bugünlerde .yardımcı olurmusun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…