2009 ubat Anneleri doumunuzu hangi Hastanede yapacaksiniz?

duru_24--medical park bahçelievler--dr tülin kocatepe--normal--04-02-2009
nestle76--medical park göztepe--dr mehtap yazıcıoğlu
excite--medical park bahçelievler--Ddr tülin kocatepe--22-02-2008
vidi-- ethica incirli-AliPaşa Oksay--normal-04.02.2009
bahar_83--zübeydehanım doğumevi--Lale Erbil--14.02.2009 kısmetse
güleda16-Jimer hastanesi Dr Ali Algün sezeryan 10.02-20.02 tarih aralığı olabilir
ssaslan- izmir kent hastanesi- namık demir - sezeryan- ?? meçhul afacanım ne kadar sabrederse
sece- alman hastanesi- burçak erzik-normal-13.02
şirincek- marmaris aksaz asker hastanesi
ozlemyb-mesa hastanesı-Dr. Burcu Saygan Karamürsel

bende ANKARA GATA da yapacağım doğum 25.02.2009 gönüyo normalmi yoksa sezaryanmı son zamanlarda belli olur.

güleda16-Jimer hastanesi Dr Ali Algün sezeryan 10.02-20.02 tarih aralığı olabilir
ssaslan- izmir kent hastanesi- namık demir - sezeryan- ?? meçhul afacanım ne kadar sabrederse
nilda82- ankara gata-25.02

bende adanada yapacam ailem orda ama hangi hastanede yapacam daha karar vermedim. ya adana da dogum yapacak olan yokmu hangi hastaneyi tavsiye edersiniz bilgisi olan varmı

Canım ben Adanadayım, tam karar veremedim bende ama ortadou hastanesinin çok iyi olduğunu söylüyorlar büyük ihtimalle oraya gidicem dr um da ilgi kadın doğum polikiliniğinden Özgür bey orada yaptıracak doğumu

ben de Acıbadem hastanesi Bakırköyde 23 Şubatta sezeryanla yapacam doğumu. Doktorum HÜSEYİN KIYAK (Bu arada listeye sevocanı eklemeyi unuttunuz hatırlatmak istedim:) sevgiler

ben de Acıbadem hastanesi Bakırköyde 23 Şubatta sezeryanla yapacam doğumu. Doktorum HÜSEYİN KIYAK (Bu arada listeye sevocanı eklemeyi unuttunuz hatırlatmak istedim:) sevgiler

acıbademde fiyatlar nasıl arkadaşım ben hala karar veremedim ya doğumun nerde olacağına

benim ablam balcalıda yapmıştı.ama ben nerde yapsam hala kararsızım. ben birde urfada oturuyorm dr burda gidiyorum orda hangi dr un eline düşecem bilmiyorum onun için korkuyorum.ne yapsam acaba allah yardımcımız olsun hepimizin

kizlar bende devlet hastasnesinde yapicam dogumumu ,oldukca büyük bi hastane bahcesine girdigimde kücük bi köy gibi görünüyor ,orayi sectim cünki bizim eve yakin oglumla esim gelmekte zorluk cekmesinler diye ... ama büyük oldugu icin pek tavsiye edilmiyor benim ilk dogumumda doktorum beni kücük bi hastaneye göndermisti .... orda dogum yaptigimda bi kiz erken dogum yapcakti bi sorun var diye onu benim simdiki istedigim hastaneye göndermislerdi .
ben kararsizim suda dogum yada normal dogum ......

Son düzenleyen: Moderatör:
kizlar JFK hastanesinde veya hizmet hastanesinde doğum yapacak olan var mı aranızda?

kızlar bende doruk tıp merkezine gittim şükran hanım tayin olunca özel hayat hastanesine devam edicem büyük ihtimallede orda doğumu yapıcam.tarihte 6 şubat normalmi sezeryanmı belli değil son ayki duruma göre.

Çamlıca Hospitalium Hastanesinde yapıcam doğumumu benim de şuan belli değil tabiki inş. normal doum yaparım hayırlısı olsun diyorum

kızlar bende biraz önce özel haliç hospitalium hastanesini aradım çok met ettiler normal 150 sezeryazn 250 miş gidip bi bakıcam hastaneye giden varmı aranızda nasıl biyer acaba

kızlar bende biraz önce özel haliç hospitalium hastanesini aradım çok met ettiler normal 150 sezeryazn 250 miş gidip bi bakıcam hastaneye giden varmı aranızda nasıl biyer acaba
ben gitmedim ama fiyati cok uygunmus, ekstradan birseyler cikarmasinlar sonra??? nerde bu hastane? hangi doktorunu oneriyorlar??

kizlar JFK hastanesinde veya hizmet hastanesinde doğum yapacak olan var mı aranızda?

benım tam yanımda calısan arkadasım ıkı dogumunu da hızmet hastanesınde yaptı cok memnun kaldı.bır cocugu 6 dıgerı 2 yasında.. yanı 2 sene olmus yapalı. Daha dun de genel mudurumuzun esı orda dogum yaptı. yanı ben avrupa yakasında olsam kesınlıkle dusunurdum hızmet hastanesını.

doktoru o hastaneden miydi yoksa disardan mi getirmisti biliyor musun?

doktoru o hastaneden miydi yoksa disardan mi getirmisti biliyor musun?

valla muaynelerde baska doktorun muaynesıne gıttı.. doktorunu o hastaneye getırecektı ama cok para ıstemıs doktoru... sonra o hastanenın doktorunda dogum yaptı.. valla zıyarete gıttıgımde hıc dogum yapmıs kadına benzemıyordu.. doktorunun adını bılmıyorum pazartesı sorarım bızım 6 da paydos da..

canım neden memnun değilsin..

canım çok pardon, biraz geç cevab veriyorum ama tamamen unutmuşum ben bu topiği :)
aslında muayne olarak çok memnunum... okadarki şimdiye kadar gittiğim en iyi doktor fakat sadece muaynesi çok güzel.. ben bişey paylaşamıyorum şöyle izah edeyim aklımdaki sorularımı bile yazıp gidiyorum... benimle hiç bişey paylaşmıyor, neler yemem gerek yada,nelere dikkat etmem bunların hiç birisini bana söylemiyor... benim sorularımı bile çok kısa cevablarla yanıtlıyor... her ay oktorumun telefon numarsını isteyeceğim bunu bile unutuyorum yanii bana bu samimiyeti vermiyor çünkü.. bn hamilliğimin 8. haftasında prf.engin oral beye gitmiştim... daha ilk muaynede bana karvizitini verdi kendini iyi hissetmezsen hamile gibi, hissetmezsen istediğin zaman arayabilirsin gece gündüz hiç fark etmez dedi ve her aradığımdada çok güzel aydınlattı beni.. diyeceksin neen devam etmedin doktorumun özel muaynahanesine gitmiştim ve muayne ücreti 150 ytl di ve benim sskolunca okadar parayı vermek çok mantıklı gelmedi açıkcası bende medical park hastanesini tercih ettim ama dediğim gibi doktorumdan pek memnun kalmadım buda canımı sıkıyor o yüzden bu ay tulin hanıma randevu aldım.. inşallah ondan memnun kalırım artık :)

Son düzenleme:
nilda82- ankara gata-25.02
bernice-Ege üniversitesi-Ege tavmergen-sezeryan (şubat başı)

Son düzenleme:
ben gitmedim ama fiyati cok uygunmus, ekstradan birseyler cikarmasinlar sonra??? nerde bu hastane? hangi doktorunu oneriyorlar??

sordum fiyata yatak dahilmiş annede ve bebekte herhangi bir sorun olmaıdğı sürece fiuatlarımız bunlar dediler hastane alibeyköyde eski adı özel alibeyköymüş zaten sonradan yenilenmiş ismini filan değiştirmiş 2 tane kadın doğum doktoru var biri erkek biri bayan ikiside operatör erkek olanın cv si yazıyor hastanein sitesinde adı güren soy adını hatırlayamadm şimdi ben gitmeyi düşünüyorum gidersem dha detaylı bir bilgi veririm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…