2009 ubat Anneleri doumunuzu hangi Hastanede yapacaksiniz?

Hepinize Merhabalar;

Uzun zamandır forumu takip ediyorum, hepinizi tanıyorum, üzüntülerinizle üzülüp, sevinçlerinizle seviniyorum:) Rehavetimi aşarak ancak üye oldum da, foruma yazabiliyorum. Benim de beklenen doğum tarihim 28 Şubat 2009, Çiğli Kent Hastanesinde normal doğum ile oğlumu dünyaya getirmeyi planlıyorum.

Hepinize Merhabalar;

Uzun zamandır forumu takip ediyorum, hepinizi tanıyorum, üzüntülerinizle üzülüp, sevinçlerinizle seviniyorum:) Rehavetimi aşarak ancak üye oldum da, foruma yazabiliyorum. Benim de beklenen doğum tarihim 28 Şubat 2009, Çiğli Kent Hastanesinde normal doğum ile oğlumu dünyaya getirmeyi planlıyorum.

hoşgeldin aramıza
inşallah bebişini hayırlısıyla kucağına alırsın
drun kim ?
1 hafta kadar yattığımdan drlara aşinayım

Hoşbuldum:) İyi dileklerin için çok teşekkür ederim. Bütün hamilelerin bebeklerini sağlıkla, sıhhatle kucaklarına almalarını dileyelim. Doktorum Orçun Bey. Odaları Namık Bey'le yanyana. Mutlaka görmüşsündür.

Son düzenleme:
Hoşbuldum:) İyi dileklerin için çok teşekkür ederim. Bütün hamilelerin bebeklerini sağlıkla, sıhhatle kucaklarına almalarını dileyelim. Doktorum Orçun Sezer. Odaları Namık Bey'le yanyana. Mutlaka görmüşsündür.

evet canım zaten benim acil durumumda orçun bey, tunç bey hepsi tüm muayenelerimde namık beyle birlikteydiler
hepsi dde çok güven veriyorlar

Kızlar bende Özel Balıkesir Hastanesinde doğum yapmayı planlıyorum.Hepimizi allah kurtarsın.:CüvCüv:

duru_24--medical park bahçelievler--dr tülin kocatepe--normal--04-02-2009
nestle76--medical park göztepe--dr mehtap yazıcıoğlu
excite--medical park bahçelievler--Ddr tülin kocatepe--22-02-2008
vidi-- ethica incirli-AliPaşa Oksay--normal-04.02.2009
bahar_83--zübeydehanım doğumevi--Lale Erbil--14.02.2009 kısmetse
güleda16-Jimer hastanesi Dr Ali Algün sezeryan 10.02-20.02 tarih aralığı olabilir
ssaslan- izmir kent hastanesi- namık demir - sezeryan- ?? meçhul afacanım ne kadar sabrederse
sece- alman hastanesi- burçak erzik-normal-13.02
şirincek- marmaris aksaz asker hastanesi
ozlemyb-mesa hastanesı-Dr. Burcu Saygan Karamürsel
nilda82- ankara gata-25.02
bernice-Ege üniversitesi-Ege tavmergen-sezeryan (şubat başı)
karadut78 - Özel Avicenna Hastanesi - Tahibe Derici - Sezeryan 06.02.2008

ya sevocan sen 31 haftalıkmısın? eminmisin canım hesapladım senin muhtemel doğum tarihin 24 ocak yani benim kocişimin doğum günü :) takvimin mi yanlış yoksa? 14 şubat imkansız 31 haftalıksan?

duru_24--medical park bahçelievler--dr tülin kocatepe--normal--04-02-2009
nestle76--medical park göztepe--dr mehtap yazıcıoğlu
excite--medical park bahçelievler--Ddr tülin kocatepe--22-02-2008
vidi-- ethica incirli-AliPaşa Oksay--normal-04.02.2009
bahar_83--zübeydehanım doğumevi--Lale Erbil--14.02.2009 kısmetse
güleda16-Jimer hastanesi Dr Ali Algün sezeryan 10.02-20.02 tarih aralığı olabilir
ssaslan- izmir kent hastanesi- namık demir - sezeryan- ?? meçhul afacanım ne kadar sabrederse
sece- alman hastanesi- burçak erzik-normal-13.02
şirincek- marmaris aksaz asker hastanesi
ozlemyb-mesa hastanesı-Dr. Burcu Saygan Karamürsel
nilda82- ankara gata-25.02
bernice-Ege üniversitesi-Ege tavmergen-sezeryan (şubat başı)
usheretta-International Hospital-Prof.Dr. Engin Oral-Tahmini dogum tarihi 9 subat - Tahmini dogum sekli sezeryan :)

excite doktorun bu ay sonu ayrılıyor. Tülin hanım. Şimdi nereye gideceksin? kardeşimde hamile ona gidiyordu benneyaptımki

birde doğum fıyatları cok yuksek geldı ya :KK43:

merhaba melek, ben hizmet hastanesine başladım artık. sait beye niyetle gitmiştim, ama uzun süre seminerde olacağı için randevu alamadım ve meltem hanıma başladım. henüz bir kere muayene oldum ama ilk muayenesinden memnun kaldım.

canım çok pardon, biraz geç cevab veriyorum ama tamamen unutmuşum ben bu topiği :)
aslında muayne olarak çok memnunum... okadarki şimdiye kadar gittiğim en iyi doktor fakat sadece muaynesi çok güzel.. ben bişey paylaşamıyorum şöyle izah edeyim aklımdaki sorularımı bile yazıp gidiyorum... benimle hiç bişey paylaşmıyor, neler yemem gerek yada,nelere dikkat etmem bunların hiç birisini bana söylemiyor... benim sorularımı bile çok kısa cevablarla yanıtlıyor... her ay oktorumun telefon numarsını isteyeceğim bunu bile unutuyorum yanii bana bu samimiyeti vermiyor çünkü.. bn hamilliğimin 8. haftasında prf.engin oral beye gitmiştim... daha ilk muaynede bana karvizitini verdi kendini iyi hissetmezsen hamile gibi, hissetmezsen istediğin zaman arayabilirsin gece gündüz hiç fark etmez dedi ve her aradığımdada çok güzel aydınlattı beni.. diyeceksin neen devam etmedin doktorumun özel muaynahanesine gitmiştim ve muayne ücreti 150 ytl di ve benim sskolunca okadar parayı vermek çok mantıklı gelmedi açıkcası bende medical park hastanesini tercih ettim ama dediğim gibi doktorumdan pek memnun kalmadım buda canımı sıkıyor o yüzden bu ay tulin hanıma randevu aldım.. inşallah ondan memnun kalırım artık :)
merhaba canım...umarım iyisindir...dr tülin hanıma baslıyacaktın ne yaptın basladınmı değiştirdinmi doktorunu...

merhaba benim muhtemel doğum tarihim kendi hesabıma göre 22 şubat dr. uma göre 25 şubat bebeğimin kilosuna göre ise 16 şubat. yani çelişkili bir durum.
tarihim tam belli olmasa da normal doğum olacak inşallah.
yer: ank. mesa hastanesi . dr.ş.özmen

ben buca tıp merkezinde yapacağım. doktorum aylin barbaros. büyük ihtimalle normal olacak 17 şubat

doğumum mesa hastanesi dr. burcu saygan karamürsel

SEA_33 doktorun dışardan mı hastanenin dr. umu
sezaryen mi normal mi

benim dr. dışardan doğum normal olacak 22 şubat gibi. hastane hakkında bir fikre sahipmisin bana dr. um tavsiye etti açıkçası çok bilgim yok. hastane hakkındaki görüşlerini paylaşırsan memnun olurum. :uhm:

X