2009 Temmuz Annelerinden, 2008 Temmuz Annelerine Manevi Bebek :)

ne kaa güzel bizim manevi ablamız varmış 6 temmuz bizim yağmur isminide çok severim kız olsaydı düşünüyordum

59251288.jpg

burda 2008 bebekleri ve annelerinizz manevi anne ve kardeşlerr:kedi:

hani bu listede biz nerdeyiz :sm_confused: :eek:klava: senağlama :mymeka: :dilcikar:

kız bas bas bağırıyom burda 31 temmuz da doğuracak yokmu diye :))
boşamı 31 temmuz diyos :)))
31.07.2008 bebişimin adıda Elçin ıclal :))))

bende geçti sandımdı kızz ne bağırdınn:kedi:küssemmi acepppkaydirigubbakcemile3tamam duymuştur kesin febiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii duy kız sesimizi kaydirigubbakcemile3

kız bas bas bağırıyom burda 31 temmuz da doğuracak yokmu diye :))
boşamı 31 temmuz diyos :)))
31.07.2008 bebişimin adıda Elçin İclal :))))

mesaj alındı canııımmm .. sen nasıl kusur kaldın anamadım emme hemen ekledim üzümümü...opuyorumnanaktan kaydirigubbakcemile3

bende geçti sandımdı kızz ne bağırdınn:kedi:küssemmi acepppkaydirigubbakcemile3tamam duymuştur kesin febiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii duy kız sesimizi kaydirigubbakcemile3

duydum duydum emme benim topiğe heç uğramayanlar burayı nassıl da biliyolar hurşikler ben de mi küssem acep :tomato: laelaelaelaelae sırnaşık şey

10 temmuzda 2 tane var çok şanslıyız bakalım hangisi bizi seçecekkaydirigubbakcemile2turkbayragi

abonman ve rhodoranın oğluşları var şekerr bir süre için girmiyorlar ama gelince çoks evinecekler emininm....

beyaz melekte senin gibi 7 7 2009 da doğum yapmışş.. ikinizde çok şanlısınızz ..mutluluklarr.

Dün doğuran yok mu yawwww..... Gerçi dün doğuran gelemez ya bugüne hemen ben de bi alemim yani.... :roflol: :roflol: :roflol: neyse bekleyecez bi süre bakalımmm....

benim dogum tarihim belli sayet erkenden gelmesse 4 agustoss sizden bir kisi b utarihe sarkmıs sanırım ucundan yakaladım :
:KK66:)

X