2009 Temmuz Annelerinden, 2008 Temmuz Annelerine Manevi Bebek :)

bizim dogum tarıhımızde 01.07.2009
dogumu bızımkıyle denk gelen varmı acaba?

gümüşhaneli eren barış olacak siiznde manevi kardeşiniz..hayırlı doğumlar olsun canımşimdi sende heyecan doruktadırr...allah yardım etsin canımma.s.

manevı ebbeklerıne kavuşan annelerı tebrık edıyoruzz ve 26,temmuzda doğacak bebekimizi merak la beklıyoruzzz....

bizim kardeşimizde doğdu 14 temmuzda madgirl canım geçmişler olsun en kısa zamanda toparlanıp mutluluğunu bizimle paylaşman dileklerimle.kızını bizim yerimize ellerinden çok çok öp a.s.

abonman ve rhodoranın oğluşları var şekerr bir süre için girmiyorlar ama gelince çoks evinecekler emininm....

beyaz melekte senin gibi 7 7 2009 da doğum yapmışş.. ikinizde çok şanlısınızz ..mutluluklarr.

bizim MANEVİ kardeşimiz GAMZE- EMİR. 23 HAZİRANDA doğdu İREMİM..:nazar::nazar::nazar::nazar:

yaaa gelsinler bakalım tanışırızzz opuyorumnanaktan
iremim 7.6.2009 da dünyaya geldi bu arada...

bizim dogum tarıhımızde 08.07.2009 :emir_bebek:
ayyy canım benimŞenizben varım bendelikafadulden
benim oğlum 08.07.2008 doğumlu,ismi de burak:emir_bebek:
hayırlı olsun canım,güle güle büyüt oğlunu:nazar:
canım sizinki ebtuna arkadaşımız burakla aynı günn.....burak çok çok şekerdir hele emoşum maşallah manevi anneniz dünya güzeli hadi hayırlı olsunn..kaydirigubbakcemile5

:kedi::kedi::kedi::eek:
ayyy ne diyisin?:kedi:
teknooom,çok seviyorum seni yaa,sen ne iyi arkadaşsın yaaakaydirigubbakcemile3opuyorumnanaktana.s.

ne kaa güzel bizim manevi ablamız varmış 6 temmuz bizim yağmur isminide çok severim kız olsaydı düşünüyordum

Ben erkek olduğu halde düşündüm zaten a.s Oğlumun ismi Ata Yağmur! Anneli babalı sevgiyle büyüsün bebişleriniz!:nazar:

kızlar yarın sabah bebeğim doğuyor arzu ela annemiz bebeğinin 1 yaşı kutlu olsun

hayırlı doğumlar olsun canımm .. çok heycanlısın deilmi:)) çok normal bebeğini alınca kucağına mutluluktan uçacaksınn..

teknolog hemde ne heyecan suana kadar hazırlıkla ugrastım heyecandan hiçbirşey yiyemedim mideme agrılar gırıyor heyecandan ay çok güzl bı his kimbilir yarın ne kadar güzel olacak
amilie çok teşekkür ederim
ALLAH tüm isteyenlere versin
tüm hamilelere kolay doğumlar nasip etsin
tüm anneler çocuklarını ssağlıkla büyütsün
kendinize çok iyi bakın Allah a emanetsiniz
baya bi giremem heralde nete

slm manevi anne ve bebişlerimiz
bizde 10 temmuz 2009 da dünyaya geldik adımızda ELıF
listenizde 3 kişi gözüküyor bizde 2009 temmuz annelerinde 3 kişiyiz ne tesadüf

X