2009 Temmuz Annelerinden, 2008 Temmuz Annelerine Manevi Bebek :)

feridecim 2008lilerden hiç girmeyenleri sokmasak listeye kalabalık oluyor

listeyi ben yaptım 100 kişiden çoğunu eksilttim yeni gelenlerle 70-80 kişi listede.. tabii aktif olan 30 kişi anca ..ama çok nadir de olsa uğrayanlar var napim haksızlık olmasın dedim.. ayrıca hiç yazmayıp takip edenlerin de olduğunu düşünüyorum niye yazmadıklarını anlayamasam da.. şakkıdı

listeyi ben yaptım 100 kişiden çoğunu eksilttim yeni gelenlerle 70-80 kişi listede.. tabii aktif olan 30 kişi anca ..ama çok nadir de olsa uğrayanlar var napim haksızlık olmasın dedim.. ayrıca hiç yazmayıp takip edenlerin de olduğunu düşünüyorum niye yazmadıklarını anlayamasam da.. şakkıdı

hımm listeyi bende tekno yaptı sandım topigi o açmış yaaasositososito
sen bilirsin şeker bakıyorlarsa tabi

22 temmuz 2009 sabah 4:28 de doğdu kızızm .manevi kardeşimiz varmı acaba...

benim canımmm..manevi kardeşimizde hoşgelmiş....öperim gül kokulu nanaklarından...opuyorumnanaktan

doğukan abüü doğukan abüü nirdesin napıyorsun...sen şu an belki mışıl mışıl uyuyorsundur ben mızmız lık yapıyorum annemi sinir ediyorum hihoyyythihoyyythihoyyyt

huri iepk böceğin nasıl uykusuzlukmu çektiriyorr şimdiden kuzunn..büyüdümü annesi resim atsana bakimm kuzumuzaa..Maşallahh...alt resimde çok güzel ne saçlar ölee maşallahh.

16 temmuz benimkisi abim veya ablam kim acaba

canım meral76 nın selini ablanız oldu hadi hayırlısı...j-kendisi buralarda duyunca sevinecek çok sevinecek kanımcaaopuyorumnanaktan:nazar:

oy oy oyy sevinmem mi!!! dört gözle yolunu gözlüyorduk ilsucum... geçen hafta izindeydim o yüzden kaçırmışım... bebişinin adı nedir?

maşallah Tuana bebişe... Allah sağlıklı, mutlu, uzun bir ömür nasip eder inşallah... İstanbulda nerdesin ilsu?

Saol canım, hepimize inş .
Cekmeköyde oturuyorum
Sende mi ıstanbuldasın ? Öyle söylemişlerdi ama Kocaeli profilinde ?

AYŞENUR sizinkidee almanyadan ASKıTOM kokoş arkadşaımız askito ve oğluşu EFE manevi kardeşiniz hadi hayırlı olsun canımm..

X