2009 temmuz anneleri bu duyuru sizin için...

ay herkeze aynı seyı soyluyolar heralde
bızımde merdıvencı bayan az önce kapıyı actım dogum yakın bellı dıyo
dedım evet az kaldı bu erkek heralde bellı bellı dıyo evet dedım
muneccım olmus herkezkaydirigubbakcemile3

masallah cnmmm ya insallah bi aksilik cıkmıcakkk hersey süper gidicek ama bakalım bizimki senin dogumu beklicekmi hergün yokluyo teyzesi, şaka bi yana senden once anne olabilerim yane herannn :kedi:

ay gelsene derin gelsene gelsene tembelim tembelimm durup durup gece 3 te hasane cantası hazırlayasım geliyo kaydirigubbakcemile3

gece rüyamda bizim forumda bi sürü bebek resmi gördüm allah hayırlara getirsin neden olmasın doğurun valla ben çok sevinirim tehlikeli bi durumları yok çok şükür kuzucuklarınn

kız ngeleyim aşkolsun ben uyumam yine hazırlarım o çantayı ben 1 ay oldu hazırlayalı benimkide aşırı canım çok tez gece 3 te ne gereği var kalk çabuk kalk sonra konu okuhadi bakalım yoıksa deniz yolu ile geliyorum bak

hürremcım ben artık erken gelır dıye beklemıyorum sankı bızımkı 40.haftayı doldurcakmıs gıbıme gelıyo nedense :umursamaz:
yada bana ruyaymıs gıbı gelıyo hamılelıgım bı bebegımın olacagı cok tuhaf bı duygu:kedi:

Ben de bu sabah erken kalkıp sağlık ocağına gittim.
Hemşireler Nisan ayında gel demişti anca gidebildim. Neyse kızımın kalp atışlarını dinlediler.
Karnıma o kadar çok bastırdılar ki kızımın hareketleri kesildi. Canım acıdı.
Önce sinir oldum sonra canımın acımasının lökosit kaynaklı olabileceğini düşünerek idrar tahlili yaptılar.
Bir de bişey buldular birbirlerinin suratına garip garip baktılar. Yani dedim?
Doğum çok yakında demesin mi? Güldüm.
Zaten 9 ayı doldurmak üzereyim. Zamanın az kaldığını ben de biliyorum.
Ama ukalalık yapmayayım dedim. Sonra dediler ki bize göre bu hafta gelecektir.
İyi bekliyoruz istediği zaman gelsin dedim. İnşallah çikolata işini hallettikten sonra gelir.
Bu arada demir hapını sağlık ocakları ücretsiz veriyor. Aklınızda bulunsun. Hapım bitmişti hemen yenisini aldım. Veeee evime geldim.

Bu haftami?? peki bunu nasi anlamislar?? bebek cokmu asagidaymis?
cikolata isini bende halledemdim daha, su yagmurlar dinsede bi disari cikabilsem, son kalan islerimi halledebilsem....

hürremcım ben artık erken gelır dıye beklemıyorum sankı bızımkı 40.haftayı doldurcakmıs gıbıme gelıyo nedense :umursamaz:
Yada bana ruyaymıs gıbı gelıyo hamılelıgım bı bebegımın olacagı cok tuhaf bı duygu:kedi:

rüya gibi gerçekten hüzüncümmm hiç bitmesin bu rüyamız rabbim olmayanlarada göstersin biz şanslı olan kesimizz

cuma gunu yenı bebısımız gelıyo ınsallah bı aksılık cıkmazsa menekse dogum yapıcaktı sanırım sonra hurrem sonra dılos böyle devam eıyozemuszemus

merabalar..

doğumlara az kaldı ne güzel mis kokulu kuzucuklar gelmeye başlıyacak hayırlısıyla

ama benim oğluşumun gelmeye niyeti yok orada çok rahat kanala bile girmedi..yukarılarda duruyor hala

SaĞol ebuscum valla bende Çok heycanlanıyorum bİrde dedİĞİm gİbİ bebeĞİm İyİmİ dİye bİ korku tebelleŞ oldu baŞıma sÜreklİ endİŞhelİyİm artık zaman daraldıkÇa bende daraldımm

hÜzÜncÜm dedİĞİn gİbİ dÖkÜlÜrÜz ben beklİyorum normal doĞum artık kocaman oldu tosuncuklar benden Önce sÜprİz yapan olur

Telaşlanma canım. Kendini son günlerde strese sokmamaya çalış. Bebek de etkileniyor. Bir de aklınıza kötü bişey gelmesin ama bebeklerin anne karnında kakalarını yapmalarının en önemli sebebi annenin stres yapmasıymış. Bu yüzden mümkün olduğunca bebeklerinizle aynı bedende olmanın tadını çıkarın.

banada oglusum haftasini doldurcak gibime geliyo, hatta 1-2 hafta gec gelcek gibime geliyo,
cevremdeki erkek bebisler cogunlukla 1 hafta gec gelmisler, banada erken bekleme diyolar,
acaba ondanmidir bilmiyorum ama erken gelcegini pek zannetmiyorum,
ama gonlum biran once gelmesinden yana, onu cok ozledim....

Zuzuuum geçmiş olsun canım. Gece gene dürtmüş senin kız.
Anne bak çantamı hazırla artık diyor da sen oralı olmuyorsun.

kız ngeleyim aşkolsun ben uyumam yine hazırlarım o çantayı ben 1 ay oldu hazırlayalı benimkide aşırı canım çok tez gece 3 te ne gereği var kalk çabuk kalk sonra konu okuhadi bakalım yoıksa deniz yolu ile geliyorum bak

Sormayın kıslar ya bilas eli agır ama canımı acıttı bizimki bol miktarda :sinifsinif: Simdi hazırlıyım ben oyle geliyim ekranım acık dursunda delikafadulden Deniz yoluyla yüzerek sana geliyorummmm derinimmmm dipten diptennn laelaelaelaelae

Bu haftami?? peki bunu nasi anlamislar?? bebek cokmu asagidaymis?
cikolata isini bende halledemdim daha, su yagmurlar dinsede bi disari cikabilsem, son kalan islerimi halledebilsem....

İdrarda hafif kan çıkmış. Bize göre bu doğumun çok yakın olduğunun belirtisidir dediler. Ayrıca çok da aşağı inmiş dediler. Dr'a en son gittiğimde kanala girmemişti ama aşağıdaydı. Bugün aynı kıyafetimi giydim pantolonumun göbekteki lastik kısmı daha fazla görünüyordu. Bir garip geldi bana. Dedikleri doğru olabilir. Neyse göreceğiz artık.

ebushcum valla benım cevremdekıler hep erken dogurdu
yakın zamana kadar erken gelır dıyordum ama sımdı nedense 40.haftayı doldurucak gıbıme gelıyo
aslında sankı hep hamılelıgım hıc bıtmıcekmıs gıbıme gelıyokaydirigubbakcemile3

ebushcum valla benım cevremdekıler hep erken dogurdu
yakın zamana kadar erken gelır dıyordum ama sımdı nedense 40.haftayı doldurucak gıbıme gelıyo
aslında sankı hep hamılelıgım hıc bıtmıcekmıs gıbıme gelıyokaydirigubbakcemile3

Hiçbir hamilelik sonsuza jadar sürmez lafını duymadın mı Hüzün?

selam kızlar...

selam.

Telaşlanma canım. Kendini son günlerde strese sokmamaya çalış. Bebek de etkileniyor. Bir de aklınıza kötü bişey gelmesin ama bebeklerin anne karnında kakalarını yapmalarının en önemli sebebi annenin stres yapmasıymış. Bu yüzden mümkün olduğunca bebeklerinizle aynı bedende olmanın tadını çıkarın.

Haklısın canım çok mantıklı sakin olmaya çalışıcam artık sayılı gün kaldı

neslicim hoşgeldin normal olsa bende doğurmayacaktım herhalde benim kızda hala yukarıda tosuncuk gibi kuruldu oturuyorrr kaydirigubbakcemile3

kızlar mıdem cok fena süt ve ılaç harıcınde herhangı bır tavsıyenız varmı cunku bunlar kısa surelı gecırıyolar

valla canım duydum ama nedense benımkı hep surucekmıs gıbı kaydirigubbakcemile3

Önceden hiç hamile kalamayacakmışım gibi hissederdim. Sonra hamile kaldım inanamadım. İnanmam yaklaşık 4 ay sürdü. Bu süre zarfında hiç karnım büyümeyecekmiş gibi geliyordu. Baktım kocaman oldu. Şimdi hiç doğurmayacakmışım gibi geliyor. Ama biliyorum ki doğuracağım. Allahtan birşeyler bizim düşünmemizle olmuyor.opuyorumnanaktan

X