2009 temmuz anneleri bu duyuru sizin için...

ticker kaybolunca kaç haftalık olduğunuda göremiyorumm:KK43:( kaç haftalıksınnzemuszemus

ugrastim yaptim yeni bi tane. bugun 36 bitti!!!! yaaa ama ben artik gelsin istiyorum...basindan beri nedense 21 haziranda doguracakmisim gibi geliyordu bakalim ne olacak. senin de cok az kalmis. heyecan var mi :) bir an once tarihin gelsin diye bekliyosun muhtemelen di mi :)

gunaydın kızlar gece uyuyamadım her zamankı gıbı sabahta erkendsen kalktım bakalım nolcak bole benım sonum :KK43: aksama kadarda esnemekle gecıyor gunum yatıyırum uyuyamıyorum gunduzde ......
dılaracım kızının resmı cok gzl walla sakla ou sakın kaybetme

gunaydın kızlar gece uyuyamadım her zamankı gıbı sabahta erkendsen kalktım bakalım nolcak bole benım sonum :KK43: aksama kadarda esnemekle gecıyor gunum yatıyırum uyuyamıyorum gunduzde ......

hosgeldin canim. herkes ayni dertten muzdarip :))

ugrastim yaptim yeni bi tane. bugun 36 bitti!!!! yaaa ama ben artik gelsin istiyorum...basindan beri nedense 21 haziranda doguracakmisim gibi geliyordu bakalim ne olacak. senin de cok az kalmis. heyecan var mi :) bir an once tarihin gelsin diye bekliyosun muhtemelen di mi :)

ayy seninde az kalmış canımm vallahii ufak bi ağrıdaa doğurcam sanıyorum amayalancı sancılar sanırım gelip geçiyoo sıcakta hiç eçkilmiyo bide koca gövdeyle dolaşmak ayyy ayy zaten evden dışarı çıktığım yok:umursamaz:

günaydın canım hoş geldinn hasretiz uykuyaa bebişler gelincee dahda hasret kalcazz allah sonumuzu iyi yapsın:) saklıcam kızımın resmini ilk resmi hemde o yüzden çok önemli benim içinn:asigim:

teşekkürler canlarımmmm :1hug: dediğim gibi daraldım çok ama yine de şükrediyorum , yoksa işin içinden çıkamıyorum mafoldumben

en iyisini yapıyorsun canım kaydirigubbakcemile5 bir kişiden çekinmeli çocuk

ayyyy biliyorum ben bu hikayeyiiiiii opuyorumnanaktan
her okuduğumda boğazıma bir yumru gelir oturuverirbenneyaptımki
iyi ki paylaştın bizimle huriş .......

seni ve eylül'ü görüyoruz canım ve yetenekli bir cadının elinden çıkmış ve bunu kağıda anlamlı ve anlaşılır bir şekilde dökmüş bir hayal gücünü görüyorum ....en kocamanından :nazar:

geçmiş olsun melek .. idrarda rotein ve lökositin çıkması hiç iyi bir haber değil ... inşallah antibiyotikle düzelir .. kireçlenme doğum yaklaştıkça yada ileri yaş gebeliklerinde görülen bir hadise diye biliyorum ... inşallah güzel beslenme ve antibiyotikle sağlığına kavuşur ve o belirlenen zamanda kucağına alırsın yavrunu ..

oyyyyyyy maşşallah serra'maaaaaa :nazar:
annesi ne güzel bakmışsın sana da :nazar:

canım yaaaaaaaaaaa çok sevindim , oğluşunla sağlıklı up uzun bir ömür dilerim canım ..
yokluğunu çok farkettim ve içimden " acaba doğurdu mu ki " dyordum , yanılmamışım ..
tecrübelerini paylaş bizimle canım ..
bu arada hangi hastanede yaptın doğumunu ???

bence de bence deeeeeeeeeeeee delikafadulden
bebişin resmini ekle bir an önce canım

ooooo nurcum İlayda hatun ne kaaa büymüş , :nazar:
inşallah dilediğin gibi bir doğum yaparsın canım ...

ben de kabarma yok ta sanki böcek ısırmış gibi yer yer kırmıılıklar var .. ama ayaklarım özelikle de sol ayağım müthiş şişti , patlayacak diye korkuyorum , cidden yaaa :1shok:

hoşgeldin canım .. sağlıkla gelsin yarruşun ... benim de ilk olacak inşallah .. Allah sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin hepimize :Saruboceq:

ay canım benim bütün parmaklarımın üstü nokta nokta kabardı.acayipte kaşınıyor.sağlık ocağınamı gitsem acaba.internette okuduk gebeliğin son haftalarında oluyormuş böyle kaşıntılar safra kesesi enzimlerinde yükselme filan diyor

uykuuu uykuuuu uykuuuu mirmirmirmir

istanbul bugün çok sıcakk kavruluyooooo:gitme:

ev gunes mi aliyor canim? benim ev serin allahtan yaa.
bugun arkadasim gelecek izmitten dısari cikacaz bakalim nasil olacak. dedigin gibi koca govdeyle dolasmak iskence :KK43: tek iyi yani ne giyecem derdi yok :) hep ayni kiyafetlerle dolasiyorum tiksindim valla artik hee. delikafadulden

ay canım benim bütün parmaklarımın üstü nokta nokta kabardı.acayipte kaşınıyor.sağlık ocağınamı gitsem acaba.internette okuduk gebeliğin son haftalarında oluyormuş böyle kaşıntılar safra kesesi enzimlerinde yükselme filan diyor

canim gecmis olsun yaa. bence de ya doktorunu ara ya da saglik ocagina git goster.

günaydın kızlar nasılsınız.bende dün akşam hiç uyuyamadım.sanki taş üstünde yattım.yatağım değilmiş gibi geldi.tuhaf bir geceydi.zaman yaklaştıkça beni stres basıyor galiba.gecede ondan uyuyamadım herhalde

günaydın ben geldim.
dün bir ara giridm biizm konu kapnamış.sonra sizi buldum çok şükür.
evdeyim.
ev temizliği vardı 2 gündüğr.
bende tabi boş duramadım çok yoruldum.
hiç bir şey yapmasam dolaştım işte.neyse büyük kısmı gitti bitti.
şimid artık yerleştir- at- vs.işler var.
kızım gelmeden herşey bitisn istedim.
sabaah kadar da uyumuyorum.sabah 4 e kadar kitab okuyorum .sonra yatıyorum en geç 8-9 ayaktayım.
herkes te aynı sorun olduğuna göre hamileleikten bu galiba.
bakalım ev hayatıma alışayım azıcıkta ,:))))))))))) nasıl bir şeymiş.:)

naber nasılsın.doktorum izinde canım.sağlık ocağına gidim diyorum

iyiyim canim. isler bitti asliinda da evi dolap iclerini falan toparlamaya calisiyorum. gelen giden olacak heryer karisacak rezil olmyalim diye. ama dun abarttim herhalde belimin agrisindan duramiyorum aksamdan beri.

yakin mi bari saglik ocagi. hava iyice isinmadan hemen git gel bence.

ev gunes mi aliyor canim? benim ev serin allahtan yaa.
bugun arkadasim gelecek izmitten dısari cikacaz bakalim nasil olacak. dedigin gibi koca govdeyle dolasmak iskence :KK43: tek iyi yani ne giyecem derdi yok :) hep ayni kiyafetlerle dolasiyorum tiksindim valla artik hee. delikafadulden

ayy canım dikkat ett güneşte fazla dolaşmaa vallahii sakınn tansiyonun yerinden oynarrr benim ev sabahtan güneş alıyoo saat 12 gibi gider o zman rahatlarım birazzkaydirigubbakcemile

günaydın kızlar nasılsınız.bende dün akşam hiç uyuyamadım.sanki taş üstünde yattım.yatağım değilmiş gibi geldi.tuhaf bir geceydi.zaman yaklaştıkça beni stres basıyor galiba.gecede ondan uyuyamadım herhalde

hoş geldin canımm geçmiş olsun bizde aynı derrtten yakınıyoruz benim tek derdim uyku başka bişeyim yok çok şükürrkaydirigubbakcemile5

bgn duzce serın pazar var bgn cıkarız kızımla donuste esımın kardesı gelıcek halılarımı yıkıcak saolsun
haftasonunada badan ahyırlısyla bıtıcek ınsallah ısler

iyiyim canim. isler bitti asliinda da evi dolap iclerini falan toparlamaya calisiyorum. gelen giden olacak heryer karisacak rezil olmyalim diye. ama dun abarttim herhalde belimin agrisindan duramiyorum aksamdan beri.

yakin mi bari saglik ocagi. hava iyice isinmadan hemen git gel bence.

yakın canım.bzizmde bitti işler oğlumu bekliyorum.doğum tarihim belli oldu allah kısmet ederse 29 haziran

günaydın ben geldim.
dün bir ara giridm biizm konu kapnamış.sonra sizi buldum çok şükür.
evdeyim.
ev temizliği vardı 2 gündüğr.
bende tabi boş duramadım çok yoruldum.
hiç bir şey yapmasam dolaştım işte.neyse büyük kısmı gitti bitti.
şimid artık yerleştir- at- vs.işler var.
kızım gelmeden herşey bitisn istedim.
sabaah kadar da uyumuyorum.sabah 4 e kadar kitab okuyorum .sonra yatıyorum en geç 8-9 ayaktayım.
herkes te aynı sorun olduğuna göre hamileleikten bu galiba.
bakalım ev hayatıma alışayım azıcıkta ,:))))))))))) nasıl bir şeymiş.:)

hoş geldin canımm aman dikkat et kendini hepten işede vermee kızını zmanaından öncemi getirmek istiyosun:)uykusuz her geceee antiramanlı olduk işte bebişler gelince zorlanmıcazzkaydirigubbakcemile5

ayy canım dikkat ett güneşte fazla dolaşmaa vallahii sakınn tansiyonun yerinden oynarrr benim ev sabahtan güneş alıyoo saat 12 gibi gider o zman rahatlarım birazzkaydirigubbakcemile

hoş geldin canımm geçmiş olsun bizde aynı derrtten yakınıyoruz benim tek derdim uyku başka bişeyim yok çok şükürrkaydirigubbakcemile5

ay sorma ya dün gece deli oldum valla.biran önce sabah olsun dedim

bgn duzce serın pazar var bgn cıkarız kızımla donuste esımın kardesı gelıcek halılarımı yıkıcak saolsun
haftasonunada badan ahyırlısyla bıtıcek ınsallah ısler

aman canım dikkat ett son zamnalarda iş yapmaya gelmiyo biliyosunn amatriste kendi çamaşırlarını hazırlaken doğurup geldii:) allah korusunn iş güç yapmak yok :eek:lmaz:

X