2009 temmuz anneleri bu duyuru sizin için...

neyse ben de yemege kacıorum .. gelinceye kadar kmse dogurdum falan demesin ..:)..amatist Allahanalı babalı buyutsun sekercim..senden alırız haberleri artık..

evet arkadaşlar cuma günü doktora gittik. bir baktık her şey yolunde ama bebişin kafası doğum kanalına girmişti. yüzünün yarısını görebildik sadece doktor her an bebiş gelebilir dedi ama bekleyebilirde dedi. bizde daha oadyı falan hazırlamamıştık hemen hazırlıklara başladık cuma gecesi ve cumartesi gecesi belimde ağrı vardı gece boyunca rahatsız oldum sabahları rahatlıyordum. birde o iki gün boyunca öğleden sonra akşama doğru kasıklarıma baskı hissettim ama normal demişti doktorum takmadım.

Amatist doğurdun mu anlamadık. Meraktan çatlayacağız hepimiz. Kız bi ses ver.

kızlarr benden süt gelmiş ilk defa ve yoğunn hemdeeeçamaşırımdan bilee çıkmışş :ecrin_bebek:

bu arada hafiften bel ağrım varr böylee iğne gibi batıyoo adet olacakmış gibilaelaelaelaelae

Bunların hepsi neye alamet ki acep?hihoyyyt

evet arkadaşlar cuma günü doktora gittik. bir baktık her şey yolunde ama bebişin kafası doğum kanalına girmişti. yüzünün yarısını görebildik sadece doktor her an bebiş gelebilir dedi ama bekleyebilirde dedi. bizde daha oadyı falan hazırlamamıştık hemen hazırlıklara başladık cuma gecesi ve cumartesi gecesi belimde ağrı vardı gece boyunca rahatsız oldum sabahları rahatlıyordum. birde o iki gün boyunca öğleden sonra akşama doğru kasıklarıma baskı hissettim ama normal demişti doktorum takmadım.

tatlım normalmi olduu ee anlatt devamını hepimizin gözü kulağı sendeeeee:kedi:

neyse pazar günü sabah ise hiç bir ağrım sızım yoktu. odanın bayanması bitti eşyalar ütülendi. o sırada kardeşim bavuluda hazırlayalım dedi. bende eşyaları yerleştirmeyi sonraya bırakıp bavulu hazırlamaya giriştim. bebişin tüm kıyafetlerini bavula koydum sıra kendiminkilere gelince geceliklerimi almak için ayağı bir kalktım suyum geldi. ben çok korktum bacaklarımın arasından bişi süzülüyor ılık ılık. suyum geldi dedim ama eşim nasıl falan diye koşturdu hemen doktoru aradık ben ağlamaktan konuşamıyorum eşim açıklama yapmaya çalışıyor doktora o az geldi sanmış ped koy bir saat sonra ara dedi ama su kesilmedi hemen geri aradık doktor doğru hastaneye dedi. bir çırpıda hastaneye gittik su akmaya devam ediyor rahim 2 cm açılmış

X