2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

yok tatlım fazla bi işimm akşam üstüde komşularımı gezicem helallik isticem ne olur ne olmazzz göreyim onlarıı:çok üzgünüm:

günaydınnnnnnnnnnn diloşşşşşşş yarın büyük gün hadi kavuşucan kuzana canımmmmmmmm yaa bööle şeyler de yazma bak kötü oldum bennn herşey yolunda gitcek sen kuzunun resmini göstereceksin bize hadi maşallahhhhhhopuyorumnanaktan

hoş geldiniz kızlarrr ecetubbaa sağol tatlım inşallah zaman sizin için çabuk aksınnda kuzucukalrı büyütelim hep beraberrzemuszemus

günaydınnnnnnnnnnn diloşşşşşşş yarın büyük gün hadi kavuşucan kuzana canımmmmmmmm yaa bööle şeyler de yazma bak kötü oldum bennn herşey yolunda gitcek sen kuzunun resmini göstereceksin bize hadi maşallahhhhhhopuyorumnanaktan

hoş geldin canım inşallah kızımın fotolarını koycamm heel bi gelelimde evimizee:asigim:

biz geldikkkhihoyyythihoyyyt
nasılsınız bakalım bizim bugün dershanemiz son gün saat 2de gidecez
kızlar ipeğimden haber var mı?
diloşum son gün ha allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inş. kendini temizliklede çok yorma bende cumartesi akşamı evimi süpürüp silecem...
yarın kaçta bu arada doğumun ona göre arayalım seni canım...
demetim sen nasılsın canım çileğimiz nasıl

demoşşşşşşşşşşşşş günaydı ogluşunu ve szileri tebrik etmek istiyorum ne gurur verici bi olayyyyyyyyyyy allah nazardan saklasın hayat ona hep böyle güzellikler yaşatsın canımmmmmmm

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnzemuszemuszemuszemuscanlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr nasılsınızzzzzzzzz biz yeni uyandık ne uyumuşum yahuuuuuuuuuuuuu kuzuyla süt içiyoruz şimdi siz naptınız bakalım opuyorumnanaktan

hoşgeldin şeker lavantaaaa
uyuyabilen birilerinin olması ne kaa güzelll:lepi:
biz iyiyiz şükür sen nasılsınnnzemuszemus

canım bu uyku sorunu hepimizde var galiba...kanın çok düştü demek kan ilacı içmiyor musun canım niye o kadar düştü ki acaba...

tatlım ben buralardayım ama saatlerimiz uyuşmuyor ondan karşılaşamıyoruz herhalde..40 haftan dolmadan alınsın mı istiyorsun bebişin biraz beklesin canım daha iyi olmaz mı?

ayyy ben de heycaladımdelikafaduldensağlıkla kavuşursun inşaallah meleğine canımm..

tekrar hoşgeldin canımmmŞeniz
az önce eşim aradııııııı kızlarrrrrrrrrrrrr kanım 10 çıkmışşşşş adamceğiz sevincten uçuyorduuuu bende çok sevindirik oldummmmm:lepi:delikafadulden
randevuyuda 13 30 a almış bakalım hayırlısıııopuyorumnanaktan

oy oyy senin gibi telefon sapığına can kurbannkaydirigubbakcemile3 kaydettim canımm

hoş geldin canım sağol hayırlısıylaa sende tık yok senin kızda eli kulağında heran gelebilirr artıkopuyorumnanaktan

ne yapayım içimden geldii bi görem ne olur ne olmazz herşey bizim içinn:kedi:
kuzum güzel düşünnnnn öyle şeyler düşünmek yokkkkkk tımam mıııı
hysteric.gif

diloşum son gün ha allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inş. kendini temizliklede çok yorma bende cumartesi akşamı evimi süpürüp silecem...

bu arada herkese kocaman günaydınopuyorumnanaktan...hepimize sağlıklı,mutlu,huzurlu ve bereketli bir gün nasip olur inşaallah canlarımmkaydirigubbakcemile5

günaydınnnnnnnnnnnnnnn şekerlerrrrrrrrrrrrrrrropuyorumnanaktan

ooooo efennimm kimler gelmişşşşşşş
clapping.gif

ecemm gelmişşşşşşş
claphands.gif

derinim gelmişşşşşş
claphands.gif

hoşgeldiniz canlarımmmmm
military.gif
hoşbuldum tatlım benimŞeniz
hoş geldiniz kızlarrr ecetubbaa sağol tatlım inşallah zaman sizin için çabuk aksınnda kuzucukalrı büyütelim hep beraberrzemuszemus
evet canım bebklerimiz sağlıklı gelsinler burdan deneyimlerimizi paylaşırız ne güzel bi şey yaavereliniortak

hoşgeldin canımmmmmm gel bi öpemmmmŞeniz
yok anacım kızlardan bi haber bekliyoruzzzzz:gitme:
ohhh dersane kabusu bitiyor deseneeee:lepi:
sınavın da süper geçecekkkkkk eminimmmm dualarımdasın hepppp:Saruboceq:
sonrada minik kuzu gelecekkkkkk ödül olarak annesineeeeopuyorumnanaktan

bizde iyiyiz şükür tatlım kontrolüm var bugün bakalım nolcek:gitme:

demoşşşşşşşşşşşşş günaydı ogluşunu ve szileri tebrik etmek istiyorum ne gurur verici bi olayyyyyyyyyyy allah nazardan saklasın hayat ona hep böyle güzellikler yaşatsın canımmmmmmm

günaydın şekercimmmmopuyorumnanaktan

teşekkür ederiz teyzoşumuzzzz:kedi:

aminnnnnnnn inşallah sizlerin kuzularıda sizi hep gururlandırır kızlar bu duygunun tarifi yokk:asigim:

feci sıcak kızlar resmen piştimmmmmmmmmm
parting.gif

saolasın güzelim bizde iyiz şükür fakat şu kasılma ne menen bişi biri bana tarif etsin kafam karıştı dr anlatmıştı ama bebegin hareketleriyle karıştıra bilirmiyim acaba şu kasılmaları ben haa hacı bilen varsa bi anlatsın sevabına sırnaşık şey

hoş geldin canım sağol inşallah bugünüde atlatalımdaa:lepi: canım sanırımm 11 gibi sezaryanda olurum benn 12 1 arasıdaa konuşabilirim diye ümit ediyorumm inşallahh:Saruboceq:

az önce eşim aradııııııı kızlarrrrrrrrrrrrr kanım 10 çıkmışşşşş adamceğiz sevincten uçuyorduuuu bende çok sevindirik oldummmmm:lepi:delikafadulden

kuzum güzel düşünnnnn öyle şeyler düşünmek yokkkkkk tımam mıııı
hysteric.gif

tamam tatlım güzel düşünyorummm:kedi:

iyi canım çok sevindim kanın iyi çıkmışzemuszemus...kontorün iyi geçer inşaallah güzel haberlerle dönersin:1hug:

günaydınnnnnnnnnnnnnnn şekerlerrrrrrrrrrrrrrrropuyorumnanaktan
hoşgeldin canımmmŞeniz
hoşgeldin canımmm bizler iyiyiz sen nasılsın...artık dershane bitiyor kurtuluyorsun...kpsss yi hayırlısıyla atlatacan inş..sen cumartesi sınavdan sonra mı evi temizlicen?kendini yorma canım...

bebek hareketleryle kasılma ayırt edilemiyecek bişimi dr karnının gerginleşim rahatlaması şeklinde açıklamıştı okudugum yerde karnın tümsek olmasıvs gibi şeyler yazıyordu iyide onlar bebek hareketleri deilmi :sinifsinif:yafffff ordan oraya geçiyo gibi geliyordu bana hadii anlatın bana :sinifsinif:

saolasın güzelim bizde iyiz şükür fakat şu kasılma ne menen bişi biri bana tarif etsin kafam karıştı dr anlatmıştı ama bebegin hareketleriyle karıştıra bilirmiyim acaba şu kasılmaları ben haa hacı bilen varsa bi anlatsın sevabına sırnaşık şey

bak gülüm böööle karnın taşş gibin oluyooo
sonra sanki bi dalgalanma oluyo içinde
fena hissediyosun kendini benim nefesim tıkanıyo bayılcak gibi oluyorum
bazen bebiş bir tarafa toplanmış oluyo
işte böyle bişiiiii:teytey:

hoş geldin canım sağol inşallah bugünüde atlatalımdaa:lepi: canım sanırımm 11 gibi sezaryanda olurum benn 12 1 arasıdaa konuşabilirim diye ümit ediyorumm inşallahh:Saruboceq:

clap.gif
kaydirigubbakcemile5vereliniortakŞeniz

iyi canım çok sevindim kanın iyi çıkmışzemuszemus...kontorün iyi geçer inşaallah güzel haberlerle dönersin:1hug:

inşallah canımmm teşekkürlerrrrŞeniz

selam kızlar..

demetcimmm gunaydıııın..nasılsın bakalım bugun..oyku zehra nasıl?..tatlım kan degeri 10,5 ila 11 arası tutulursa o da iyi sayılıyo dedi dr um ama dusuk iste..ne kadar hurma yesemde..:KK43:..

ipegimudan haber yok anlasılan..meraktayızz....

demet ne güzl kanın 10 olmuş
darısı bzie inşallah
ay sen ilaçlara devam et canım
sakın kesme .
doğumda kan çok öenmliymiş.
benimkide 9-10 arası oynadı durdu.
en son ay 8,8 oldu.:KK43:((((((((((
şimdi şurub içiyorum ve iğne oluyorum:))))))))

hoşgeldin canımmmmmm gel bi öpemmmmŞeniz
yok anacım kızlardan bi haber bekliyoruzzzzz:gitme:
ohhh dersane kabusu bitiyor deseneeee:lepi:
sınavın da süper geçecekkkkkk eminimmmm dualarımdasın hepppp:Saruboceq:
sonrada minik kuzu gelecekkkkkk ödül olarak annesineeeeopuyorumnanaktan

bizde iyiyiz şükür tatlım kontrolüm var bugün bakalım nolcek:gitme:

]

çok sağol canım dualarınızla hayırlısıyla atlatacaz inş

tamam canım öğleden sonra ulaşmaya çalışırım sana
hoşgeldin canımmmŞeniz

hoşgeldin canımmm bizler iyiyiz sen nasılsın...artık dershane bitiyor kurtuluyorsun...kpsss yi hayırlısıyla atlatacan inş..sen cumartesi sınavdan sonra mı evi temizlicen?kendini yorma canım...

evet canım sınava kadar yatış pozisyonundayım

X