2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

iyi akşamlar canım , hoşgeldin Şeniz
evet , İpek kızımızı alacak kucağına inşallah ...
şimdi konuştum , karınca adımlarıyla ilerliyoruz bi değişiklik yok şimdilik dedi ..
Allah yardımcısı olsun :Saruboceq:
canım inş anneciğini üzmeden gelir kuzucuğu
eşim mak.müh.canım denizlide üzerinde çalıştıkları bir proje var şantiyede başında durmak zorunda,ne zaman gelip gideceği belli olmuyo nisandan beri böle ne zaman gelse 1 ay kaldı sabret diyo aylar geçti o 1 ay bitmiyoooo mafoldumben

ay canım benim, benim eşimde çok seyahat ettiği için bilirim yalnız kalmanın sıkıntısını

ah yarabbim ne zor para kazanmak,öğrenciyken ekmek elden su göldenken 2 gün eve gitmeye dayanamazdık yaz gelsin istemezdik inan şimdi ise günlerce ayrı kalıp boyun eğiyoruz,büyüdük galiba.helede şu an ayrı olmak çok zor,hamilelik insanı daha bir duygusal yapıyo,şu an anneemlerde kalıyorum eve birşey almaya falan her gidişimde hüngür hüngür ağlıyorum inanın her odamı tek tek geziyorum :çok üzgünüm: uff yaaa senağlama

canım inşallah sancısız sızısız çıka sonucun ... ayağa kalkınca batma gibi kasılma bend de oluyor .. hele azıcık tuvaletim gelse sanki iki büklüm gidyorumwc ye :KK43:((

aaaaaaaaaaaaaa:1shok:
hayırdır inşallah , hayırdır inşallahhh kaydirigubbakcemile3
ben de zzumu gördüm rüyamdaaa kaydirigubbakcemile5
doğum felan yoktu ama karnı burnundaydı , sanki doğurdu doğuracak gibiydi , yanloış hatırlamıyorsam b telaşı vardı belki doğuma yada hasaneye gider gibi , ayak üstü hızlı hızlı konuştuk bebeğin gelişiminden felan , ama detayları hatırlamıyorum :uhm:
doğurmuş olmasın sakın fisfisfis

Allah allah sende mi gordun starım yaaaa bende heyecan yaptım dogurtuverceksiniz siz beni demetlennn valla naniknanik Rüyaların prensesi zuzuuuu kaydirigubbakcemile3

hoşgeldin diloşummmopuyorumnanaktan

feci sıcak aynen bende piştim inankikafamçokkarıştı

kızlarrrrrrrrrr çok mutluyum harika bişey olduuuopuyorumnanaktan

oğlum çok istediğimiz bir kolejin sınavını kazandı ve burslu okuycak :asigim::nazar:
içim içime sığmıyor teyzeleri çarşamba günüde doğum günü şimdi ona hediye bakıyorum telefon istiyordu araştırma yapıyorum en güzelini hakediyor benim koçyiğitim:nazar::asigim::nazar:

Masallah demetcimmm cok sevindimmm aslan parcası valla yagusuklu delükanluuu kaydirigubbakcemile3

kızlarrrrrrrrrrrrrr alın size taze haber delikafadulden
az önce konuştuk , ipketoşum ( ipeğimu ) hastanede
sancıları 3 dak.da 1 e düşünce dr.unu aramış , dr.u da hastaneye gitmesini söylemiş . nst de sancı çıkmış , 2 cm açıklık varmış .. sancılar şiddetli ve düzenliymiş ama yavaş ilerliyormuş .. o yüzden doğum geceyi bulabilirmiş . dayanabilirse normal doğum olacakmış , dayanamazsa 4 cm açıklık olunca epidural normal yapabilirlermiş . bir de bebeğin kalp atışında bir problem olursa her an sezoşa geçebilirlermiş ...
kısacası ipek kızımız bu gece geliyor galibaaaaaaaaaaaaaaa :teytey:

Ne diyosun ya ipekkk kızçe dogcak mı yane delikafadulden Ay cok heyecanlı, allah bir avazda kurtarır insallah cnm tekrar konusma fırsatn olursa bi sekilde dualarımızın onunla oldugunu iletirmisinnnnn opuyorumnanaktan

zuzuum gördüm seni sobee..hoşgeldin canım nasılsın?

Kacıp saklnamıyorumki kardişimmmmmm bu koca gobeemdennnnn delikafadulden İyiyim bu arada canım doktora gittimmm, nst ye baglandım düzensiz bikac agrı sancı cıktı ama onemli diil dedi doktorcummm, once 4 temmuza gün verdi, eşimin smmm sınavı var diye 6 temmuza aldı simdi 8 temmuza aldırcam yarın muhtemelen ama bu son kararımmm, boylece minimini Alyacımmm 39+0 da genel anestezi ile dogcakkk allah bi terslik vermezse opuyorumnanaktan Suyu ve saglıgı da iyi gozukuyo kilosu da epeyce varrrr alkisalkisalkis Bakalım umarım kendisi onceden gelmeye kalkmaz, doktorumda 4 günlügne konferansa gitcekmis yurtdısına ve konusmacı olarak gitcei icin iptal edemiyo o 4 gün kıpırdamadan yatmam gerek allah korusunnnn mafoldumben

Rosemcim beni de ekle, 6 yada 8 temmuz dogum tarihimmm, sezaryen olcak büyük ihtimal br terslik olmazsaaa :nazar:

Kacıp saklnamıyorumki kardişimmmmmm bu koca gobeemdennnnn delikafadulden İyiyim bu arada canım doktora gittimmm, nst ye baglandım düzensiz bikac agrı sancı cıktı ama onemli diil dedi doktorcummm, once 4 temmuza gün verdi, eşimin smmm sınavı var diye 6 temmuza aldı simdi 8 temmuza aldırcam yarın muhtemelen ama bu son kararımmm, boylece minimini Alyacımmm 39+0 da genel anestezi ile dogcakkk allah bi terslik vermezse opuyorumnanaktan Suyu ve saglıgı da iyi gozukuyo kilosu da epeyce varrrr alkisalkisalkis Bakalım umarım kendisi onceden gelmeye kalkmaz, doktorumda 4 günlügne konferansa gitcekmis yurtdısına ve konusmacı olarak gitcei icin iptal edemiyo o 4 gün kıpırdamadan yatmam gerek allah korusunnnn mafoldumben[/QUOTE]

zuzum kaç kilo oldu bebişin :ecrin_bebek:

haftaya benim doktorda konferansa gitcekmiş öle bi duyum aldım valla doğurmamam lazım haftaya,ya bide umarım doktorlar yazın tatile çıkcaz diye bizim doğumu yemezler valla korkuyorum

3.000 in üstünde cnm, pek güvenmiyorum ultrason sonuclarına onun icin telafuz etmiyorum tam olarakkk :eek:lmaz:

haftaya benim doktorda konferansa gitcekmiş öle bi duyum aldım valla doğurmamam lazım haftaya,ya bide umarım doktorlar yazın tatile çıkcaz diye bizim doğumu yemezler valla korkuyorum

Konferansta Amsterdam da valla ohhhh dedimmm, bende gelirim valla bisi olursa allah korusunnn kaydirigubbakcemile3

Valla zaten sezaryen cıkalı mertlik bozuldu, acaba 4 temmuzda saat 10 damı alsakki, 5 inde 12 sinde mi alsakki diye bizim bebişlerinnn yıldız haritaları ile oynuyolarrr kaydirigubbakcemile3

Oldu swetimmm cok gec bi tarihe verdi mümkün olabildigince dursun karnında dedi, 39+0 a verdi
, 6 temmuza ama ben onu 8 temmuza aldırcam bakalımmm, 1 hafta daha dursam normal dogurcaktım yahuu ama bi bildigi vardır heralde hihoyyyt

iyi hadi maşallah 3 ün üstü doğarda diyosun küsüratı Allah bilir,inşallah sağlıcakla gelsinde.

Saol cnm hepimizin bebişi saglıkla gelsinde kilo dedigini dısarıda da alır, iste insan tutması bilas kolay olsun diye tombiş bebek istiyo ama ultrason sonucları da hep zıbıtıyo valla, hic güvenmiyorum onun icin :umursamaz:

hihoyyyt***************************2009 TEMMUZ ANNELERİ MUHTEMEL DOGUM TARİHLERİ LİSTESİ*************************hihoyyyt

ANNE ADI--------------------M.D.TARİHİ----------------------------CİNSİYET--------------------D.ŞEKLİ

1--hürrem_s------------------------23 haziran-----------------------------kız-----------------------------sezeryan
2--dilara80-------------------------24 haziran------------------------------kız-------------------------------sezeryan
3--selsin---------------------------------29 haziran-------------------------erkek--------------------------sezeryan
4--derin----------------------------1 temmuz-----------------------------kız-------------------------sezeryan
5--rosem-----------------------------1 temmuz-----------------------------erkek----------------------------sezeryan
6--sibel07---------------------------1 temmuz-----------------------------kız------------------------------sezeryan
7--yserez----------------------------1 temmuz------------------------------erkek---------------------------sezeryan
8--karen81-------------------------2 temmuz------------------------------kız-------------------------------sezeryan
9--ipegimu-------------------------2 temmuz------------------------------kız----------------------------normal---------------23 haziranda dogum oldu:hooray:------
10--nurr34----------------------------5 temmuz--------------------------------kız-------------------------normal
11--nur84----------------------------6 temmuz------------------------------kız----------------------------normal
12--zuzuuum------------------------6 yada 8 temmuz--------------------kız-------------------------sezeryan
13--hüzün yılı------------------------6-7-8 temmuz dan biri--------------erkek--------------------------sezeryan
14--beyazmelek-------------------7 temmuz----------------------------kız------------------------------sezeryan
15--nazlıbahar------------------------9 temmuz-----------------------------erkek---------------------normal
16--annecik_annecik-----------------12 temmuz---------------------kız-------------------------sezeryan
17--_cankız__------------------------13 temmuz---------------------------erkek--------------------------normal
18--.grübchen-----------------------13 temmuz-----------------------------erkek---------------------normal
19--demet--------------------------15 temmuz------------------------------kız------------------------------sezeryan
20--huri37---------------------------17 temmuz---------------------------------kız---------------------------normal
21--blue_----------------------------17 temmuz------------------------------------erkek------------------------normal
22--kibele---------------------------22 temmuz--------------------------------kız-----------------------------henüz belli degil

Son düzenleme:
Oldu swetimmm cok gec bi tarihe verdi mümkün olabildigince dursun karnında dedi, 39+0 a verdi
, 6 temmuza ama ben onu 8 temmuza aldırcam bakalımmm, 1 hafta daha dursam normal dogurcaktım yahuu ama bi bildigi vardır heralde hihoyyyt

ya benim dr da 39+1 e verdigi icin ben erken diye dusunuyorum. keske beklese de normal dogum tarihinde dogum olsa. belki bebek doner de normal dogum olur diye umutlaniyorum.

kıslar ben yatıyorum ama uyuyamıyorum 12:30 gibi gelicek kocam hastaneye gidicez yoksa bu gece uyuyamam ben nst ye bağlanıp bakmak istiyorum doktorum sancın ağrın kanama olursa 7 gibi gel dedi.ben anlamıyorum kendimden bişey ki kasılıyorum sürekli ama ağrımı yoksa sancımı anlamıyorum açılma var dedi ya aklımda kalacağına rahatlıyım zaten oturamıyorum kasılmaktan acıtıyor...uzuzn lafın kısası 12:30 gibi hastaneye gidiyorum kızlar....gece haber vermezsen bişiyler olabilir artıkın bilmiyom ...diloşta telefonum var....şimdi uzanmaya devam çünkü oturamıyorum.....

X