2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kızlarrrrrrrrrrrrrr alın size taze haber delikafadulden
az önce konuştuk , ipketoşum ( ipeğimu ) hastanede
sancıları 3 dak.da 1 e düşünce dr.unu aramış , dr.u da hastaneye gitmesini söylemiş . nst de sancı çıkmış , 2 cm açıklık varmış .. sancılar şiddetli ve düzenliymiş ama yavaş ilerliyormuş .. o yüzden doğum geceyi bulabilirmiş . dayanabilirse normal doğum olacakmış , dayanamazsa 4 cm açıklık olunca epidural normal yapabilirlermiş . bir de bebeğin kalp atışında bir problem olursa her an sezoşa geçebilirlermiş ...
kısacası ipek kızımız bu gece geliyor galibaaaaaaaaaaaaaaa :teytey:

ayy inanmıyorummmmmmmmmm ben dedimki 2 gün önce sen en geç cumaya kalmaz doğurusun diyee inşallah bi avazda kurtulurr canım yaaaa:nazar::lepi:

stardustt sağol canım haber içinn ayy heyecanlandım vallahiiiidelikafadulden

annişler ben şu sancı olayını ayırtedemiyorum ya karnım sertleşiyo ara ara ama ne bileyim bana tarif edebilecek biri varmı acaba?

ecetuba sağol canım benim
yok saçımı boyatmadım flaş parlamıştır
ama hamilelikten önce sarı gölgelerim vardı onlar da parlamış olabilir
doğumdan sonra boyatçaz inşallah

ipegimu gııııı noliyyy anam geliyon mu yoksam ....ee nolcak sıra bende mi yane bugün sendede açılma vardı bendede açılma vardı bir çok şeyimiz aynıydııı..ne yani bende mi bugün yarın .....anammmmm anammmmm hayırlısıyla 1. ipek kızmız gelsin bakalım ikinci ipek kızmız ne zaman gelecek....opuyorumnanaktan:lepi:

evet melekçimm hamilesin hemide 9 aylık kaydirigubbakcemile3

klimadan üşüte bilirsin canım dikkat ettt:gitme:

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis ayyy azcık şımarayım dedim
evde yalnızım kocişim geç gelecekmafoldumben
ayy ya bana bişey olursa diye çok korkuyorum şimdi o yok ya evde:gitme:

kızlar selam bis geldik serra ve ben iyiz sukur..bugun nst miz de yine kayda deger bişi cıkmadı.dr um sezos tahlillerini istedi bugun..kan idrar eko yapıldı..anestezi uzmanı ile gorusturuldum yatıs formum 2 temmuz saat 11 e acıldı.:)cok tatlı b bayndı bayıldım walla:)hos o beni b daha bayıltcak ama erken bayıldım..

hgb 10,9 cıktı,tuzum ve skerim eccuk dusuk..trombosit ii cıktı cerrahi mudahale icin gereken deger en az 50 haberiniz olsun.2 saat yuruduk kızımla bugun:)yorulduk biras..topikte doguran olmamıs ama gulben dogurmus:)masallah cok hızlı..

bu arada DEMETİMMM oncelikle oglusunun basarısını alkıslıyorum.kocaman masallah pasamıza:nazar:a.s.anne ve babayı hic uzmicek ..kızın da abisi gibi zeki b kız olur inssss...oyku zehra nasıl annesi?hersey yolunda gitsin 2 niz icinde tatlım.

evet demetimm serra ins b aksilik olmazsa persembe gunu haftaya bizimle..tum bebklerimiz saglıkla huzurla gelsinler ins..bende cok heyecanlanıorum ..

starcım senin yazını topigin son sayfalarına dogru gorunce basta korktum bu kız naptı yaa diye..hemen merak sardı ama sukur hersey yolunda:)aras ve sen hep iyi olun tatlım ..saglıkla gelsin benim arasımmm:)

dilosum kızz 3 ayların basında , ilk gunu gelio kızın ..ne mutlu sana..aslında hepimize ne mutlu 3 aylarda dogurucaz:)yani recep ayında..25 i de kandil ,doguran var mı yada sezosla bugune randevu alan?

melekcim cok skeey b zebra gordum..karnı sismis ama cok tatlı..velhasıl fotonuz cok guzel masallah..:)

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis ayyy azcık şımarayım dedim
evde yalnızım kocişim geç gelecekmafoldumben
ayy ya bana bişey olursa diye çok korkuyorum şimdi o yok ya evde:gitme:

ah canııım,benim eşim hiç yanımda değil,birşey olmaz inşallah merak etme,bişey olursa biz doğurana kadar yetişirler heralde yani umarım :Saruboceq:

kızlar selam bis geldik serra ve ben iyiz sukur..bugun nst miz de yine kayda deger bişi cıkmadı.dr um sezos tahlillerini istedi bugun..kan idrar eko yapıldı..anestezi uzmanı ile gorusturuldum yatıs formum 2 temmuz saat 11 e acıldı.:)cok tatlı b bayndı bayıldım walla:)hos o beni b daha bayıltcak ama erken bayıldım..

hgb 10,9 cıktı,tuzum ve skerim eccuk dusuk..trombosit ii cıktı cerrahi mudahale icin gereken deger en az 50 haberiniz olsun.2 saat yuruduk kızımla bugun:)yorulduk biras..topikte doguran olmamıs ama gulben dogurmus:)masallah cok hızlı..

bu arada DEMETİMMM oncelikle oglusunun basarısını alkıslıyorum.kocaman masallah pasamıza:nazar:a.s.anne ve babayı hic uzmicek ..kızın da abisi gibi zeki b kız olur inssss...oyku zehra nasıl annesi?hersey yolunda gitsin 2 niz icinde tatlım.

evet demetimm serra ins b aksilik olmazsa persembe gunu haftaya bizimle..tum bebklerimiz saglıkla huzurla gelsinler ins..bende cok heyecanlanıorum ..

starcım senin yazını topigin son sayfalarına dogru gorunce basta korktum bu kız naptı yaa diye..hemen merak sardı ama sukur hersey yolunda:)aras ve sen hep iyi olun tatlım ..saglıkla gelsin benim arasımmm:)

dilosum kızz 3 ayların basında , ilk gunu gelio kızın ..ne mutlu sana..aslında hepimize ne mutlu 3 aylarda dogurucaz:)yani recep ayında..25 i de kandil ,doguran var mı yada sezosla bugune randevu alan?

melekcim cok skeey b zebra gordum..karnı sismis ama cok tatlı..velhasıl fotonuz cok guzel masallah..:)

sağol tatlımm sizin içinde hayırlı olsunn inşallah gününüz belkii çok şükürrr:nazar::1hug:

neeeeeeeeeeeeeee..ipegimu doguruo mu..alın tahmnm tuttu dun ona bugun yarın dogurursun demustum:)hadi hayırlısı bakalım...ipegimiz gelsin bakalım saglıkla...

aman ne güzel herkes burda.yarın kontrolüm var kızlar umarım nstde sancı falan çıkmaz,kızımın kilosu boyu iyidir,açılmam yoktur,normal doğum için bir engelim yoktur :Saruboceq:
canım inşaallah iyi geçer kotrolün...
sancıları 3 dak.da 1 e düşünce dr.unu aramış , dr.u da hastaneye gitmesini söylemiş . nst de sancı çıkmış , 2 cm açıklık varmış .. sancılar şiddetli ve düzenliymiş ama yavaş ilerliyormuş .. o yüzden doğum geceyi bulabilirmiş . dayanabilirse normal doğum olacakmış , dayanamazsa 4 cm açıklık olunca epidural normal yapabilirlermiş . bir de bebeğin kalp atışında bir problem olursa her an sezoşa geçebilirlermiş ...
ayyy ipek kızımız geliyor demekdelikafadulden..bi avazda doğurur inşaallah ipeğimu duar edelim..:Saruboceq:
benim sürekli midem bulanıyo kızlar ya.................
hamilemiyim neyim...............
belki de hamilesindir günün geçtiyse bir test yap çıkar belki...:roflol::roflol:

melekçim stres yapma tatlımm bişeycik olmaz allahın izniylee kayınvalden alt katta değilmi acil bi durumdaa müdahale ederlerr canını sıkma tatlımmzemuszemus

huris tatlım valla sende ipegimuyu takip etcen gb geliyo bana..baya b aksiyon yasamıssın baksana..aman hazırlıklı ol..saglıkla gelsin kuzucun ins..

Aman nazar degmesin massalllahhhh prenseseee:nazar:

ay süper bi haber nur senin çin sancının olmaması hafta sonuna kadarda olmasın maşallah kızına :nazar:

maşallah nurcumm kocaman olmuşş yerim ben onuuu:asigim:

nur maşallah kızına kilosu yerinde boyu da baya uzun..sancın çıkmadığına göre senin prenses kpss den sonra gelecek senin için bekliyor...

çok güzel çok güzel kilosu boyu maşallah uzuzn boylu anası gibi güzel bi kız olucak...hafta sonuna kadarda böyle gitsin ssınavdan sonra serbest :KK70:
teşekkür ederim kızlar inş kuzucum annesini üzmeyecek bu konuda

aman ne güzel herkes burda.yarın kontrolüm var kızlar umarım nstde sancı falan çıkmaz,kızımın kilosu boyu iyidir,açılmam yoktur,normal doğum için bir engelim yoktur :Saruboceq:
inş cnım hayırlısıyla gelir yavrukuşun
maşallah nurcum çok güzel bir haber bu,maşallah kilosu falan süper :nazar:
nurcum bebğinin 32-34 hafta civarı kilosunu hatırlıyormusun kızımın kilosunu tahmin ediyim diye soruyorum,çok merak ediyorum valla yarını bekleyemiiiiciiiiim
sağol canım zannedersem o haftalarda 2500 civarııydı
nur canım maşallah kızına kocaman olmuş allah nazardan korusun
çok sağol canım büyüdü teyzesi
ayy canım sağlıkla kavuşsun ipeğine inş
ah canııım,benim eşim hiç yanımda değil,birşey olmaz inşallah merak etme,bişey olursa biz doğurana kadar yetişirler heralde yani umarım :Saruboceq:

canım eşin ne iş yapıyor

X