2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

huri şu an hastanede olsa gerek inşallah ahyırlı haber ler l egelir
ipeğimuıdan haber var mı?
bende acaip kaıslmalar var.
şu an
bir taraftan mide parçalnıyor gibi.
aşağıalra doğru da baskı var.
ve göbeğim taş gibi sert
sancı bu mu acaba?
böbrekelrde de baskı gibi bir şey var
sizce bu sancı mı

ah yarabbim ne zor para kazanmak,öğrenciyken ekmek elden su göldenken 2 gün eve gitmeye dayanamazdık yaz gelsin istemezdik inan şimdi ise günlerce ayrı kalıp boyun eğiyoruz,büyüdük galiba.helede şu an ayrı olmak çok zor,hamilelik insanı daha bir duygusal yapıyo,şu an anneemlerde kalıyorum eve birşey almaya falan her gidişimde hüngür hüngür ağlıyorum inanın her odamı tek tek geziyorum :çok üzgünüm: uff yaaa senağlama
canım Allah kolaylık versin çok zor bir durum seni anlıyorum benim eşim de mühendis...daha 20 günlük evliydik iş için gitti başka şehire 1 ay sonra gelebildi...çok zor günlerdi...artık şehir dışından iş almamaya özen gösteriyor...ben de aynı senin gibiydim evime gidince ağlıyordum eşimin çamaşırlarına sarılıyordum...geçer bu günler canım inşaallah kendini ve bebeğini düşün...
Kacıp saklnamıyorumki kardişimmmmmm bu koca gobeemdennnnn delikafadulden ıyiyim bu arada canım doktora gittimmm, nst ye baglandım düzensiz bikac agrı sancı cıktı ama onemli diil dedi doktorcummm, once 4 temmuza gün verdi, eşimin smmm sınavı var diye 6 temmuza aldı simdi 8 temmuza aldırcam yarın muhtemelen ama bu son kararımmm, boylece minimini Alyacımmm 39+0 da genel anestezi ile dogcakkk allah bi terslik vermezse opuyorumnanaktan Suyu ve saglıgı da iyi gozukuyo kilosu da epeyce varrrr alkisalkisalkis Bakalım umarım kendisi onceden gelmeye kalkmaz, doktorumda 4 günlügne konferansa gitcekmis yurtdısına ve konusmacı olarak gitcei icin iptal edemiyo o 4 gün kıpırdamadan yatmam gerek allah korusunnnn mafoldumben
zuzucum hadi hayırlısı..sağlıklı bir doğum nasip olur inşaallah...doktorun gitsin canım bişey olmaz düşünme bunları sakin ol tatlım...
ufff uyku tutmuyo karnım bi tuhaf kızım geceleri çok hareketli oluyo ya
aynen canım beni de öyle uyku tutmuyor...benim kızım da çok hareketli resmen ayağını çıkarıyor karnımdan çok belli oluyor tutsan tutulur...az kaldı canım kavuşacağız prenseslerimize..galiba bu günleri de arıyacağız...

anlasılan yanlıs gecede gelmişim kmse muhabbet modunda degil bu gece..neyse kızlar iyi geceler hepinizeee...:)

huri şu an hastanede olsa gerek inşallah ahyırlı haber ler l egelir
ipeğimuıdan haber var mı?
bende acaip kaıslmalar var.
şu an
bir taraftan mide parçalnıyor gibi.
aşağıalra doğru da baskı var.
ve göbeğim taş gibi sert
sancı bu mu acaba?
böbrekelrde de baskı gibi bir şey var
sizce bu sancı mı
ipeğimu doğumu bekliyormuş canım sancıları çok sık değilmişş...hayırlısıyla doğurur inşaallah..karnın sertleşmesi,aşağıya doğru baskı kasılma zannedersem...sancı gelince bele vuruyormuş adet sancısı gibi...senin de az kalmış canım doğuma hayırlı doğumlarr...

ececim sen uykusuzlar kulubune uye misin her gece..?ben ilk kez bu kadar gec girdim hep gel diodu demosla star..onlar mudavim masallah..he b de dilos tabi..:)

ececim sen uykusuzlar kulubune uye misin her gece..?ben ilk kez bu kadar gec girdim hep gel diodu demosla star..onlar mudavim masallah..he b de dilos tabi..:)
evet canım uykusuzlar kulübüne üyeyim valla nerdeyse her gece...şöyle tatlı uykuya hasretim 2 aydır okulda çok kötü oluyordum...en çok diloş,huri oluyor geceleri..

ececim kızlar var ama herkes sessiz anlasılan bugun..benm icimden de gur gur su sesleri gelio..cok garip yaa:) neyse ben simdi kacar.opuorum canım iyi geceler sanada

aynı dileklerde bende senin icin bulunuyorum ins prensesini saglıkla kucagına al ececim..uykusuz kalma her gece..bebişleride dusunun kızlar..:)tabi uyku gelmeynce yapılcak bişi yok o da ayrı konu..

ay uyuyamadım ben yine Çok üzgünüm çoook balkonda pinekle pinekle gelmedi bi türlü , buraya bakayım dedim , sen gelmiş ve gitmişsin benneyaptımki

X