2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

sorrrma canım , yasak maska alıyorlar işte , eşkiyalık başka bi şey değil .. b bankada hukuk müdürü kayınbiraderim , o " hemen itiraz edin , geri ödemezseniz ( böyle şartlı felan değil , yok 300 harca 3ay üst üste felan gibi ) sizi mahkemeye vericem deyin hemen yatırırlar demişti ..
tabi şimdi yasal olduysa bilemiycem :sm_confused:

artık yasal olacakmış o parada bende okumuştum ama kapatıcam deyip kararlı olduğunu görünce kestikleri parayı bonus olarak gördüğünüz gibi iade ediyorlar,5 yıldır yapsaydım ya verdiğim yıllık ücretlere yanarım.
aynı olay başka bir banka için eşimdede oldu kart ücretini iptal ettiler artı görüştüğü bayanın bir yalvarmadığı kalmıştı kapatmasın diye sizde yapın kızlar ondan yazdım zaten,baktınız yemediler başka kart alırsınız.yazık günah 40 tl.
hemen eşimi aradım nasıl sevindirik olmuşum aşkım kızımızın bebek şekeri parası çıktı diye :lepi:

Selam kıslar ya bilgisayarım çöktü giremiyorum nete arkadaşımdayım burdan bakayım dedim
Doğuran arkadaşlarımız olmuş hepsinin bebişleri sağlıklıdır inş. Allah analı babalı büyütsün hepsine kocaman maşallah diyorum :nazar:

artık yasal olacakmış o parada bende okumuştum ama kapatıcam deyip kararlı olduğunu görünce kestikleri parayı bonus olarak gördüğünüz gibi iade ediyorlar,5 yıldır yapsaydım ya verdiğim yıllık ücretlere yanarım.
aynı olay başka bir banka için eşimdede oldu kart ücretini iptal ettiler artı görüştüğü bayanın bir yalvarmadığı kalmıştı kapatmasın diye sizde yapın kızlar ondan yazdım zaten,baktınız yemediler başka kart alırsınız.yazık günah 40 tl.
hemen eşimi aradım nasıl sevindirik olmuşum aşkım kızımızın bebek şekeri parası çıktı diye :lepi:

hmm uyansın bende eşime söyliyim safım kuzu kuzu gitmiş ödemiş insan biraz blörf yapar
demi kaydirigubbakcemile3 demi demrsu ya bizim kuzununda çıkar şeker parası ilahiiiopuyorumnanaktan

ben kaçtım canlar eşim gececi bugün malum yamek hazırlıgı mutfaga geçeyim artık kuzumla bişiler yapalım öptük Şeniz

selam kızlar biraz uyuyup geldik kızımla .

doğuran olmadı heralde huri naptı burdamı acaba durumun nasıl cnm

:roflol:26 deil güzeli 28 di farketmez 1gün ilerde sadece yarın 34 bitiyor benim :lepi:

pardon 28 di , ama zaten ben de ona göre yapmıştım o zaman , aramızda 1 gün var , benim de 27 ekim , şimdi yeniden konusu geçince , aramızda da 1 gün olunca , buradak herkesin günü benden ileriydi ( sen gelene kadar nihohahaha :jeyyar: ) otommatik olarak senin de benden iler olduğunu düşündüm sanırım :))))
yani no problem , senin ticker doğru şeker :lepi:

selam kızlar biraz uyuyup geldik kızımla .

doğuran olmadı heralde huri naptı burdamı acaba durumun nasıl cnm

doğurdum kız bak buda bebşim...
bebe11up3at5.jpg

hehehe iyiyim iyi bekliyom işte bazı şeyler olsunda bakalım bu hafta doğururum ama açılma başladı ya bakalım ...lülülülülülühihoyyyt

kayınvaldem aradıı hiç pas vermedimm nasılsın iyimisin iyiyim sen nasılsın evde sıkılmıyomusun dedi gayet rahatım dedim görüşürüz tamam dedi kapattımm:dilcikar:

iştee bu kaaavereliniortak:1closedeyes:
hakedene hakettiği muamele:smiley-cool:

selammmm güzel annişler ben geldim nasılsınız hepiniz bakalım

hoşgeldin melekcim biz iyiyiz canım sen nasılsın minik kuzu nasılŞeniz

hayırlısı olsun canım güzel haberleri bekliyo olucazz bende epidural olucam kısmetsee:lepi:

bende senin gibiydim hayırı bilemezdim ama öğrettiriyolar insana :)

kızlar herkese merhaba, 2 gündür girmiyodum doğurmuş bi annemiz
nesli hayırlı olsun canım allah analı babalı büyütsün
doğuranları gördükçe,heyecanım 2 katı na çıkıyo delikafadulden

öğretiyorlar evet diloşum aç koyma hırsız edersin çok söylenme yüzsüz edersin diye bi laf var ya aynen o hesap:1closedeyes:

akşam içim bi tuhaf oldu nedense..................
kızımdan ayrılcam onu benden alcaklar içimden çıkarcaklar diye üzüldüm..............
ona sarıldım sıkı sıkı canım kızım ya şimdi onları her tehlikeden koruyoruz içimizde sadece bize aitlet ne güzel
sadece biz hissediyoruz o mucizeyi içimizde
onu sıcacık tutuyoruz içimizde...........
ama az kaldı onu alcaklar içimden,dertle dolu bu dünyaya gelecek,biz onları ne kadar koruyabileceğiz,,,
kötü insanlar ya ona zarar verirse kızımı üzerse....oysa içimde ne rahattım..............
diye düşündüm kızlar içim burkuldu bi an:umursamaz:

inanırmısın bu suralar bana da oluyor bu duygu nedense
halbuki o kadar istiyorum ki kızımı kollarımın arasına alıp mis kokusunu taaaaa içime çekebilmeyi:asigim:
hele de büyüdükçe kişilikleri geliştikçe bağımsız birer birey olduklarında fikirler çatışıyor hep kendi istedikleri olsun istiyorlarkaydirigubbakcemile3
Allahım yavrularımızı hep iyi insanlarla karşılaştırsın ve tüm kötülerden ve kötülüklerden korusun yavrularımızı:Saruboceq:

doğuma son 2 hafta kala kızım ve bennnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

maşallahh sizeeee fıstık anne ve fıstık prensesi :nazar:Şeniz:nazar:

bu arada herkese merhaba...benimde görümcemin kızı gelecekmiş doğuma yakın...pufff gelmese yaa..güya yardım edecekmiş bana benim yanımda kimse yok sanki annem ablam olacak o niye geliyor...ben biliyorum o gezmeye gelecek,ben ne almışım neler yapmışım kaydedecek gidince malumat verecek...gece canım sıkıldığından uyuyamadım bile...

canım hoşgeldinnnŞeniz
ne yardımı yaaa daha çok ayak bağı olurlar:kızgın:
ayy sinir oluyorum böyle düşüncesiz insanlara bennn:mymeka:
keşif için geliyor heee:eek:klava:
ay bugün diloşun kaynanayla senin görümceni verseler elime doymam sanırımmmmkötükedihüso

Kızlar selam,
Geçmişi okuyayım dedim ama galiba başaramayacağım. Biraz önce dr'dan geldim. Tabi önce nst'ye girdim. Doğum sancısı kadar bira sancı çıktı. Bana hafif adet sancısı gibi geldi. O anda 100'ü vurmuş oysa. İyi dedim. O kadar da kötü değilmiş. Dr da muayene etti. Suyum azalmış. Plasenta kireçlenmeye başlamış. Bebeğim aşağılara inmiş ve rahim 1,5 cm açılmış. Yani doğurmam an meselesiymiş. Şu an karnıma sürekli ağrı giriyor. Acayip bir basınç var. Ağrılar düzenli mi tam anlayamadım. Galiba bu gece en geç yarına geliyor. Galiba normal doğurabileceğim. Dr muayenede rahat olduğumu söyledi. Kızım 3250gr olmuş. İnşallah doğduğunda 3 kilonun altında çıkmaz.
Bende durumlar bunlar.

ipeğimuuuuuuudelikafadulden
canım bizi sakın habersiz bırakmaaaaaaŞeniz
ayy belkide hürremle aynı gün doğuracaksınızzzzz:lepi:
ya da seninki daha önce davranacakkkkk:sm_cool:
sağlıkla gelsin kuzularrr inşallahhh bir nefeste az ağrıyla kurtulursun canımmmm:Saruboceq:
kilosuda gayet iyi maşallah prensesimizinnnnn:nazar:
dualarımız seninlea.s.

hihoyyyt***************************2009 TEMMUZ ANNELERİ MUHTEMEL DOGUM TARİHLERİ LİSTESİ*************************hihoyyyt

ANNE ADI--------------------M.D.TARİHİ----------------------------CİNSİYET--------------------D.ŞEKLİ

1--hürrem_s------------------------23 haziran-----------------------------kız-----------------------------sezeryan
2--dilara80-------------------------24 haziran------------------------------kız-------------------------------sezeryan
3--selsin---------------------------------29 haziran-------------------------erkek--------------------------sezeryan
4--rosem-----------------------------1 temmuz-----------------------------erkek----------------------------sezeryan
5--sibel07---------------------------1 temmuz-----------------------------kız------------------------------sezeryan
6--yserez----------------------------1 temmuz------------------------------erkek---------------------------sezeryan
7--karen81-------------------------2 temmuz------------------------------kız-------------------------------sezeryan
8--ipegimu-------------------------2 temmuz------------------------------kız----------------------------normal
9--nurr34----------------------------5 temmuz--------------------------------kız-------------------------normal
10--nur84----------------------------6 temmuz------------------------------kız----------------------------normal
11--hüzün yılı------------------------6-7-8 temmuz dan biri---------erkek-----------------------sezeryan
12--beyazmelek-------------------7 temmuz----------------------------kız------------------------------sezeryan
13--nazlıbahar------------------------9 temmuz-----------------------------erkek---------------------normal
14--annecik_annecik-----------------12 temmuz---------------------kız-------------------------sezeryan
15--_cankız__------------------------13 temmuz---------------------------erkek--------------------------normal
16--.grübchen-----------------------13 temmuz-----------------------------erkek---------------------normal
17--demet--------------------------15 temmuz------------------------------kız------------------------------sezeryan
18--huri37---------------------------17 temmuz---------------------------------kız---------------------------normal
19--blue_----------------------------17 temmuz------------------------------------erkek------------------------normal
20--kibele---------------------------22 temmuz--------------------------------kız-----------------------------henüz belli degil

listemiz harika daha önce yazmışmıydım hatırlayamadım yine yazayımmmm
teşekkürler rosemcimmm
benimde yarın kesin belli olur sanırım günü doktorla sıkı bi pazarlığa girmem gerekkk-tatlicadiarzu-
ona kalsa 40 haftayı bitirip öyle alcak sezeryana:umursamaz:
1 temmuzdan açıcam açılışı bakalımmm:roflol:

Kız sen sezeryan yapacaksın galiba. Ben istemem 4 kilo falan. Bir daha toparlayamamkaydirigubbakcemile3
Bir dr demişti ki. "Herkes yumurtam büyük olsun ister ama tavuğun kıçını düşünmek lazım" Aynı hesap yani.

Allah seni iyi etsin emi öldüm gülmektenn doğuracaktım nerdeyseee:roflol:

selamlarrrrrrrrr hihoyyyt
berat uykusuz bir gece geçirdim yine , öffffffffff daha ene kadar sürecek bu yaaa:kızgın:

selammmm tatlişkommm hoşgeldinnnnŞeniz
gece uykusu hangimizde varki artık canım sabahlıyorum resmen:umursamaz:

Selam kıslar ya bilgisayarım çöktü giremiyorum nete arkadaşımdayım burdan bakayım dedim
Doğuran arkadaşlarımız olmuş hepsinin bebişleri sağlıklıdır inş. Allah analı babalı büyütsün hepsine kocaman maşallah diyorum :nazar:

gamzecim hoşgeldin tatlımmŞeniz
pc i yaptırdın mı merak ediyoruz seni :gitme:

annemle arkadaşım geldiler kızlar
makinada çamaşır vardı
baktım bi ara kayboldular ortadan
biri balkon yıkıyo biri çamaşır asıyo
bende gittim yanlarına kızdım:kızgın:
ben yapamıyomuyum bırakın dedim
nolcak benim bu halim kimse bi işimi yapsın istemiyorum :sinifsinif:
onlarda üzüldüler arkadasım diyo ki biz senin durumunda olsak sen yapmicakmısın
o başka ben yaparım dedim:1closedeyes:
hasta değil hamileyim ben yapabildiğimi yapıyorum yapamadığımı söylerim yapmayın dedim
çokmu aksiyim kızlar yaaa ama elimde değil kimse bi işimi ellesin istemiyorum napimm:gitme:

bu arada herkese selam...bende nstye son kez grcem bugun..cars tahlillerim yapılcak ve haftaya persembe ins benm kızımda kucagımda olucak..

canım inşallah sancısız sızısız çıka sonucun ... ayağa kalkınca batma gibi kasılma bend de oluyor .. hele azıcık tuvaletim gelse sanki iki büklüm gidyorumwc ye :KK43:((
inşallah canım yaaamafoldumben

sığamıyorum evlere 2 gündür şimdi bebişleri de gördüm yaa çok duygulandımmm:gitme:

ayyyyyyyy zuzumu gördüm rüyamda dün gece

hangi ara uyuduysam onu da anlamış diilim amakafamçokkarıştı

zuzumun prensesi doğmuşşşşşş ayyy ben deliriyorum sevincten
ama hastanede yanındayımmm minik kuzu kollarımda benim çilek karnımda hala
zuzum diyor ki demetim sen de haftaya kavuşacaksın
başlıyorum ağlamaya
ayyyyyy zuzum doğurdumu yoksa kızlarrrrrrrrrrrrr:1shok:

telefonu da yok bendeeeeeemafoldumben:gitme:

hayır olsun rüyam inşallahhhhhhhh
aaaaaaaaaaaaaa:1shok:
hayırdır inşallah , hayırdır inşallahhh kaydirigubbakcemile3
ben de zzumu gördüm rüyamdaaa kaydirigubbakcemile5
doğum felan yoktu ama karnı burnundaydı , sanki doğurdu doğuracak gibiydi , yanloış hatırlamıyorsam b telaşı vardı belki doğuma yada hasaneye gider gibi , ayak üstü hızlı hızlı konuştuk bebeğin gelişiminden felan , ama detayları hatırlamıyorum :uhm:
doğurmuş olmasın sakın fisfisfis

doğurdum kız bak buda bebşim...
bebe11up3at5.jpg

hehehe iyiyim iyi bekliyom işte bazı şeyler olsunda bakalım bu hafta doğururum ama açılma başladı ya bakalım ...lülülülülülühihoyyyt

kaydirigubbakcemile3 ilahi huri güldürdün beni hamsi çocukmu doğurdun ağzınada hamsi gelmiş kaydirigubbakcemile3 umarım çabuk fzla ağrıı çekmeden doğurursun tatlım

tatlım balkon yıkama,çamaşır asma demiyorum tabi ama sen yaparken onlar baksa oda olmaz,bence çok iyi yapmışlar allah razı olsun,sen istemedin ya yapın diye,arkadaş dediğin öyle olmalı bence,biraz fevri davranmışsın ama seninde kötü niyetin yok burdan ben bile anlıyorum ki onlar seni çok iyi tanıyan kişiler üsme kendini

slm kızlar doğuran filan yok heralde bizde nstye bağlandık geldik 1 saat gidiş 1 saatda geliş 2 saat yolculuk yaptım mahvoldum çok yorulmuşum hemen yatıp uyudum şimdi kalktım herşey yolunda sancı filan çıkmadı korktum yine hastaneye gidince ama normal doğum çok güzel yaaaa annenin bacaklarının arasında çıktı bebek sezeryandaydı drum onu bekliyordum ameliyathanenin kapıusında 2 tane bebeğide arka arkaya verdi,ler sezeryan olduğu için anne iki üç saat çıkmıyormuş yoğun bakımda kalıyormuş.
arkadaşlar benide eklermisiniz 1 temmuz sezeryan

[

kızlar bu arada kendimi anlatayım çatı muaynemi oldum nst ye bağlandım ugs muaynemi oldum....
SONUÇ: AÇILMAM VAR,AĞRILARIM VAR ,EVİM YAKIN OLDUĞU İÇİN EVE GÖNDERDİ NORMALDE YATMAN GEREKİYOR DEDİ.AMA AKŞAMA KADAR AĞRILARINI VE KANAMANI TAKİP ET DEVAM EDERSE BÖYLE 7 GİBİ GEL DEDİ AKŞAM YİNE Bİ NST YE GİR BAKALIM NOLUYO DEDİ.AĞRIN OLMAZSA CUMA GEL DEDİ...
BENDE DEDİM UMARIM OLMAZDA CUMA GELİRİM AAA NİYE AKŞAMA OLSUNDA GEL DOĞUR İŞTE HERŞEYİN NORMAL ÇATIN GÜZEL AÇILMANDA BAŞLAMIŞ AKŞAMA DOĞURABİLİRSİN DEDİ...

AMA DEDİM BEN AĞRILARIMI HİSSETMİYOM MST DE AĞRIN VAR DEDİNİZ AMA BENİM AĞRIM OLMADI ...SEN KENDİNİ DİNLEMEMİŞSİN ÖNEMSEMEMİŞSİN KENDİNİ DİNLE OLABİLİR DEDİ...
BİRDE ÇATI MUAYNESİNDEN SONRA TUVALETE GİTTİM UZUN KILLAR GELDİ ELİME KOKRTUM NOLUYO DEDİM EŞİM DEMEZ Mİ KIZIN SAÇLARI GELİYO AÇILMANDA VARMIŞ İŞTE ....HOHOHOHOHOHOHOHOH KIZLAR DOĞURUYORMUYUM NE...YATMAM GEREKİRKEN KADIN EVE GİT NASILSA YAKINSIN ZATEN DOĞURSAN BİLE AKŞAMA KADAR GELMEZ DAHA AKŞAM7 GİBİ TAKİP ET GEL DEDİ....
delikafadulden

ilahi huriş , kıss hakkaten ne rahatsın yahu , maşallahhhh :nazar::nazar::nazar:
artık oturursn poponu üstüne dimi , fellik fellik gezmek yok CADIARZU
ay sabah senden alırmışız kızlar doğurdum diye bir mesaj :1shok:
sağlıkla ve zamanında gelsin pamuk prensesin :Saruboceq:

X