2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kızlarr dün moralim okadar bozulduki anlatamam giderken kayınvaldeme uğradıkk ordan annemelre geçtik ama yolda nasıl gittiğimi bilmiyorum tansiyon gidene kadar sinirden 4 düşmüşş böyle ayakta sallnıyodum resmen bu kadın beni deli etcekk en sonunda mafoldumben

dilaracım doğumuna kalmış 2 gün sen tansiyonu 4 e düşürüyorsun değer mi be canım,noldu merak ettim anlat istersen

hüzünn anladığım kadarıyla sen çubuklu istiyosun sanırsamm:ecrin_bebek:

valla dılos cubuklular hosuma gıdıyo ama kararsız kaldım ıste sepetlılerde cok hos bı turlu karar veremıyorum:kedi:
sen nasıl bırsey aldın? aslında bende senın gıbı karısık yaptırmayı dusundum ama ben az yaptırıcam o yuzden az olunca cırkın durabılır

günaydın canım menekşeak neslivicdanda doğum yaptı yarın hürrem giriyo sezaryana bende kısmetse çarşamba günü gircem hakkımızda hayırlısı olsunn:Saruboceq:
Hepiniz sağlıkla kucaklayın inşallah..:nazar:a.s.:asigim::teytey:
bademcim nasılsın tatlım tedavin nasıl gidiyo?

Canım ,perşembe günü transferim oldu,şimdi test günü için beklemedeyim..:kedi:

Hayırlısı ile olsun inşallah..

Bu arada şeker modelleri çok güzel yaa..Hepsini yiyesim geldi..:kedi:kaydirigubbakcemile3

Hepiniz sağlıkla kucaklayın inşallah..:nazar:a.s.:asigim::teytey:

Canım ,perşembe günü transferim oldu,şimdi test günü için beklemedeyim..:kedi:

Hayırlısı ile olsun inşallah..

Bu arada şeker modelleri çok güzel yaa..Hepsini yiyesim geldi..:kedi:kaydirigubbakcemile3

hayırlısı olsun arkadaşım güzel haberlerini bekliyoruz :1hug:

dilaracım doğumuna kalmış 2 gün sen tansiyonu 4 e düşürüyorsun değer mi be canım,noldu merak ettim anlat istersen

canımcımm şimdi eşim çarşamba perşembe cuma izinli olcak yanımda bulunsun diye diğer kızımda annemde kaldım ve ameliyattan sonraa annmelerde aklamdı arası iyi değildi ve 10 gün kaldımm 3 kere geldi lahusayken yanımaa çok üzülmüştüm strese girdimm sütüm bile yetmedi kesili verdi ama ben yine gönüller kırılmasın diye sustumm aam eşimde anladı hatasını şimdi dediki bu kızımda 5 gün evde olayım cumartesi pazarda giriyo arayaa 5 gün beraber geçirriz kendi evimde olucam bu sefer neyse ki bunu geçtim planımız böyledii taki düne kadar kayınvaldem durdu durdu geçen yazdan beri mutfağıı dökülüyodu kalebodurları patladı hepp yaptırcaktıı dün demesinmi çarşamba perşembe usta çağırıyorum mutfağı komple kırdırıp yaptırcam ve bittiği gibide badana boya işine gircek usta eşimde evdeyken dedii yaa çocuk sanki boşuna izin alıyoo bi 5 gün bizimle gelen gidenle ilgielncekk kendine hamal çocuğu aşağı yukarı şunu yap bunu ett usta şunu dedi böyle dedi artık sürüklicek bu lahusalığımıda berbat ettircek anlıcann aslında bayrama doğru yaptırcaktıı niye böyle birden karar değişti anlamış değilimm bide çıkarken demsinmi ayy benim evv inşaat sahası olcak ne yatcak yerim olur nede bi kap yemek pişirebilirim nasıl yapcam nasıl etsem soğan ekemk yer otururum artıkk böyle laflarr zaten annemlerlede kayınvaldemle görüşmüyoo küslerr geçen eşim ameliyat oldu 5 sene aradan sonra orda karşılaştılar annem hadi ayıp olmasın eşimin hatrına gitti teyze nasılsın deyip elini öptü bende dün allah biliyo yaa demedim anne kalcak yermi dert ediyosun 2 sokak var aramızda gel kalırsın bende bide üstelik görümcem gelicekmiş yardımaa 2 kişi olacaklar annem babam kardeşim 4 kişi biz 80 mtkr ev alalhım çıldırdım hiç bişey demedim bende olur olur yaparsınız kıvrılır bi köşede bütün odaları maffetmek zorunda değilsiniz akşamda usta yapar siz toparlarsınız dedim çıktım işin içinden eşimde suratıma bakıyo ne yanii ben zatenn ağrı sancı içinde kıvranıcam bide onumu çekcem çektiğim yetmicek bide eşimide koşturcak ordan oraya benim saftirik kocamda anasına dur ne acelen var deyemiyooo off yaaa offfmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

Son düzenleme:
valla dılos cubuklular hosuma gıdıyo ama kararsız kaldım ıste sepetlılerde cok hos bı turlu karar veremıyorum:kedi:
sen nasıl bırsey aldın? aslında bende senın gıbı karısık yaptırmayı dusundum ama ben az yaptırıcam o yuzden az olunca cırkın durabılır

bende dün kararsız kaldım canım orataya karışık yaptırdım:) 3model biblelu seçtikk çok şirinler di taneside 1,5 ytlden bide sepetini aldım 110 ytl tutu hepsi benim 50 adet ama o yüzden fazla tuttuzemuszemus

dıloscum bosver uzulme surda doguma ne kaldı sankı ne yaparsa yapsın esınde bebek olunca gıdemez bı yere sen merak etme:teselli:

bilmiyorum hüzün vallahi acayip taktım kafayaa yaa allahım nasıl olcak nasıl bitcekk inan gelirse bilee evimee bebiş görmeye ilgilenmicem bilee geçicem yatıcam öbür odaya kalkamıyorum ayağınaa oturur oturu giderler annemede tembih etcem fazla derin muhabetlre girme yüz verm deyip sallattırcamm:gitme:

dilaracım çok içten söylüyorum ki Allah kolaylık versin çekilecek dert değil cidden durmuş durmuş tarihi önceden belli doğumunamı tadilata başlamış,tamam kayınvaliden seni düşünmüyo da eşinin bence anne dur benim çocuğum olcak senin işinle ilgilenebileceğim bir zaman değil bu hafta demesi gerekir diye düşünüyorum

doğumdan sonra sana gelirsede ayağına hizmet edecek değilsin bu kadar da olmaz o senin ayağına dönecekken :eek:lmaz:
ya sen hamilesin canım benim içine atıp tansiyonunu taban yaptıracağına sinirlenince tepki ver hamile der geçerler böylece içinde de kalmaz

dilaracım çok içten söylüyorum ki Allah kolaylık versin çekilecek dert değil cidden durmuş durmuş tarihi önceden belli doğumunamı tadilata başlamış,tamam kayınvaliden seni düşünmüyo da eşinin bence anne dur benim çocuğum olcak senin işinle ilgilenebileceğim bir zaman değil bu hafta demesi gerekir diye düşünüyorum

ve biz kayınvaldemle ancak 3 gün geçinebiliyoruzz bi evin içinde kendi kızıyla bile anlaşamayan benle nasıl anlaşır yaa bide ben böyle bi durumdayken ne yani benden medetmi bekliyo anlamış değilimmm bide demesinmi kuranı biraz geç yapın oldu yaa sanki onun keyfinee bende dedim bütün sülalem köylerine gidecek kimseyi bekletmeye hakkım yok dedim 10 günlükken yapıcam herkes nereye gidiyosa gitsin dedim sen sanki kuranla ne işin var dedim gelip bi köşede oturusun dedim kimseyle senin ne işin var zatenn dedim bi iş yapamazsın bişeye yardımın olmaz dedim bende onu sinir ettim ne yapayım ama söylettiriyoo insanııı:jeyyar:

ya tamam relax dilaracım,çarşamba günü kucağında aylardır beklediğin mis gibi kokan eşin ve senin en güzel parçanız kızın olacak,yemişim kaynanasını,kudursun dursun zemuszemus

X