2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

of kızlar hala kapı süsümü ve bebek şekerlerimi halledemedim,gitgide ağırlaşıyoruz havalar çok sıcak hergeçen gün daha zor,kızımın ismi belli değil delircem yaaasenağlama

inanamıyorum ya neredeyse 9 aydır hamileyim yaklaşık 5 aydır bebeğimin cinsiyetini biliyorum eşimle yaklaşık 8 yıldır birlikteyim ama kızımızın ismi yoookkkkk

of kızlar hala kapı süsümü ve bebek şekerlerimi halledemedim,gitgide ağırlaşıyoruz havalar çok sıcak hergeçen gün daha zor,kızımın ismi belli değil delircem yaaasenağlama

slm kızlar

merak etme cnm bebişlerimiz sağlıkla gelsin yeterki gerisi boş olur hepsi

ay maşallah kapı süsünüzüde yerler ya ne güzel şeyler bunlar insan nasıl özeniyor di mi kemeraltına inmek için sabırsızlanıyorum valla ama ama benim kızımın ismi belli değillll ne yazdırcam üstüne:sm_confused:
neyse ya gerekirse isimsiz alırım böyle hazır sepetler var içinde 50 tane falan var heralde ismi belli olunca küçük küçük yazar bilgisayardan çıkarır şekerlere zımbalarım nasıl olur?

nurcum çoook tatlı şekerler banane bende isterim payımı ..... fiiyatıda çok iyimiş tatlım nerden yaptırdın .kapı süslerimiz benziyo bu arada

ay maşallah kapı süsünüzüde yerler ya ne güzel şeyler bunlar insan nasıl özeniyor di mi kemeraltına inmek için sabırsızlanıyorum valla ama ama benim kızımın ismi belli değillll ne yazdırcam üstüne:sm_confused:
neyse ya gerekirse isimsiz alırım böyle hazır sepetler var içinde 50 tane falan var heralde ismi belli olunca küçük küçük yazar bilgisayardan çıkarır şekerlere zımbalarım nasıl olur?

güzel olur canım neden olmasın ben netten aldım bi arkadaş üzerine isim yazmadı hoşgeldin meleğim yazdırdı...
kapı süsünüde eminönünden aldım son aldıklarımız albümümüzde ekli...
bizim ismimiz eşimle çıkarkenden belliydi

bende bugün tanesi 1,5 ytl den aldım doğum tarihinide yazdırdım isminide yazdırdım hepsi hazır gelcek inşallahkaydirigubbakcemile2

demresu canım isimde niye ortak bi yön bulmuyosunuz yada beyendiğiniz isimleri yazın biri kura çeksin böylece haksızlık olmaz:) benden tavsiyeekaydirigubbakcemile2

X