2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

cok ama cok sıcak. tam zamanında dogum yapıyoruz daha gec olsa baya zorlanırdık. dısarda fenalasıyorum artık. yururken gezerken avm lerde bıle

ah canım ortak bir yön buluyoruz buluyoruz da ben etraftan çok etkileniyorum kararsızlık huyum var bir eş seçimimde birde meslek seçimimde hiç düşünmedim diyebilirim,yüzümde kara çıkmadı çok şükür.
eşim ilk irem dedi ben ı ıh dedim,sonra ben damla gamze olabilir dedim eşimde olabilir dedi,sonra aileler arasında bir ceren furyası başladı hoşuma gitmiyo değil ama bazı arkadaşlar asabımı bozucu yorumları sonucu net ceren olsun diyemiyorum,yok çok kullanılan bir isimmiş,yok başka çok isim varmış saçam sapan şeyler.
eşimde bu kız bizim millete ne diyor çok haklı,sonunda ceren olcak galiba,sormaktan korkuyorum ama güzel dimi ya,ceylan yavrusu ceren,güzel gözlü bir kızım olur inşallah.

canım ceren güzel isim tabiki sizin seçiminiz etrafa bakarsan çok laflar varr bizde eylül koyucaz herkes bir sürü laf ama takmıyorum sonuçta benim kararım neyse hayırlısı olsun canım ama bence güzel isim cerenzemuszemus
selam kızlar biz oğluşumla bugün evimize geldik:))
cuma günü kontrolüm vardı nst ye bağlandım oğlumun kalp atışlarında düzensizlik çıktı bana serum verip tekrar nst ye bağladılar aynı düzensizlik devam ettiği için ben bebeğin alınmasını istedim eğer bebeğime birşey olursa yaşayamam dedim doktorumda hemen 1 saat içinde genel anestezi ile sezeryanımı yaptı ve EFE kollarımdaydı süper bir duygu anne olmak.uyurken bile özlüyorum oğlumu..sütümüzde var şimdilik Allaha şükür darısı bebişini bekleyenleree..

ayy canım yaa allah analı babalı büyütsünn nasıl oğluşun kime benziyoo sen nasılsınn zor geçtimi sezaryanın ayy çok soru sordum birdennkaydirigubbakcemile3:kedi:

demresu canım o bebiş sizin çevreye tıkayacaksın kulağını bizde iki isim koyacaz millet konuşuyor kendi arasında ama bebek benim kimse karışamaz buna

dscn0963vrv.jpg

işte oğluşum teyzeleri:asigim: :nazar:

kızlar bizim şekerlerimizde geldi

canım çok güzel olmuş şekerlerin...güle güle dağıtırsın inşaallah
cuma günü kontrolüm vardı nst ye bağlandım oğlumun kalp atışlarında düzensizlik çıktı bana serum verip tekrar nst ye bağladılar aynı düzensizlik devam ettiği için ben bebeğin alınmasını istedim eğer bebeğime birşey olursa yaşayamam dedim doktorumda hemen 1 saat içinde genel anestezi ile sezeryanımı yaptı ve EFE kollarımdaydı süper bir duygu anne olmak.uyurken bile özlüyorum oğlumu..sütümüzde var şimdilik Allaha şükür darısı bebişini bekleyenleree..

dscn0963vrv.jpg

ayyy maşallah oğluna canım :nazar:Allah nazarlardan saklasın...öpesim geldi yaa...darısı başımıza...

nilaycım dayanamıycam yazcam daha :sm_cool: vallahi biblo gibi oğluşun Allahım çok güzel :nazar: :nazar: :nazar: resmen bu gece rüyama girecek

ah canım ortak bir yön buluyoruz buluyoruz da ben etraftan çok etkileniyorum kararsızlık huyum var bir eş seçimimde birde meslek seçimimde hiç düşünmedim diyebilirim,yüzümde kara çıkmadı çok şükür.
eşim ilk irem dedi ben ı ıh dedim,sonra ben damla gamze olabilir dedim eşimde olabilir dedi,sonra aileler arasında bir ceren furyası başladı hoşuma gitmiyo değil ama bazı arkadaşlar asabımı bozucu yorumları sonucu net ceren olsun diyemiyorum,yok çok kullanılan bir isimmiş,yok başka çok isim varmış saçam sapan şeyler.
eşimde bu kız bizim millete ne diyor çok haklı,sonunda ceren olcak galiba,sormaktan korkuyorum ama güzel dimi ya,ceylan yavrusu ceren,güzel gözlü bir kızım olur inşallah.
güzel isism bencede ceren yaren beren deren bu isismler gerçekten güzel bende ceren verecektim ama kaynımın ismi eren hemen şımarma hareketleri gösterince hiç gelemem öyle şeye vaz geçtim :umursamaz: ama güzel isism canım sizde beğendiyseniz için rahat olsun...hem vereceğin isime kimsenin sözünü kulak asıp alma sonra üzüzlürsün bir kere olan bişey çünkü ömür boyu yakasında oalcak bişey hayırlısıyla gelsinlerde isim her şekil verilir....

dscn0963vrv.jpg

çok tatlı gerçekten allahım bizede böyle kucağımıza almayı nasip etsin biblo mübarek allahım nazardan saklasın oğlunla bire ömür boyu mutluluk seni hiç üzmesin inşallahhh:nazar::nazar:a.s.

valla isim konusunda yardımınız için çok teşekkür ederim gerçekten geçen gün eşime diyorum ki inan nasıl doğum yapcam diye düşünmüyorum adını ne koycam diye düşünüyorum o kadar stres oldum yani ama dediğiniz gibi kız benim kızım ailecekte ceren e ısındık,ceren olsun güzel kızımın adı zemuszemus

ayy kızlarr 1 saat uyudumm midem çok fenaa cozurduyoo vallahiiiiiiiiiiiiiiiiiiii rennie duo içtim 2 kaşık inşallah geçerrde uyurumm çok uykum varrr:gitme:

kızımda uyanık hemde nasıl,süt içtim uykum gelsin diye dahada kudurdu sıpa.bazen düşünüyorum da karnımda tepişmesini,ikimizin tek vücut olduğu şu günleri,bu hisleri çok arıycam

X