2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kıslar ben bıraz bırseyler atıstırcam.
sımdı cıkıyorum.yıne gelırım.:gitme:

sgl diloş hepinizi cok yakın tanıyorum netim yokken cok merak ediyodum o naptıki bu naptıki der dururdum seninde günün geldi inş canım saglıkla kucagına alırsın prensezini.:1hug:

amin canım inşallahh hepimiz kavuşcaz hayırlısıylaa artık bizden ayrılma bebişlerimzi birlikte büyütelimmm:lepi:

zuzumm nerdesinn çık ortaya ne yapıyosun kızzzzopuyorumnanaktan

Burdayım diloşcummm kuzenimle konustum msn de forumu acık bırakmısımmm kaydirigubbakcemile3 Bebişimin son kıyafetlerini de yıkadım simd hafif nemliler oturdugum yerde ütülicemmmm alkisalkisalkis Sen napıyosunnn cok heycanlıyım ben senin ve hürremin adına ya yatcan kalkcan yatcan kalkcan en sonu sayma delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

Bende yarın doğum icin günümü alıcam muhtemelen insallah sen doguma girmeden benimki de kesinleşirde görürsünnn, dogumda ne işine yarıcaksaaaa benim dogum tarihimmm kaydirigubbakcemile3 Benimki de laf işte -tatlicadiarzu-

kızlar bende oğluşumu kucağıma aldım

cumartesi sabah suyum geldi

suni sancı normal doğumla doğdu

ayrıntıları sonra anlatırım

çok güzel bir duygu kızlar allah hepinizi kavuştursun
amin canım amin hayırlı uğurlu olsun bizim yerimizede mis kokla tosuncuğu gözün aydın ...ah ah ağlamak istiyorummmm

ay bitti işte düğün dernek nihayet oh bi rahat nefes al tatlım amma stres yaptın hah...neyse hepsi bitti bide dourursun tam rahat nefes alırsın inşallah..anlaşılan zaten kimse temmuzu beklemeyecek bu gidişle :)
ya arkadaşlar bizim bi topik vardı muhtemel doğum tarihleri diye
bidahamı topik açıyonuz ?
ewet vardı öyle bi topik bende hatırlıyorum ama bulamadım...

bence doktorla ilgili deel bebekle ilgili yani gelişimini tamamlayan bebeği bekletmiyolar demekki...:uhm:

6 erkek var gerisi kız

ah ah benim kızın heralde bu tarihte 20 si falan çıkar diye düşünüyorum valla hafif sancılarım var düzensizde olsa kasılmalarım var hafif çaplı sabahtan beridir kanamam var ee daha ne olsun bi suyum eksik :dance: ama bunlar hepsi düzensiz yani hepsinden mevcut ama düzeni yok neyse bu geceyide atlatıyım ...geceleri zor oluyor yahu...gamyoncuiremsu

iyiyimm canım son hazırlıklar bitti çok şükür şu 2 gün çabuk geçmesini bekliyorumm:sm_cool: yatcaz kalkcazz yatcaz kalkcazz hayırlısıyla alıcaz bebişleri senin içinde hayırlısı olsun canım niye önemli olmasın tarihinn herşeyimizi paylaştık can ciğer olduk dertleştikk hepimiz için herşey önemlii bugünlere beraber geldikk ayy duygulandım şimddiii:gitme::kedi:

hurişş dövücem senii kanaman devam ediyo ve sen duruyosunnklava: bebişin hareketlimi nasıll dikakt et canımm:mymeka: bak kendini iyi hissetmiyosan git acile bi doktora bakın usg gir en azından rahatlarsınn nasıl sabrediyosunn:sm_confused:

hahaha çok tatlısın ya bilmiyorum nasıl sabrediyorum aslında gitsem iyi olacak ama kanama dediğim öyle pedler dolusu değil çişe gidiyorum selpağa pembe su geliyor atıyorum bir daha siliyorum turuncu birdaha siliyorum sarı bazen kırmızı hohohoh ay gülüyorum ya bilmiyorum diloş başka bişey olmuyor ağrım yok sancım yok sızım yok bebek hareketli her zamanki gibi oynaşıp duruyor...bugün uyududa bayağı yani görünürdeki pembe kırmızı sıvı hariç bişeyim yok aslında herzamanki şeyler....sabahtan beri kesilmedi pembe sıvı ama hep çişe gittiğimde geliyor normalde gelen bişey yok sabah olsun sabah gidicem yarın :CüvCüv: bişey olmaz ya nolcak o kadar üstüne düşmüyorum neticede az bir pembe su ile bebek doğarmı yaaasırnaşık şey:uhm:laelaelaelaelaedelikafadulden

ah diloş ah hareketleri nasıl dedin bizimki coştu kendini bi o yana bi bu yana atıyor üff canımı acıtıyor yine bacak havada baleye başladı bu saateler bale saati bizim opuyorumnanaktan

selamlar efenim muhtemel dogum tarihimizi bizde yazalim istedik erkek bebisimiz olucak simdilik 13 temmuz gunu normal dogum gozukuyor bir aksilik olmaz ise eklenirsek seviniriz..

ekledim canım...sağlıkla gelsin bebişin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…