2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

valla beni çok güldürdün kaydirigubbakcemile5 bende yarın doktora gidicem akşam benimde temizlik işim var yani ama nasıl yapıcam hiç bilmiyorum iki büklüm olurum artık.delikafadulden

:)) bende buna benzer bişi alacağım. nette görmüştüm sonra izmirde dolaşırken iki mağazada karşıma çıktı. ama bu büyümüyor birde büyüyen cinsleri var onlar hem sonra çalışma masasıda oluyor ve fiaytıda uygun ben izmirde 325-400 arasında buldum. hem sallanıyor hem asansörlü vs. güzel yani yakından baktığım için söylüyorum. bebefixin sitesinde büyyenleri var bakabilirsin

canım bende bunu netten buldum.zaten cogu magazada buna benzer beşikler satılıyor.
dedıgın gıbı büyüyen beşikler cok guzel ama bızım yer sorunumuz oldugu icin sımdılık bununla idare edıcez maalesef.
büyüyen beşik alırsam oturma odasına koymam gerekecek o da cok çirkin olur dıye dusundugum ıcın buna karar kıldık.

zuzuum maşşallah kuzucuğuna. geçmişi okuyamadım çok umarım herkes iyidir.ben bugün kötü kalktım açıkcası kasığımda bir ağrı var birde kalçamda. kasık ağrısına takdım umarım geçer

evet gaydıncım babamızın boyu uzun kilosu yok ama ben bayağı iriyim yanii inşallah emerde ben onu güzelce büyütürüm evet canım senin içinmde çok güzel olmuş doğum gününde seninleymiş paşan ben her doğum günümde ağlardım hediyelerin en güzeli bile mutlu etmezdi beni hep buruk girerdim çok şükür allahıma

rosem canım benim fitil bitti evet benimde çamaşırıma akıyordu fitil ben sabaha karşı uyandığımda atıyordum fitili sonra biriki saat daha uyuyordumgecede yatarken atıyordum canım

anladım canım. küçüğüde güzel. suntalemden yapıyorlar ama ben beğendim yani. bebek odası için süsleme falan yapacağız ama çok abartmak istemiyoruz. 5 -6 yaşında onunistediği gibi bir oda yapalım istedik. mantıklı bilmiyorum :ecrin_bebek:

kızlar şu hastane çıkışını büyük kutulardakinden mi almak mantıklı yoksa ufaklarda 2-3 tane mi?
cumartesi alışverişe gideceğim bir fikir verin

rosem canım benim fitil bitti evet benimde çamaşırıma akıyordu fitil ben sabaha karşı uyandığımda atıyordum fitili sonra biriki saat daha uyuyordumgecede yatarken atıyordum canım
bende gecelerı kullanıyorum sadece fitili sabaha kadar cok fena oluyor dedıgın gıbı.
gercı olsun hıc sorun degıl fitili yapana kadar neler cektım.delikafaduldenbunada şükür.kaydirigubbakcemile3

canım yerınız varsa tabıkıde bebegın odasının olması cok guzel olur.
odasını yapınca resmını eklersın artık.yerimseniben

ilsucum..bence b buyuk b tanede küçük takım al tatlım zaten ustu bası cabuk kirlenio çocuun.buyuk takımda daha cok parca var b kısmı gereksiz , küçük takımlar da sadece kullanıcagın parcalar var.

kızlar şu hastane çıkışını büyük kutulardakinden mi almak mantıklı yoksa ufaklarda 2-3 tane mi?
canım büyük kutularda cok parca oluyor.
benımkı 10 parca.
kucuk kutulardan da aldım onlarda da 5 parca oluyor.
aslına bakarsan büyük kutularda cok fazla bırsey yok. ek olarak;battaniye,önlük,mendil vs. yı de parca olarak sayıyorlar.eger bebegının battaniyesı felan varsa kucuk kutulardan 2-3 tane al.
daha kullanıslı olur dusuncesındeyım.

bende kararsız kaldım ılsu
cumartesı baktım ama hıcbıyerde begenmedım
sanırım ıkı takım chıcco alıcam yeterlı olur dıye dusunuyorum..

küçük almıştım Karencim ben, ozaman bir tane de büyük alırım.içinde battaniye falanda oluyr o yönden iyi

kıslar bebelerın kıyafetlerını neyle yıkayıp ütüleyeceksınız?
sabun tozuyla mı yoksa bebe matikle mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…