2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ekle bakalım gaydinci.bende cuma bakıcam.büyük bir ihtimalle siparişini veririz.başka zaman yok çünkü.eşim çalışıyor hafta sonları.bakmaya fırsatımız olmucak.cuma paşamıda görmeye gidicem.

Tatlım neye karar verdin modokodanmı alıcaksınız ne kadara çıkıyo ay biz modoko masko gezdik hepsinin ağzında 2000 var birde küsüratı bakalım bize en son bu takıma 2300 dediler 2000 bıraktırabilirsek alıcaz yoksa karşıda beğendiğimiz vardı 2200 civarındaydı çok beğendik onuda onu alıcaz burdan haber bekliyoruz araya tanıdık soktuk faudası olucakmı bakalım :Saruboceq:

eyetkiner hiç uğraşma beyazmış ne güsel herşeyi uydurabilirsin tatlım bende zaten sadece paşamın odasını boyattım kum beji benim evim her taraf sadece yatakodam lila girdirmeden boyattım geçen sene yani 2 sene sonra ancak boyatırım boya işi eşya içindeyken çok zor ya hiç uğraşma beyaza herşey uyar tatlım ben mobilyasını beyaz alıcam için maviye boyattık odasını:emir_bebek:

evet cnm bende öyle düşünüyorumm.. bi dahaki seneye boyarım çok sıkılırsam zaten ev temiz öyle ihtiyacı falan yok beyaz dediğin gibi herşeye uyuyor.. zaten ben paşama oda almıcamm.. park yatak aldım.. yanımda uyusun kuzum... odasını sonra düşünürüm....

Takım bu kızlar ama tabi mavi olucak kağı kulpları felan kulplar ay yıldız bulut temalı olucak
oda3.jpg

oda1.jpg

oda2.jpg

bizde cumartesi ananesi ile eminönüne gittik.alışveriş yaptık.ama kıyafet almadım.işte emzik,makas,biberon,kapı süsü,sonra çikolata koymak için sepet filan aldık.oğluma bir hastane çıkışı bulamadım.ben beyaz istiyorum az parçalı yok deli oldum.beyaz tulum alıyım dedim.küçük o da yok.internette bir tane bulmuştum.artık onu aıcam.kafasına ellerinede beyaz şapka eldive tamam işte.

Tatlım neye karar verdin modokodanmı alıcaksınız ne kadara çıkıyo ay biz modoko masko gezdik hepsinin ağzında 2000 var birde küsüratı bakalım bize en son bu takıma 2300 dediler 2000 bıraktırabilirsek alıcaz yoksa karşıda beğendiğimiz vardı 2200 civarındaydı çok beğendik onuda onu alıcaz burdan haber bekliyoruz araya tanıdık soktuk faudası olucakmı bakalım :Saruboceq:

valla canım çamlıcada fetih paşa mobilyacılar çarşısı var.libadiye tarafında.kardeşim evlenirken mobilyalarını oradan alımıştık.fiyatlar daha uygun orada masko ve modokoya göre.modoko zaten normalde de pahalıdır.cuma günü oraya bakıcam.burdaki dükkanların modokoda filanda şubeleri var.

gaydin cnm oda süperrr.. çok beğendimmm inşallahh yolunda gider ve alırsın cnm

Takım bu kızlar ama tabi mavi olucak kağı kulpları felan kulplar ay yıldız bulut temalı olucak
oda3.jpg

oda1.jpg

oda2.jpg

ay gerçektenmi bende bunu beğenmiştim:kardeşime gönderdim fotosunu.bak dedim bunun kulpları mavili olucak.ama bu mağaza sadece maskoda var.tabi ben dolabını 2 kapılı istiyorum.sadece tül olna yeri olucak.nekadar dediler bu takıma şimdi

bizde cumartesi ananesi ile eminönüne gittik.alışveriş yaptık.ama kıyafet almadım.işte emzik,makas,biberon,kapı süsü,sonra çikolata koymak için sepet filan aldık.oğluma bir hastane çıkışı bulamadım.ben beyaz istiyorum az parçalı yok deli oldum.beyaz tulum alıyım dedim.küçük o da yok.internette bir tane bulmuştum.artık onu aıcam.kafasına ellerinede beyaz şapka eldive tamam işte.

Selsincim hastane çıkışı içinse chiccoda indirim var hem az parcalı çok güzel ideal bembeyaz hemde ..ben ordan aldım cnm çok sade ve hoş

selsincim
Şimdi bu takımı 4 kapılı gardrop yaptırıcaz karyolosıda 90*190 ebatlarında olucak (standart 80*180miş) karyolonın altı 2 çekmece veya baza olucak yatak koyucaz orasınada + etejer + oyuncak dolabı+duvar rafı+uyku seti+karyola yatağı+ortasında kocaman bir papatyası var oyun halısı diye ya onu alırsınız yada cibinliğini hediye ederiz dedi hepsi dahil 2350tl dedi peşin rakamı bakalım 2000 liraya çekebilirsek alıcaz 1 ayda teslim ediyolarmış canım ben bide bu fiyata tavan lambasınıda ekletmeye çalışıcam yıldızlı bir lambaydı bayıldık tam istediğimiz gibiydi kaydirigubbakcemile3

merhabalar güzeller nasılsınız bugün....
gaydıncım çok güzelmiş canım fiyatı peşinmiydi acaba bizde bu hafta sonu gezmeyi düşünüyoruz maskoyu evim yakın olunca orayı seçiyorum ama

Kızlar bebek çikolatası için sepetlerde dışarda 40-45 lira ama eminönünden 15 e aldım hemde çook güzel sakın boşuna o parayı vermeyin..

ohh herkeste başlamış boya badana eşya telaşı vakit daralıyor artık bizim bitti çok şükür ufak defek eksikleriyle uğraşıyoruz

gaydincim ben beşiğini 80*180 istiyorum.yerim müsait değil.sadece dolap olucak.o tüllü oln kısmı olucak.uyku seti ve yatağı olsun tabi.bu kadar olucak benim.herhalde peşin 1300-1500 arası alrıız diye düşünüyorum

Kızlar ben ilk 3-4 ay yanımızda kalacağı için sallana minik beşikler var onlardan almayı düşünüyorum. 3-4 ay sonra oda takımını alırım diyorum..

X